Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1110 dnia: Marzec 11, 2009, 07:49:38 pm »
Kensei w ogóle fajnie wyglądał z tymi "łapami" i kołkami na plecach o masce już nie wspomnę...chciałbym go zobaczyć w pełnej przemianie hollowa.

Truskawka też fajnie wyglądał po przemianie, ale Kensei pewnie by go wgniótł.  :D

A i Hiyori też ma fajną maskę jak dla mnie, za to Shin do kitu.  :p :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1111 dnia: Marzec 11, 2009, 07:59:59 pm »
Mi wciąż najbardziej podoba się maska Ichigo, Kenseia jest druga. Hiyori ma niezłą, Shinjiego w sumie nie jest taka bardzo zła ale rzeczywiście jakaś taka dziwna. Najbardziej niepodoba mi się maska Kuny. Cóż, pozostaje poczekać aż będziemy mogli zobaczyć w akcji kolejne machy ^^

nie pamiętam ale czy karakura to nie nazwa tego miasta, więc karakuraizer to cos pochodnego.......
Tak, masz rację. Zresztą tyle to i ja się domyśliłem ale wciąż nie mam pojęcia co to może być.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1112 dnia: Marzec 11, 2009, 10:15:01 pm »
Cytuj
co to jest Karakuraizer?

Jeśli miałbym zgadywać to ten odcinek będzie z Donem jakimś tam. Tym od tych programów spirytystycznych.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1113 dnia: Marzec 11, 2009, 11:25:13 pm »
Ah, no tak, Don Kanonji! Jak mogło mi to nie wpaść do głowy, masz rację, to może być coś z nim ^^ Szczerze to o o wieeeeele bardziej wolę fillery z nim niż z księżniczką Lurichiyo, brrr! Tym bardziej że może będą to tylko dwa epki kierując się ich tytułami.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1114 dnia: Marzec 12, 2009, 01:26:56 pm »
No fakt Ichigo ma fajną maskę ale u mnie to jest raczej tak:
primera: Halibel
2: ichigo
3: Kensei
4: Hiyori
A później to tam jakieś odpadki, choć zastrzegam sobie prawo do zmiany kolejności  ;-) :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1115 dnia: Marzec 12, 2009, 02:05:34 pm »
Halibel, hehe no ja nie liczyłem arrancarów a samych Vizardów. Jeśli liczyć pozostalości arrancarskich masek to i na mojej liście pierwsza byłaby Halibel a gdzieś przy szczycie byłby i Grimmjow. I pewnie ktoś jeszcze by się znalazł jakbym sobie listę wszystkich arrancarów przeleciał.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1116 dnia: Marzec 12, 2009, 03:21:44 pm »
Szkoda, że nie były pokazane maski innych vizardów. Z tym trzeba będzie pewnie jeszcze poczekać.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1117 dnia: Marzec 12, 2009, 03:29:29 pm »
Z jednej strony może i szkoda ale z drugiej to jest też to co jest takie fajne w tym Bleachu. Przez cały czas fani czekają na te wspaniałe momenty kiedy będą mogli zobaczyć kolejnę resurrectiony Arrancarów, kolejne postacie w akcji, odkrywać odpowiedzi na pytania. A mnie to chyba najbardziej męczą i dręczą nieznane jeszcze bankaie. Z ustęsknieniem czekam na to aż którakolwiek z postaci, które jeszcze tego nie robiły, wypowie to słowo "bankai" ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1118 dnia: Marzec 12, 2009, 04:16:35 pm »
wypowie to słowo "bankai" ^^
no właśnie, od bardzo dawna tego już nie słyszałem. były momenty gdzie słowo "bankai" padało co chwila a teraz to już rzadkość. Brakuje mi trochę tego stonowanego głosu byaka gdy prezentował swoje bankai lub histka (efektowne miał)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1119 dnia: Marzec 12, 2009, 06:41:26 pm »
No aż tak bardzo dawno to chyba nie było, w tym sezonie bankai używali Byakuya, Mayuri, Renji no i Ichigo ale on chyba nie wrzeszczał "bankai" bo na wejście już w nim był po walce z Grimmem. Chociaż rzeczywiście w porównianiu z wcześniejszymi etapami serii to tych bankai mamy tyle co kot napłakał. Z drugiej strony dobrze że nie dostajemy nimi po oczach co chwilę, dlatego bankai to bankai żeby zawsze było wielkim wydarzeniem ^^ Tylko taki Ichigo no i trochę Renji z bankaiami sobie szaleli ale nie ma co się dziwić, Ichigo to główny bohater a Renji też po dołączeniu do jego ekipy stał się dość powszednią postacią. Za to bankaie wszystkich innych zawsze kiedy już się pojawiały to było to dobitnie ukazane.

