Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 560219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4650 dnia: Kwiecień 04, 2016, 10:46:19 pm »
Damn, dobra końcówka. Power upy w Bleachu jak zawsze pokazywane z klasą. :smile: Choć nie ukrywam, że trochę to dla mnie podejrzane - wszyscy kolejno zdają się odsłaniać swoje karty. Wygląda na to, że Kubo chce w końcu serię rzeczywiście zakończyć, robiąc to, co potrafi najlepiej. Odsłaniając umiejętności wszystkich postaci.

Wcześniej się cackał z Zarakim przez setki chapterów, kolejno zdejmując mu jakieś opaski i dając mu broń do trzymania oburącz. Teraz Bankai leci za Shikai. Ale w sumie nie narzekam, niech zakończy Bleacha z fajerwerkami i będzie w miarę przyjemny koniec serii.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4651 dnia: Kwiecień 05, 2016, 09:54:35 am »
Ciekawe jaki będzie miał bankai, nie wiem czemu ale mi się wyobraża, że to on się stanie ostrzem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4652 dnia: Kwiecień 05, 2016, 08:27:56 pm »
W jednej OAV-ce był sinnigami co połączył się ze swoim ostrzem. Nie wydaje mi się żeby jego bankai kontrolował jakiś żywioł albo wpływał na umysł przeciwnika więc może będzie mógł przeciąć wszystko albo tak jak shikai Soi-Fon zabić wszystko. W końcu jakoś musi zabić tego olbrzyma.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4653 dnia: Kwiecień 07, 2016, 05:15:21 pm »
No i Ken-chan został berserkerem. Ciekawe czy swoich też będzie atakował. Do tego ten jego mieczyk bardzo przypomina Zangetsu. Ciekawe co jeszcze potrafi.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4654 dnia: Kwiecień 09, 2016, 05:02:28 pm »
Na razie wszystko tnie bez przeszkód w sumie berserk najlepiej pasuje do zarakiego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4655 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:17:14 am »
No i chyba to na tyle jeśli chodzi o zarakiego. Jego bankai daje mu nie zrównaną siłę, ale póki co nie może jego ciało tego wytrzymać, a z tego co powiedziała to co pokazał to nie jest jego pełna moc, a tylko tyle ile jest w stanie wytrzymać. No i do gry wejdzie hitsugaya i tak jak kiedyś trzy kwiaty oznaczały limit jego bankai, tak teraz określają przejście na wyższy bieg jego bankai. W sumie wyjaśniło się czumu zawsze był dzieckiem po mimo tylu lat.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4656 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:26:27 am »
Skoro nie wykorzystał tego wcześniej to musi być jakiś haczyk. Może to skraca jego życie, albo w ogóle zabija. Puki co jeden z oryginalniejszych pomysłów ostatnich rozdziałów.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4657 dnia: Kwiecień 22, 2016, 07:38:50 am »
Sporo tuszu opłynęło zanim znowu można zobaczyć senkei Byakuyi. A hitsugya jest mocny tak jak powinien choć to może jeszcze nie to co Ryujin-jakka ;) 

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4658 dnia: Maj 03, 2016, 09:20:36 am »
W nowym chapterze rzuty akcji z kilku miejsc. Tak myśląc To każdy z piątki quincy od Baha to są na takim poziomie siły i nieśmiertelności, że każdy mógł by być osobnym bosem w arcu tzn. Każdy jest nieśmiertelny i potrzeba czegoś nad boskiego żeby go zabić. Aizen przy nich wydaje się być jak jeden z wielu :)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4659 dnia: Czerwiec 19, 2016, 06:18:24 pm »
W nowym chcapterze wychodzi, że YB potrafi także kształtować przyszłość. W sumie pasowało by skoro jego przydupasy mieli bosko moc nieśmiertelności itd. W sumie ich jakoś pokonali. Tylko, że tutaj autor wszedł już na taką drogę, że w sumie ciężko będzie go logicznie pokonać chyba, że aizen :) Absurdalna moc ichigo na nic się zda.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4660 dnia: Czerwiec 19, 2016, 06:57:09 pm »
Mam nadzieję że Kubo nie wymyśli czegoś absurdalnego jak pokonanie go siłą przyjaźni albo czystością serca...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4661 dnia: Czerwiec 20, 2016, 06:20:00 pm »
Myślę, że to będzie klucz do pokonania go :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4662 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:35:52 am »
No i YB znowu ucieka. To się robi nudne ! Kiedy to się w końcu skończy? To już jest nudne. Nawet nie chciało mi się czytać dialogów.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4663 dnia: Lipiec 04, 2016, 08:05:36 pm »
To prawda. Poszedł sobie i zniszczył swoich i powiedział, że będzie im kłody pod nogi kładł? Po co, nie mógł ich już teraz zniszczyć.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4664 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:59:50 am »
Nareszcie jakieś konkretne informacje:

http://www.manga.gildia.pl/news/2016/07/koniec-mangi-bleach

Tylko ciekawi mnie czy to będzie koniec w sensie koniec czy będzie taj jak z Naruto i zaczną się pojawiać jakieś dodatkowe tomy, rozdziały i light novelki. Ja stawiam na to drugie.

 

anything