Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4515 dnia: Sierpień 21, 2014, 11:21:09 pm »
Właśnie przypomniałem sobie, że podobnie sprawa wyglądała w naruto i nazywała się izanami. Podczas walki z kabuto, doktorek fajnie walczy, bo więcej tu sztuczek i metod niż masy mocy i technik. No i w dalszym ciągu uważam, że hitsugyaia świetnie walczy. Szkoda, że nie robi tego w normalnym stanie.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4516 dnia: Sierpień 22, 2014, 06:27:40 am »
Umieram jaki z Mayuriego jest pimp, zawsze odjebie się w jakiś srogi kombinezon, a tym razem do tego jeszcze testuje na swoich ludziach narkotyki.  :cool:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4517 dnia: Sierpień 28, 2014, 09:47:19 pm »
Wygląda na to, że  mamy kolejną postać kontrolującą przeciwnika. Jak oryginalnie.
Był  już Shinnigami, który kontrolował innych (Aizen)
Był już Arrancar, który kontrolował innych (Espada nr 7)
Był już Fullbringer, który kontrolował innych (Riruka)
A teraz mamy dwóch Qincy, którzy kontrolują innych.
Kubo traci już pomysły na przeciwników. Mam tylko nadzieję, że Byakuya pokaże coś ciekawego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4518 dnia: Sierpień 29, 2014, 06:57:46 pm »
Liczę na to samo, nie rozumiem czemu używa ludzi będących po jego stronie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4519 dnia: Wrzesień 04, 2014, 03:47:31 pm »
Każdy Quincy wygląda pokraczniej od poprzedniego. Nawet Hollowy, które z założenia są potworami o kształcie ludzi wyglądali lepiej. A Quincy mimo, że są ludźmi to coraz mniej ich przypominają. Koleś z którym walczy Byakuya nie dość, że gada brednie to jeszcze wygląda jak połączenie arabskiego dżina z amorem.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4520 dnia: Wrzesień 04, 2014, 08:01:45 pm »
Jego "uwolniona" forma to amor w wieku emerytalnym, no tego chyba jeszcze nie grali :). Więc Kurotsch**i się jakoś z nimi uporał, ale ciekawe czy pokonał tamto. No i czy teraz pokaże coś nowego byakuya. Miecz ma wytrenowany i opanowany do perfekcji więc jedynie siebie może wzmocnić. Z tego co widzę to byakuya praktycznie bez wzmocnienia cały czas się klasuje w tych silniejszych pomimo, że reszta wspięła na wyższe poziomy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4521 dnia: Wrzesień 10, 2014, 07:35:58 pm »
Nowy chapter przegadany, coś objaśnione i tyle.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4522 dnia: Wrzesień 10, 2014, 10:13:46 pm »
Nawet nie powiedzieli czy ta Quincy od Zombie naprawdę nie żyje czy może po prostu ją dziabnęli, a w kolejnych chapterach wróci w uwolnionej formie aby dalej bezskutecznie walczyć. I CHCĘ ZOBACZYĆ W KOŃCU NOWEGO BANKAIA BYAKUYI!!!
Nic innego w obecnych walkach mnie nie interesuję.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4523 dnia: Wrzesień 11, 2014, 06:33:18 pm »
Jeśli takie ma to z chęcią też bym zobaczył, bo mi się wydało, że tylko go wyleczyli nic więcej. W sumie ma jedno z efektowniejszych bankai, do momentu walki z tą od strachu myślałem że potrafi walczyć poza mieczem coś jak dziadek. Trochę się wtedy zawiodłem, ale teraz trochę odrabia.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4524 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:23:37 pm »
Dziwne, że odział zero nie może go powstrzymać. I wszytko za sprawą zdolności quincy na podobe do schinjiego. Z tego względu rozumiem, że nawet nie mieli szans powalczyć.

Nowy chapter fajny jak na bleacha, bo są strasznie krótkie. Człowiek w sumie sporo spodziewa się po oddziale zero. Na ścisłe z nimi może się mierzyć jedynie yuha i ten książę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2014, 08:24:21 pm wysłana przez Jackal »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4525 dnia: Październik 02, 2014, 07:15:17 pm »
Szkoda, że legendarny odział na który czekaliśmy nie wiadomo ile, pokazuje, że wszytko ich zaskakuje i pokonuje. Ten pierwszy to już w ogóle, mam nadzieje, że to nie koniec tej naukowiec, bo jeśli tak to doktorkowi i uracharze może buty pucować. Wygląda też na to, że jedyna dla nich przeszkoda, której się obawiali to genrusai.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4526 dnia: Październik 04, 2014, 08:20:56 am »
A mnie w sumie to nie dziwi. W końcu przez cały czas siedzieli przy tym całym królu, a świat się zmieniał i rozwijał bez ich wiedzy. Więc nic dziwnego, że dostała z karabinu między oczy i nie zareagowała. Z drugiej strony może to jakaś ściema. W końcu to kumpela Mayuriago więc może mieć jakieś triki w rękawie.

Offline Metafron

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4527 dnia: Październik 09, 2014, 02:40:12 pm »
Ona pewnie przeżyje, ale będzie w mocnych tarapatach - wtedy pojawia się Ichigo z ekipą. Oni zajmują się wszystkimi po drodze, a Ichigo leci za bossem - standard :D
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4528 dnia: Październik 09, 2014, 08:27:15 pm »
Nowy chapter fajny teraz przynajmniej wyglądają na odział zero. Ten mnich jest niezwykle spokojny i ucieszony tak jakby był najlepszy z nich, a ten co tworzy zanpoktu wygląda na najsłabszego.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4529 dnia: Październik 10, 2014, 05:15:20 pm »
Mam nadzieję, że szybko ich wykończą i pokażą tego całego Króla Shinnigami.

 

anything