trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 565299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:19:31 pm »
A jakie nr chapterów mają rozdziały z gaidenem ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Sir_Ace

Odp: Bleach
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:52:15 pm »
Te z minusem na początku (naprawdę  :D).
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:55:15 pm »
Ja mam je ponumerowane od 108 do 97 (serio). Najlepiej ich szukać po tytule Turn Back the Pendulum.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:00:29 pm »
sporo wyjaśniają te chapterki można dużo się dowiedzieć mnie jedynie co zdziwiło to to że ci vizardzi byli kapitanami o dość burzliwej historii z Aizenem.........a nie wiecie może czy jest coś może o walce zarakiego na kapitana lub coś takiego miało miejsce w mandze?

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:05:42 pm »
faktycznie dziwna numeracja, znalazłem odcinki -97 do -108 między 316 a 315 :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:14:06 pm »
a nie wiecie może czy jest coś może o walce zarakiego na kapitana lub coś takiego miało miejsce w mandze?

Nie ma niczego takiego. Ta walka była tylko wspomniana przez Tousena w czasie walki z Zarakim, ale to było zaledwie 2 zdania bez żadnych ilustracji.

Offline BOGINS

Odp: Bleach
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 21, 2008, 02:37:29 pm »
Cześć.
Hmm właściwie zawsze staram się oglądać Bleacha, ale proszę - jesli wiecie - odpowiedzcie na moje pytanie.
Czemu służy obecna seria? Bo w ogóle jej nei rozumiem. Najpierw wszyscy lecą zatłuc zbutowanego Aizena, walka z arancarem bodajże nr 6 - nie pamiętam juz imienia, a tu z gruszki ni z pietruszki jakaś Luryczyjo (czy jak jej tam) się pojawia i kompletna inna historia.
Mamy nagle 30 czy więcej odcinków dotyczących tylko i wyłącznie kewstii zemsty i to w małej formie.
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 21, 2008, 03:03:57 pm »
BOGINS: nie wiem jak to jest z bleachem, ale w przypadku np Naruto twórcy wypuszczają fillery, odcinki niezwiązane fabułą z mangą, żeby pierwowzór (manga) poszedł do przodu z akcją a twórcy mieli później co ekranizować.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 21, 2008, 03:22:06 pm »
Zgadza się dokładnie o to chodzi. A że nie mieli możliwości umieścić akcji tych fillerów w Hueco Mundo bo tam zaraz po tej walce akcja tylko przyspiesza to umieścili je z powrotem na Ziemi.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 28, 2008, 03:32:36 pm »
Czemu służy obecna seria? Bo w ogóle jej nei rozumiem. Najpierw wszyscy lecą zatłuc zbutowanego Aizena, walka z arancarem bodajże nr 6 - nie pamiętam juz imienia, a tu z gruszki ni z pietruszki jakaś Luryczyjo (czy jak jej tam) się pojawia i kompletna inna historia.
Jeśli chodzi o anime to już fillery sie skończyły parę tygodni :) :) :) temu i akcja anime wróciła do "właściwej" fabuły czyli do walk w Hueco Mundo pierwszy odc. po fillerach to mniej więcej krótkie streszczenie co sie działo przed fillerami które trwały aż prawie 5 miesięcy!!!:(:(:(
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline nolifesking

Odp: Bleach
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 28, 2008, 04:01:43 pm »
ech... nareszcie.
Ale i tak mam dość tych powtórzeń. Dwa odcinki z rzędu powtórki...
w pierwszym trwały one 15 minut w drugim już nieco mniej bo około 10 ^^'.
No ale nareszcie ciekawa rzecz z ta Nell :D

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 28, 2008, 04:36:46 pm »
ano teraz tylko czekać ^^ dziś powinien wyjść odcinek 192 "The Secret of Nel" więc będzie się działo a szczególnie ze koniec z tymi powtórkami które miały miejsce przez te dwa poprzednie odc :P:P

ps. mam nadzieje że przez długi czas nie będzie już tych fillerów xD pomimo iż były fajne ale w głupim momencie były pokazane bo w środku walk w Hueco Mundo...;l
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 30, 2008, 03:27:42 pm »
Obejrzałem epek Bleach 192 który stronił się pod hasłem "3 privaron Espadada...Neliel Tu Oderschvank" i powiem że po tym jak wynudziłem się na fillerach był świetny. Podobał mi się strasznie i jedyne co czekam na dalszy ciąg Wink

Offline nolifesking

Odp: Bleach
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 30, 2008, 05:54:24 pm »
Mnie również. Zwłaszcza motyw gdy wydawało się że już koniec walki. Nel nie wiele się zmieniła :D Ale się fajnie rzuciła na Itsygo ;D
Szkoda że oprócz formy nie zmienił się jej głos ;p

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 30, 2008, 06:01:49 pm »
Pamiętam, że przez anime za chiny nie mogłem przebrnąć gdy to zaczęło wychodzić kilka lat temu (kilka podejść i góra trzeci epek). Za to od wczoraj w ekspresowym tempie połykam mangę i jestem już na dziesiątym tomie. Ku memu najszczerszemu zdziwieniu całkiem fajnie i szybko się to czyta.