Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1125 dnia: Marzec 13, 2009, 12:05:56 am »
Gdzie doszli? Kto doszedł? WTF?

To raczej jakieś fanowskie wymysły odnośnie DB, ale jakiś czas temu natrafiłem na stronkę gdzie były rysunki (lub czasem brak) poszczególnych ssj'otów od 1 do 10, czy 11...ot takie wymysły. :-?

A o ile mnie pamięć nie myli to kiedyś Kubo Tite wspominał, że bardzo ceni sobie twórczość Akiry Toriyamy. Zatem jestem skłonny uwierzyć że ta scena o której pisze Dino, to przerobiona scena przybycia Veggety (pseudonim "Przyprawa") i Nappy na Ziemię.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1126 dnia: Marzec 13, 2009, 08:02:17 am »
Kubo w jednym wywiadzie sam twierdził, że jego celem było narysowanie czegoś zbliżonego do dragon balla.
Tak ogólnie to Akira Toriyama i Kubo Tite się znają. Początkowo jak pojawił się Bleach wszyscy zarzucali mu, że jest kopią anime o nazwie YU YU HAKUSHO. Kubo miał zrezygnować z tego projektu, ale Toriyama przysłał mu list, że bleach jest świetny i żeby rysował dalej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 10:30:00 am wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1127 dnia: Marzec 13, 2009, 08:59:00 am »
Hehe, ciekawe smaczki ^^ Fajnie wiedzieć że twórca mangi, w której sie aktualnie zaczytuję, trzyma sztamę z mistrzem Toriyamą ^^

A apropo mangi to nowy rozdział jest extra. Ishida po prostu wymiatał, wreszcie! Mniejsza o to że nie jest w stanie zrobić krzywdy Ulqowi, to było wiadomo od początku. Ale ten zmasowany atak a potem utrata dłoni, kolejny atak z mieczem, upadek. Łał, piękny przykład szaleńczej desperacji, podobało mi się ^^ Nawet Inoue mi się tu podobała, taka rozpaczająca, niemal psychodeliczna. Ulq jawił się niczym jakiś terminator krocząc przed siebie krok za krokiem i machnięciami odrzucając kolejne ataki po to by dość do swego celu. Teraz pytanie co się dzieje z Ichigo? Skąd u niego ten SSJ3? Wygląda to póki co zdeczkę dziwnie ale poczekam do kolejnego rozdziału z komentarzami ^^ Z tym że naprawdę myśl o czekaniu na ciąg dalszy przez caaały tydzień jest dobijająca ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1128 dnia: Marzec 13, 2009, 09:14:08 am »
Najpierw zdobył maskę, Teraz ma dziurę z ciele. Jest coraz bardziej podobny di hollowa. Może wskakuje na wyższy poziom Vizarda.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1129 dnia: Marzec 13, 2009, 10:48:46 am »
Ta ale ta dziura to raczej niezbyt hollowowata. To po prostu rana a nie coś związanego z Hollowem.

Cóż, Ichigo albo załkowicie zamieni się w Hollowa jak podczas walki z Vizardami (wtedy też miał długie włosy) albo przechodzi w jakiś wyższy poziom Vizarda. Ja osobiście obstawiałbym to pierwsze. Jeśli nawet tak to znów są dwie opcje: czy Ichigo będzie panował nad Hollowem czy też nie. A jeśli nie to znów są dwie opcje: czy Hollow będzie tak cywilizowany jak we wnętrzu Ichigo czy też będzie dziką bestią jak podczas walki z Vizardami. Jakoś nie pasuje mi żeby Ichigo miał nad nim panować, Ichigo jest martwy. Dobra, mogę przyjąć do wiadomości że wskrzesi go jakoś interwencja Hollowa i Ichigo niejako odżyje po jego odejściu ale przed tym, czyli podczas gdy Hollow będzie władał ciałem, nie wierzę jakoś w ingerencje Ichigo. Jest martwy i tyle.

Tak więc z zestawu wyżej wymienionych opcji obstawiam, że Ichigo przejdzie pełną stransformację w Hollowa i to Hollow będzie rządził ciałem. Nie mam tylko pojęcia jak ten Hollow będzie się zachowywał.

No oczywiście jest jeszcze inna możliwość - stanie się coś całkowicie dziwacznego i niewiarygodnego.

A Ishida ma u mnie naprawdę wielkiego plusa za ten chapter. Zawsze go lubiłem ale to co teraz robił to coś pięknego ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1130 dnia: Marzec 13, 2009, 01:08:48 pm »
A ja wam powiem jedno. Hollow Ichigo wrócił. Koń zrzucił króla z siodła i będzie teraz jechał na nim.

A tak żeby przypomnieć to podam chapter 222 "No Shakin Throne" str 02, w którym było pokazane jak Truskawek wygląda po przemianie, ma długie głosy i dziurę dokładnie w tym samym miejscu w którym Ulq mu ja "wyciął".
I jak pisze Dino, Ichigo zginął (lub jest w letargu) innymi słowy stracił chęć do walki i okowy Hollow Ichigo zostały zdjęte.
Mogę się założyć o skrzynkę kubusia, że to co wstanie to nie będzie Ichigo, tylko Hollow, może nie w wersji "po przemianie", ale na pewno Hollow.

