Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1170 dnia: Marzec 19, 2009, 06:28:38 pm »
Może ze zdjęciem maski dziura będzie się zamykać.
też istnieje taka możliwośc.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1171 dnia: Marzec 25, 2009, 10:21:33 am »
No i Gaiden się skończył. Szkoda bo to były najlepsze odcinki od jakiegoś czasu.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1172 dnia: Marzec 25, 2009, 10:46:04 am »
No i Gaiden się skończył.

A teraz dalej są wierni mandze czy puścili kolejne fillery ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1173 dnia: Marzec 25, 2009, 10:58:33 am »
A teraz dalej są wierni mandze czy puścili kolejne fillery ?

Oczywiście, że bedą dalej fillery. Tym razem o Karakuramanie. Czyi jak z Kona w ciele Ichigo, albo z samego Ichigo zrobili superbohatera.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1174 dnia: Marzec 25, 2009, 03:08:38 pm »
Dokładniej Karakuraizerze. Ale jeśli mam być szczery to po stokroć wolę tego Karakuraizera niż przygody księżczniki Luruchiyo, bleh. Będzie Ichigo albo Kon jako Pałer Rendżer, będzie Urahara, będzie, wreszcie, Rukia. Może być zabawnie. A potrwa to chyba tylko dwa epizody a potem wracamy po wielu tygodniach do fake Karakury. Podejrzewam że będzie tak, że w chwili gdy manga z fake Karakury przeniosła się do walki Ichigo z Ulquiorrą w anime czeka nas cały sezon fillerów. Cóż, nie ma rady, anime jest już blisko zrówniania się z mangą. Mam tylko nadzieję że kiedy koljeny długaśny filler już się pojawi to będzie lepszy od poprzedniego i słowo "Lurichiyo" nawet w nim nie padnie. Sam nie wiem co mogą wymyślić, może jakoś wskrzeszą wątek Bounto, jeden z nich w końcu przeżył. Albo zrobią coś z tymi trzema anty-bounto pluszakami co to mieszkają u Urahary. To też byłoby do kitu ale i tak wszystko jest lepsze niż Lurichiyo.

A co do Gaidena to odcinki na jego podstawie były świetne od początku do końca. W nowym epie bardzo spektakularnie wyszło hadou numer 88 w wykonaniu Tessaia. Może troszkę za bardzo przypominało Gran Rey Cero ale i tak wyglądało extra. Świetnie w typ epku podkładali muzykę. Ech, nie ma to jak piękne utwory z pierwszego soundtracka, który jest boski. No i ostatnia scena odcinka, ta z Vizardami. Coś pięknego.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1175 dnia: Marzec 25, 2009, 03:25:10 pm »
Zapowiedz następnego odcinka wygląda po prostu żałośnie.Żal mi słów by komentować to...coś.Nawet nie będę tego ściągał żal miejsca na dysku i mojego zdrowia psychicznego.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1176 dnia: Marzec 25, 2009, 05:24:25 pm »
fakt epek był dobry. klasę pokazał też Tessai.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1177 dnia: Marzec 25, 2009, 06:19:07 pm »
Się tak zastanawiam, skoro cały ten ich senat wiedział (trudno to nazwać podejrzeniem), że Kisuke załatwił kilku kapitanów i ich zastępców to czemu wysłano na niego jakichś pionków z patykami w ręku? Liczyli na to, że ktoś kto przeprowadzał eksperymenty na bogach/ludziach miałby skrupuły załatwić pomagierów? Nawet zakładając, że kontrolował ich Aizen (chociaż jeszcze wtedy ich nie kontrolował) byłoby to co najmniej nierozsądne. Jeśli dodać do tego jeszcze Yamamoto, który musiał wiedzieć o tym co się stało mamy dziwną sytuację (dziadek wiedział z grubsza jak potężnie wyglądał Urahara). No i czemu Yorouichi nie zdradziła innym kapitanom o zdradzie GinTousenAizena, nawet gdyby nie uwierzyli jej ktoś z pewnością zacząłby patrzeć im na ręcę (szczególnie Kyouraku, w końcu stracił swojego W(i)C(e)).
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1178 dnia: Marzec 25, 2009, 06:39:46 pm »
to samo pomyślałem gdy wpadło tych kilku łepków z wykałaczkami. Myślę sobie - "i kogo oni chcą tym zatrzymać? co najwyżej psa jakiegoś, ale kapitana?"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1179 dnia: Marzec 25, 2009, 07:26:22 pm »
Pomyślałem podobnie.I nie mówimy tu o jednym kapitanie tylko dwóch:kapitan kidou był razem z Uraharą więc wysłali bandę pionków uzbrojoną w patyki by pojmali dwóch kapitanów którzy, żeby było ciekawiej, byli podejrzani o pojmanie 8 oficerów w tym 4 kapitanów.Jest to co najmniej dziwne. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1180 dnia: Marzec 25, 2009, 08:05:41 pm »
Może te pionki to był tak naprawdę oddział 0? Muahahaha  :badgrin: A tak serio to trzeba się pogodzić z tą odrobiną naiwności, którą nam Bleach serwuje.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1181 dnia: Marzec 25, 2009, 09:01:44 pm »
Może te pionki to był tak naprawdę oddział 0?
może nie tyle co z oddziału zero, ale sprawa wygląda tak: te ich widły to nie zwykłe kije samo bije ale wzbogacone nowe prototypy nowej generacji super zanpoktu(wybacz Dino pewnie przekręciłem nazwę :P) które użytkownikowi dają nie wiarygodne zdolności np. potrafili oni schounpo oraz zapewne bankai mieli obcykane na porządku dziennym. Także gdy by była taka potrzeba interwencji zapewne jeden z nich by rozwalił dwóch kapitanów a reszta była tak dla dymu by tamtym honoru oszczędzić.  mam nadzieje że rozwiałem wątpliwości co do nie samowitych schinigami  :lol:

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1182 dnia: Marzec 26, 2009, 04:19:20 pm »
a tousen jaki cwany  8) mówi załatwię ich ale nie che mi się wierzyć żeby by pokonał uraharę i szefa kidou
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1183 dnia: Marzec 26, 2009, 08:06:12 pm »
chyba w tym bądź następnym chapterku będzie odskok s powrotem do karakury, ale jedno jest ważne gostek w którego pokładałem tyle nadziei nie wymięknie tak łatwo ^^ 4 espada jeszcze zaskoczy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1184 dnia: Marzec 27, 2009, 07:22:46 am »
Może jeszcze nie wymiękł. Ale za to Ichigo nieźle go poharatał. I jaki wygadany się zrobił. Może jeszcze będzie retrospekcja dlaczego jest jaki jest.