Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 565339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1140 dnia: Marzec 15, 2009, 06:16:59 pm »
Eee? Jaki Adjuchas? Hichigo nie może być Adjuchasem. Adjuchas powstaje gdy Gillian zeżre odpowiednią ilość innych gillianów. A Gillian powstaje gdy połączy się stado Hollowów. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Hichigo miał kiedy pożerać hollowy i się z nimi łączyć. Nie wydaje mi się w ogóle żeby Hollowa wewnętrznego, którego mają w sobie Vizardzi, można było podciągnąć pod te same klasyfikacje co normalne Hollowy. Ja bym raczej stwierdził, że taki wewnętrzny hollow to całkowicie inny rodzaj hollowa i nie podpada pod podziały zwykłych Hollowów czyli pod Hollow -> Gillian -> Adjuchas -> Vasto Lorde. Oczywiście trudno cokolwiek twierdzić napewno bo nie wiele wiemy o specyfice wewnętrznych Hollowów ale póki nic temu nie zaprzeczy ja trzymam się tego co wyżej napisałem.

P.S.
Nigdzie też nie zostało powiedziane, że Ulquiorra to Vasto Lorde. To tylko spekulacje fanów nie poparte póki co żadnymi dowodami poza tym, że Ulq jest uber silny. Ale na dobrą sprawę nie wiemy jak silny powinien być Vasto Lorde więc nawet jeśli Ulq jest tak potężny nie wiemy czy jego siła jest wystarczająca by był Vasto Lorde. Poza tym myślę, że gdyby już Vasto Lorde uwolnił miecz i w ogóle to byłoby wyraźnie powiedziane że jest Vasto Lorde.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 06:22:18 pm wysłana przez Dino »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1141 dnia: Marzec 15, 2009, 06:45:14 pm »

. Poza tym myślę, że gdyby już Vasto Lorde uwolnił miecz i w ogóle to byłoby wyraźnie powiedziane że jest Vasto Lorde.
no też tak myślałem, ale w sumie nie musi tak być. może na dobro sprawę wyjdzie że w espadzie w ogóle nie ma żadnego VL. i te wszystko supeeeer moce i ssj'oty  to będzie tak naprawdę nic kiedy wkroczą VL. 
......jak ja nie lubię takich rzeczy przed chwilo ichigo miał mocy tyle co kałuża porównując to do "oceana" 4, a teraz w tej kałuży będzie więcej wody niż w ulka oceanie - "pysznie"



Eee? Jaki Adjuchas? Hichigo nie może być Adjuchasem. Adjuchas powstaje gdy Gillian zeżre odpowiednią ilość innych gillianów. A Gillian powstaje gdy połączy się stado Hollowów. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Hichigo miał kiedy pożerać hollowy i się z nimi łączyć. Nie wydaje mi się w ogóle żeby Hollowa wewnętrznego, którego mają w sobie Vizardzi, można było podciągnąć pod te same klasyfikacje co normalne Hollowy. Ja bym raczej stwierdził, że taki wewnętrzny hollow to całkowicie inny rodzaj hollowa i nie podpada pod podziały zwykłych Hollowów czyli pod Hollow -> Gillian -> Adjuchas -> Vasto Lorde. Oczywiście trudno cokolwiek twierdzić napewno bo nie wiele wiemy o specyfice wewnętrznych Hollowów ale póki nic temu nie zaprzeczy ja trzymam się tego co wyżej napisałem.

P.S.
Nigdzie też nie zostało powiedziane, że Ulquiorra to Vasto Lorde. To tylko spekulacje fanów nie poparte póki co żadnymi dowodami poza tym, że Ulq jest uber silny. Ale na dobrą sprawę nie wiemy jak silny powinien być Vasto Lorde więc nawet jeśli Ulq jest tak potężny nie wiemy czy jego siła jest wystarczająca by był Vasto Lorde. Poza tym myślę, że gdyby już Vasto Lorde uwolnił miecz i w ogóle to byłoby wyraźnie powiedziane że jest Vasto Lorde.
i tak myślę że nawet na samiuśkim końcu się tego nie dowiemy co i jak.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1142 dnia: Marzec 18, 2009, 09:43:58 am »
W najnowszym odcinku anime w końcu pojawia się Aizen i wszystko tłumaczy. No i tradycujnie Tousenem wycierają podłogi. Nie ma wątpliwości, że jest najsłabszy z drużyny Aizena.  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1143 dnia: Marzec 18, 2009, 03:40:47 pm »
Ichigo nie może być Adjuchasem bo nie zjadł tysiąca innych Gilian ale nie może mieć też bankaia bo nie trenował 10 lat.Ja z kolei uważam że hollowy po to pożerają się by przejąć moc innych i dodać ją do swojej.Jeśli ktoś w momencie zostania hollowem miał moc na danym poziomie np.adjuchasa to po prostu nim zostaje.Gdy Hichigo przejmował kontrolę nad Ichigo to to co powstawało jak dla mnie wyglądało na holllowa a nie na inną formę vizarda więc kłócił bym się czy wewnętrzne hollowy nie podlegają podziałom g-a-vl.Zresztą nie ma chyba sensu spekulować na ten temat bo my możemy tylko gdybać a jak to jest z hollowem ichigo prawdopodobnie wyjaśni się już niedługo.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1144 dnia: Marzec 18, 2009, 08:14:48 pm »
tak sobie myślę że dziwnie wyglądała sprawa z holofikacją. bo zamieniali się wszyscy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, można to też tłumaczyć ze jeśli osoba po przemianie rani kogoś, w ten sposób zaraza holofikacją itd. To byakuya i zaraki powinni już biega w maskach razem renjim.
no ale dobra. czekam teraz na następnym ep a w nim kiodu 88, dobrze się prezentuje. z drugiej strony jak aizen mógł wyczaic zbliżającego się do niego kapitana 12 oddziału skoro miał ten "płaszczyk nie witkę reitatsu".