A Ishida jest klasą samą w sobie, opanowany i śmiertelnie niebezpieczny, no a teraz pokazał, że też umie ugryźć.  :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1131 dnia: Marzec 13, 2009, 04:07:25 pm »

Mogę się założyć o skrzynkę kubusia, że to co wstanie to nie będzie Ichigo, tylko Hollow, może nie w wersji "po przemianie", ale na pewno Hollow.

A Ishida jest klasą samą w sobie, opanowany i śmiertelnie niebezpieczny, no a teraz pokazał, że też umie ugryźć.  :D


A Ishida ma u mnie naprawdę wielkiego plusa za ten chapter. Zawsze go lubiłem ale to co teraz robił to coś pięknego ^^
no raczej tak teraz zobaczymy sobie hollowa, ale wolał bym rozwiązanie raczej typu gromadka kapitanów pomaga. pewnie teraz osiągnie niewiarygodno moc i za nie długo to 4 będzie jęczał.

A co do ischidy to tak znowu pokazuję klasę, uwielbiam gdy ktoś się porywa z motyką na słońce. chyba największy w tym bajer jak jest dobrze pokazane.  ;-)   ale w pewnym momencie przyszło mi na myśl "jeśli mają ginąć to czemu akurat ischida?". ale chyba do tego nie dojdzie.........

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1132 dnia: Marzec 13, 2009, 04:18:56 pm »
Co do Ishidy to zgodzę się w całej rozciągłości, taka postawa mi się podoba i nie wydaje mi się banalna jak to jest w przypadku denerwującego Ichigo ("wiem, że jestem słabszy, ale muszę cię pokonać"). Przydałoby się jednak oglądać postacie drugoplanowe częściej.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1133 dnia: Marzec 13, 2009, 06:48:44 pm »
Ischida tu raczej stara się odciągnąć uwagę Ulqa od Ichigo i Inoue. On wie że nie da rady Ulqowi, jednak chce zyskać trochę czasu, to tyle, ale i tak pokazał niezły atak i domyślam się że obecnie wszystko co ma numer większy od 7 dałby zapewne rade. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1134 dnia: Marzec 15, 2009, 10:07:18 am »
ale chyba najbardziej niechcianą rzeczą którą nie chciał bym teraz zobaczyć, to to że hollow ichigo podnosi się i jest silniejszy bądź tak samo silny jak 4 espada - to by było przegięcie

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1135 dnia: Marzec 15, 2009, 11:52:07 am »
to by było przegięcie
Na pewno mówimy o Bleachu? Ta seria z tego słynie...a Ichigo już wiele razy pokazywał, że gdy zaliczy glebę i wstanie zwiększa swoją moc średnio dwukrotnie.
Jak tak teraz pomyślę...może powinien padać częściej...widać oddawanie modłów bogom ziemi poprawia jego reyatsu.  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1136 dnia: Marzec 15, 2009, 03:13:15 pm »
ale chyba najbardziej niechcianą rzeczą którą nie chciał bym teraz zobaczyć, to to że hollow ichigo podnosi się i jest silniejszy bądź tak samo silny jak 4 espada - to by było przegięcie

Ale jest to w jakiś sposób możliwe. Kiedy Ichigo po raz pierwszy spotkał Ulka i Yamiego podczas walki zaczął go przejmować Hollow. Ulek się zdziwił co to znaczy bo gdy ciało przejmował hollow energia duchowa wzrastała i jest większa niż 4 espady.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1137 dnia: Marzec 15, 2009, 03:26:48 pm »
Ano, ano, Ulquiorra mówił że Ichigo gdy się postara ma większe reiatsu niż on sam. Może mówił o sobie w formie przed ressem ale Hichigo też jest lepszy w walce niż Ichigo. Tak więc jeśli Ichigo zostanie opanowany przez Hichiego to jego walka z Ulqiem może być naprawdę ciekawa.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1138 dnia: Marzec 15, 2009, 04:55:11 pm »
Bardzo prawdopodobne że Ichigo/Hichigo wstanie i pokona Ulka.Mi się to też nie podoba ale jak ktoś stwierdził ta seria z tego słynie.
Jeśli chodzi o przybycie Yamiego i Ulka to mi też kojarzyło  się to z DB.
Ishida faktycznie jest klasą samą w sobie ale nie sądzę by nagle pokonał wszystkich poniżej siódemki.Ta akcja kiedy Ulk urywa mu rękę to coś pięknego.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1139 dnia: Marzec 15, 2009, 05:50:04 pm »
no Ulek powiedział, tak że momentami ma większego powera od niego... ale co miał na myśli, ogólnie że jest silniejszy czy tylko silniejszy jak jeszcze ulek nie uwolnił swojej formy?  tak czy tak wyszło by z tego że adjuhas jest lepsiejszy od VL.