Bardziej jednak pisząc wcześniej o bankaiach miałem na myśli mangę bo tam spodziewam się zobaczyć nowe uwolnienia. Myślę że po zakończeniu walki Ichigo i Ulquiorry akcja może wrócić do fake Karakury (ale to zależy jeszcze od tego jak się ta walka skończy) a tam już nowe bankaie być muszą jeśli kapitanowie naprawdę mają powalczyć z czołówką Espady. Z kapitanów, którzy tam są, znamy bankaie Hitsugai i Komamury. Obaj zresztą już tam swoje bankaie odpalili przy czym Hitsek raczej nie jest już zdolny do walki. A no i z drugiej strony Tousen ze swoim super bankai. A tak to Kyouraku, Ukitake, Soifon i Yamamoto z jednej strony, Gin i Aizen z drugiej plus jeszcze Vizardzi. Nie wierzę w to że wszyscy oni pokażą swoje bankai w fake Karakurze ale część napewno.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1120 dnia: Marzec 12, 2009, 07:41:38 pm »
http://i40.tinypic.com/14wdt7s.jpg -----------> czyżby ichigo przybrał nowe jakieś "segunda etapa"? a by najmmije jakaś przemiana....tak czy tak nie spodziewajmy się pomocy innych kapitanów lecz raczej takiego dbz, czyli ssj3 truskawka i jedziemy

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1121 dnia: Marzec 12, 2009, 08:50:18 pm »
ssj3...a gdzie przemiana w małpę, później w neandertalczyka skrzyżowanego z różowym orangutanem?  :lol:

Jakoś mi się wydaje jednak że to jakiś doujin, no chyba że Truskawce bardzo szybko włosy rosną, albo to jego owłosienie na zadku  :p :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1122 dnia: Marzec 12, 2009, 09:41:59 pm »
ssj3...a gdzie przemiana w małpę, później w neandertalczyka skrzyżowanego z różowym orangutanem?  :lol:


to ssj4 - spokojnie pewnie puźniej będzie



Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1123 dnia: Marzec 12, 2009, 09:51:03 pm »
to ssj4 - spokojnie pewnie puźniej będzie

Ostatnio czytałem, że doszli juz do ssj 10, zatem nasz Truskawek jeszcze ma trochę chapterów przed sobą :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1124 dnia: Marzec 12, 2009, 10:09:55 pm »
Ostatnio czytałem, że doszli juz do ssj 10, zatem nasz Truskawek jeszcze ma trochę chapterów przed sobą :D

Gdzie doszli? Kto doszedł? WTF?

Co do tego rozmówkowania o Dragon Ballu w Bleachu to jest jedna scena, która jest wręcz wyrwana z Dragon Balla. Przybycie Ulquiorry i Yammiego na Ziemię mianowicie. To jest piękna zżynka z dragonowskiego przybycia na Ziemię Vegety i Nappy. Ulquiorra to Vegeta a Yammi to Nappa. Mały, potężny, inteligentny i trzymający emocje na wodzy Ulquiorra/Vegeta i wielki, niezbyt inteligentny i łatwo wpadający w furię Yammi/Nappa. Po wylądowaniu Yammi/Nappa w ramach zabawy morduje jednym atakiem grom ludzi. Następnie tenże Yammi/Nappa nie potrafi ocenić siły napotkanych osób i musi go poprawiać Ulquiorra/Vegeta a następnie Yammi/Nappa wręcz pyta go o zdanie samemu się nie zastanawiając. Yammi/Nappa walczy sam, Ulquiorra/Vegeta nie ma zamiaru walczyć z płotkami. Nappa ginie/Yammi zostaje ciężko ranny, Ulquiorra odchodzi z nim/Vegeta odchodzi sam. Różnica taka że Vegeta ostatecznie walczył dając pełen popis a Ulquiorra dopiero zaczął wtedy swoją rolę. Ale ogólnie oglądając tą scenę w Bleachu za każdym razem widzę scenę z Vegetą i Nappą. Zresztą wydaje mi się że Kubo Tite jest chyba fanem Dragon Balla, takie odnoszę wrażenie. Widziałem nawet jego arcik, przedstawiający kilka postaci DB narysowanych w jego stylu.