Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4545 dnia: Listopad 14, 2014, 06:58:54 pm »
Może chce obiecać przestępcom amnestię za walkę po ich stronie. Albo chce zdobyć jakieś informacje od Aizena. W końcu sprawiał wrażenie kogoś kto wie więcej o nim niż inni. Swoją drogą nie wiem po co jeszcze trzymają tą radę 46. W całej mandze ani razu nie zrobili nic pożytecznego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4546 dnia: Listopad 14, 2014, 08:17:43 pm »
W tym rzecz i odpowiednio rozprawił się z nimi aizen. To byłą jego jedyna słuszna sprawa.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4547 dnia: Listopad 20, 2014, 04:21:29 pm »
Facet ma ciekawą zdolność miecza. Kojarzy mi się z mieczem Kyouraku. No i pojawiła się siostra Yoroichi. Szkoda, że tak późno, bo wygląda fajnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4548 dnia: Listopad 22, 2014, 08:30:58 am »
To prawda w momencie pozbawił połowy mocy yuha, ale nie wygląda na takiego co by się przejmował. Oby nie było tak, że nie wiadomo jak z powietrza przywrócił sobie moc. Ten bah taki za silny się wydaje, a  w sumie w tej walce jeszcze nie użył tej mocy co była pokazana w walce z genrusaiem, a i sama jego moc jeszcze zostaje, ktòrą mu skradł. A co do siostry yoruchi to rzeczywiście ciekawa, ale zastanawiałem się czy prędzej się pokazała. Niby są najszybsze, ale chyba błędna przy tym z wiosłem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4549 dnia: Listopad 27, 2014, 09:13:20 pm »
Coraz ciekawiej wygląda walka dwojga najsilniejszych. Co więcej dowodzący oddziału zero odpalił shiaki więc może być ciekawiej. Jeśli on go nie pokona, a zrobi to ichigo to dajcie spokój - [pewnie tak będzie].

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4550 dnia: Grudzień 04, 2014, 09:08:46 pm »
Ten gruby mnich coraz bardziej mi się podoba jest tak mocny jak powinien i nic na nim nie robi wrażania. Z drugiej strony co by kto nie robił bah za pomocą magicznej różdzki przywraca się i sobie moc i czy mu sie zablokuje moc, miecz jego samego to w kółko to samo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4551 dnia: Grudzień 05, 2014, 01:35:12 pm »
Bah i tak na koniec rzuci teks typu "To było zabawne, ale czas powalczyć na poważnie", dostanie jakiegoś power upa, wykończy wszystkich jak leci i poleci walczyć z Królem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4552 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:21:49 pm »
Tego się właśnie obwaiam. Oby nie było tak, że pokona i króla i dopiero Ichigo go powstrzyma.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4553 dnia: Grudzień 07, 2014, 12:27:33 pm »
Swoją drogą ciekawe co u Ishidy. Niby kręcił się przy Bahu ale jakoś go nie widać. Z oddziałem zero też nie walczy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4554 dnia: Grudzień 07, 2014, 02:43:56 pm »
W sumie słuszna uwaga, i ten w sumie drugi najsilniejszy po bahu co bez wysiłku złamał miecz Ichigo gdzie podział?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4555 dnia: Grudzień 13, 2014, 07:44:10 am »
Najsilniejszy schinigami, który wydało się, że ma absolutną moc prawdopodobnie padnie po jednym ciosie. A moc baha przerośnięta, bardziej niż aizena. Jeśli polega na tym co powiedzieli czyli nie może go pokonać to co zobaczy, bo to co zobaczy to zrozumie. To przypomina mi ta samą zdolność, którą miał jeden obcy w mandze "Gantz" tam był taki samy koks i można było pokonać go nowym atakiem  to wtedy kiedy tego nie widział. Tam akurat fajna była ta walka, ciekawa i sensowna.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4556 dnia: Grudzień 13, 2014, 08:47:43 am »
Jest trochę postaci, które jeszcze nie pokazały swoich wszystkich zdolności więc kilka osób może jeszcze mu zaszkodzić.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4557 dnia: Grudzień 14, 2014, 09:15:14 am »
Tak teraz myślę, że fajnie przynajmniej że zdołał odpalić bankai, bo inni nawet jak giną tego nie robią. C ciekawe też jak udało się pokonać genryuiasowi pokonać baha 1000 lat temu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4558 dnia: Grudzień 19, 2014, 05:39:29 pm »
Czy mi się wydaje czy Bah ma kilka źrenic w oku?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4559 dnia: Grudzień 20, 2014, 11:54:24 am »
Zgadza ma kilka źrenic, początkowo ma dwie potem trzy. Z tego co mówi to jedne są zwykłe, a drugie widzi przyszłość. Tak czy inaczej jest bardziej nieopokonany niż niżej i nie wiadomo czym i jak odważył mnicha. Ciekaw jestem jak kiedyś go pokonali skoro nie da się go pokonać?