trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4530 dnia: Październik 12, 2014, 07:54:56 pm »
Wtedy wyglądał jak aizen w ostatniej formie pytanie czy to samo potrafi, jeśli tak to wiadomo, że ichigo jest lepszy :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4531 dnia: Październik 16, 2014, 04:34:59 pm »
Shinnigami od mieczy daje radę. Szkoda tylko, że cały czas ględzi bez ładu i składu.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4532 dnia: Październik 18, 2014, 11:09:21 pm »
Rzeczywiście dobry jest. Po za umiejętnością tworzenia mieczy jest szybki i mocny. Fauny też ten miecz, ktòry może przeciąć wszystko. I w sumie czekałem aż któryś z Quincy ma jakoś specjalną zdolność dzi3ki, ktôrej zwykły miecz go nie pokona. Myślę też że ten z kwadratowy głowo w kaptuerze też nie padł.

Offline Metafron

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4533 dnia: Październik 24, 2014, 12:25:14 pm »
No i już był nastepny chapter. Walka całkiem niezła, choć myślałem, że jednak będzie dłuższa. Ale teraz pytanie czy ten Quincy na pewno nie żyje i czy faktycznie zacznie się walka z Juhą - wydaje mi się, że nie, w końcu to Ichigo będzie musiał go pokonać :D
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4534 dnia: Październik 24, 2014, 02:36:37 pm »
Nawet jeśli zginął to Yuha z mocą Yamamoto może go znowu wskrzesić do walki. I mamy kolejnego Quincy z mocą związaną z krwią. Kubo kończą się pomysły

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4535 dnia: Październik 28, 2014, 06:45:51 pm »
Fajna i krótka walka. Ciekawe czy rzeczywiście będą walczyć z YH czy też powstanie ten zakapturzony jeszcze. W sumie sam YH jest potężny, a z mieczem Yammamoto będzie jeszcze lepszy o ile będzie umiał go wykorzystać.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4536 dnia: Październik 29, 2014, 08:01:07 pm »
Zastanawia mnie jedna rzecz: Skoro Quincy podbili Hueco Mundo to dlaczego na pierwszy ogień nie rzucili przeciwko Shinigami Arrancarów. Puki co ten wątek nic nie wnosi do akcji, a szkoda go zmarnować.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4537 dnia: Październik 30, 2014, 09:21:41 am »
W sumie wpaść do walki muszą jeszcze ci trenowani fullbringerzy. Wskrzesił ich z powrotem mam nadzieje, że to nie nie będzie tak wyglądało, że będzie ich tak w kółko przywracał.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2014, 07:23:53 pm wysłana przez Jackal »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4538 dnia: Listopad 08, 2014, 07:52:39 am »
Ciekawe co to teraz zrobią, mają w zanadrzu tylko to z tymi dodatkowymi ręcami. Nie myślałem, że YB pojpójdzie dalej, a ten ichibei cały nie wygląda na mocnego choć z drugiej strony nie był by w oddziale zero najwyżej. Ciekawie mnie też jak ten w kaptuerze rozwalił te drzewo. No i teraz zastanawiał się skąd się wziął YB skoro to zwykły człowiek, a silniejszy niż wszyscy. Aż dziwne, że go pokonali 1000 lat temu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4539 dnia: Listopad 08, 2014, 08:23:49 am »
Żaden z oddziału zero nie pokazał jeszcze swojego bankai więc mają jeszcze pole do popisu. Część nawet nie pokazała shikai.
Co do Yuhy to może on być kimś w stylu tych od fullbringa. W końcu oni tak jak quincy nie oczyszczają hollowów tak jak shinnigami, a niszczą je całkowicie. Z tego co zrozumiałem to jego zdolność polega na tym, że daje część jego mocy innym, oni ją rozwijają, a potem zabiera ją całą zabijając nosiciela. W ten sposób może też kraść energię życiową innych i przedłużać swoje życie. To by wyjaśniało dlaczego żyje tak długo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4540 dnia: Listopad 09, 2014, 05:56:43 pm »
W sumie racja, może coś jeszcze poradzą na to wszystko.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4541 dnia: Listopad 13, 2014, 06:57:40 pm »
Brodacz jednak coś tam potrafi. Nie to, żeby robiło to jakąś różnicę, ale jednak. Co to za dziwny cień ma Ukitake?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4542 dnia: Listopad 13, 2014, 08:13:52 pm »
To samo pomyślałem o tym chapterze. Zastanawiałem się czy to coś ukitake wykombinował czy ktoś się pod niego podszywa, steruje?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4543 dnia: Listopad 13, 2014, 08:20:17 pm »
Może to ma coś wspólnego z jego chorobą. W końcu jest chyba jedynym chorym shinnigami w tej mandze.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4544 dnia: Listopad 14, 2014, 06:50:53 pm »
Nie wiem po co zmierza tez kyoryuaku do rady 46, skoro nic nowego nie sprawdzają i na nic się nie zdają. A w tym czasie to głównodowodzący ma coś do powiedzenia.