Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4470 dnia: Kwiecień 09, 2014, 08:44:43 pm »
To ostatnie to było imię miecza więc włączył shikai. I oczywiście go nie pokazali w tym rozdziale.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4471 dnia: Kwiecień 09, 2014, 09:34:50 pm »
Dziwnie to wygląda patrząc na zarakiego, bardziej przyzwyczaiłem się u niego do opaski i tego, że miażdży przeciwnika samą ilością mocy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4472 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:46:41 am »
A ja z oceną poczekam aż pokaże co potrafi z nową mocą po treningu z Unohaną. Mam nadzieję, że Kubo wymyślił coś ciekawego, bo jego pomysły na nowe moce do tej pory były takie sobie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4473 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:11:51 pm »
W sumie pasowało by, jak by uwolnienie dawało mu coś w stylu jak kenseiowi bankai w postaci wybuchających rękawic. Na pewno dziwne było by zarakiego ozbaczyć z techniką w stylu byakui itd.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4474 dnia: Kwiecień 16, 2014, 09:03:28 am »
nowy rozdział taki sobie. Równie dobrze można były przeczytać 3 ostatnie strony i nic by się nie straciło. na pozostałych wszyscy gapia się na meteoryt lecący w ich stronę i komentują jak bardzo mają przes*ane.
Za to nowy mieczyk idealnie pasuj do Zarakiego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4475 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:06:34 pm »
Zgadza się :). Chapter ledwie się zaczął, a już było koniec.  Jedyne wrażenia to takie, że miecz pasuje do zarakiego i, ze shikai rozwalił meteoryt.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4476 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:19:57 pm »
Kolejny chapter, który przeleciał jak przeciąg. Przy tego typu rysowaniu chapter by musiał mieć z 30 stron. Zaraki okazuję się jeszcze silnijeszy, wytrzymalszy niż był niby odpalił bankai zwiększając siłę, ale opaski nie zdjął :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4477 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:35:20 pm »
To nie bankai tylko shikai. hociaż i ten niby dwukrotnie większa siłę więc Zarakiemu jej nie brakuje.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4478 dnia: Kwiecień 24, 2014, 07:27:48 pm »
Zgadza się, co innego myślałem co innego napisałem. Właśnie po odpaleniu shikai sił mu nie brakuje wygląda na wręcz na niezniszczalnego.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4479 dnia: Maj 07, 2014, 07:54:54 pm »
Przyznam ciekawe to czym okazał się przeciwnik zarakiego, jak widać jest dość mocno zraniony, a pojawiła się czworo nowych przeciwników, a właściwie przeciwniczki, które bardziej wyglądają jak maskotki / przytulanki niż zagrożenie.  Ciekawe czy Yachiru zgineła.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4480 dnia: Maj 07, 2014, 08:17:28 pm »
Kiedyś czytałem teorię, że Yachiru do dusza miecza Zarakiego. Tak samo jak Stark miał Linette. Może coś w tym jest. Teraz kiedy Zaraki jest na wpół martwy to nie ma wyboru i będzie musiał zdjąć opaskę.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4481 dnia: Maj 07, 2014, 08:47:00 pm »
A pamiętam, kiedyś coś wspominałeś w sumie może i tak będzie. W tej sytuacji pozostała mu opaska + bankai.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4482 dnia: Maj 14, 2014, 07:30:38 pm »
Nie poznaje zarakiego. Ciało go nie chce słuchać? Nie ma sił? A opaska? Przecież wyglądało na to, że to co pokazał to rozgrzewka a tu przychodzą 4 panienki i po temacie. Osobiście myślałem, że będą raczej słabe, bo skojarzyły mi się z tymi od 3 espady. Jednak one są dość mocne, ale nie na tyle by pokonać zarakiego. Zastanawiam się co oznacza wybuch? Czy ktoś nowy pojawi się? Ichigo? Ktoś z strony quincy ? Czy może to może zaraki coś zrobił. Trochę przypominało maskę pustego podczas zakładania.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4483 dnia: Maj 14, 2014, 08:25:55 pm »
Swoje oberwał więc nie dziwota, że ludwo wytrzymuje, ale faktycznie mógłby już zdjąć opaskę. Zawiodłem się na tych kolesiach z oddział Zarakiego. Niby to są najtwardsi shinnigami, a padają jak muchy.
A ten wybch na końc to może to Yachiru wkurzyła się na nie, bo dręczą jej Ken-chana.
Albo powraca Unohana. To też byłoby ciekawe.
Chociaż chętnie bym już zobaczył Ichigo w akcji.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4484 dnia: Maj 14, 2014, 08:50:57 pm »
Unohane zawsze i z przyjemnością. A w sumie odnosząc się, że Yachiru od zarakiego jeśli byłą by jego shikai to pasuje, bo miecz powrócił do dawnej postaci.