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1145 dnia: Marzec 18, 2009, 09:22:09 pm »
Albo ma oczy z tyłu głowy albo świetny słuch.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1146 dnia: Marzec 18, 2009, 09:24:04 pm »
Tylko, że to były dwie różne hollowizacje.  Ta Ichigo była wywołana naturalnie przez otwarcie dziury w klacie u kogoś z potencjałem shinigami. A ta Aizena była nastawiona na to żeby zrazić jak najwięcej osób żeby choć jedna próbka przeżyła ten proces.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1147 dnia: Marzec 18, 2009, 09:36:09 pm »
kiodu 88
Kidou. Doprawdy można choćby sprawdzić gdzieś w necie nazwę jeśli się jej nie zna. Sorry wielkie ale od zawsze jestem wyczulony na przekręcanie nazw własnych. Pewnie i mi się to zdarza ale kiodu?

z drugiej strony jak aizen mógł wyczaic zbliżającego się do niego kapitana 12 oddziału skoro miał ten "płaszczyk nie witkę reitatsu".
Usłyszał go albo poczuł reiatsu Tessaia, który również się pojawił. Do tego Urahara nie miał zakrytej twarzy, może z bliskiej odległości można poczuć tą odrobinę reiatsu wylatującą z twarzy  ;-)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1148 dnia: Marzec 18, 2009, 11:12:14 pm »
wylatującą z twarzy 
Oddech, stawiam na nieświeży oddech.  :badgrin:
A tak na poważnie, to zapewne Tessai "wydał", że się zbliżają, o Uraharze zapewne się domyślił.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1149 dnia: Marzec 19, 2009, 01:39:32 pm »
Kidou. Doprawdy można choćby sprawdzić gdzieś w necie nazwę jeśli się jej nie zna. Sorry wielkie ale od zawsze jestem wyczulony na przekręcanie nazw własnych. Pewnie i mi się to zdarza ale kiodu?

no tak kiodu też dobre.

w sumie to już się nie  dziwie jak wykrył urahare, w końcu aizen to "pan doskonały"

http://i39.tinypic.com/142amb9.jpg  <----------ichigo ala vasto lorde czyli moi drodzy będzie ssj3
ale co on trzyma w ręce ? w jednej ma katankę, ale w drugiej?

nie którzy zawracają podobieństwo do tego http://img56.onemanga.com/mangas/00000003/000108612/02-03.jpg

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1150 dnia: Marzec 19, 2009, 01:45:49 pm »
w drugiej trzyma rękę którą wyrwał ulkowi o to link http://bleachasylum.com/bleach-350-spoilers-and-discussion-t8625/index.html tu jest wszystko pokazane
http://i40.tinypic.com/20uzhxc.jpg o to wyraźna forma ichiga
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1151 dnia: Marzec 19, 2009, 01:49:41 pm »
i  w tym momencie siada mi że heeeeeeeeeeeeeeeej!!!
gość umarł nie mający sił(ok to jest jego hollow). ale bez przesady że przed chwilo nie mógł go nawet dotknąć o zadrapaniu Ulqa  mógł pomarzyć a teraz najzwyczajniej w świecie wyrywa mu rękę. Czyli musi być nie wyobrażalnie potężny, to się nazywa odkręcanie kota ogonem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1152 dnia: Marzec 19, 2009, 01:52:36 pm »
o żesz kruca.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1153 dnia: Marzec 19, 2009, 02:41:23 pm »
ichigo ala vasto lorde
No z takim stwierdzeniem to bym się powstrzymał... Jednakowoż przyznać muszę, że na tych podanych przez Was obrazkach Ichi prezentuje się świetnie. Cholercia, po co oglądałem te spoilery, ta to nigdy nie oglądam i mam spokój a teraz zobaczyłem te dwa obrazki i zasnąć nie będę mógł w nocy xD Go, go Ichigo! Mam gdzieś że Ulquiorra dopiero co miażdżył Truskawkowego, niechaj teraz Truskawkowy zmiażdży Ulquiorrę! W sumie Ulq to Batman a Ichi z tą swoją maską to taki szatański Joker... Czas na odwet za Dark Knighta! (który to film swoją drogą wielbię ^^).

no tak kiodu też dobre.
Ta, jak dla kogo...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1154 dnia: Marzec 19, 2009, 03:10:43 pm »
No z takim stwierdzeniem to bym się powstrzymał...
napisałem "ala" więc nie chodziło mi o to, że "to jest VL"


Ta, jak dla kogo...
sratata...kidou - no dobra przejęzyczyłem się


Jednakowoż przyznać muszę, że na tych podanych przez Was obrazkach Ichi prezentuje się świetnie.
jeszcze zobaczę, ale mnie swoim wyglądem nie przekonuje  hichigo

 

anything