Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #915 dnia: Luty 13, 2009, 07:39:46 am »
Może już wcześniej spuściła im łomot i teraz boją się nawet jej podpaść. A tak w ogóle pamiętam, że po ostatniej walce w Soul sociaty była scena w której w kwaterze 4 oddziału szaleli pacjenci z 11 oddziału. Potem przyszła Unohana i od razu wszyscy grzecznie się uspokoili.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #916 dnia: Luty 13, 2009, 12:46:48 pm »
W tej akurat scenie nie dopatrywał bym się specjalnego znaczenia.To  byli zwykli żołnierze a Unohana to przecież kapitan.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #917 dnia: Luty 13, 2009, 06:08:55 pm »
luknąłem sobie w najnowszy chapterek , bo byłem ciekaw formy ulka. i tak jest on vasto lorde ma postac ludzko(zbliżono) i jak prędzej pisałem ma te skrzydełka............narazie jak dla mnie najlepiej wyglądające  uwolnienie

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #918 dnia: Luty 13, 2009, 06:34:35 pm »
Miałem rację Ulek to gacek  :D
A ten arrancar-drzewo wygląda fajnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #919 dnia: Luty 13, 2009, 06:58:02 pm »

A ten arrancar-drzewo wygląda fajnie.
no fakt dobrze się prezentuje.

ale tak wogule czy po takim uwolnieniu mozna stwierdzic że to VL? ja myślę że tak..........ale może tak nie byc.
koljena rzzecz która rzuca się w oczy to to, że po mimo rewelacyjnej siły ichigo w masce(bo jest ogromna) to w porónaniu z obecnym poziomem ulka to smiech........jeden atak taki od nie chcenia i ichigo nie ma juz 1/3 maski.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #920 dnia: Luty 13, 2009, 07:04:00 pm »
Tak, ale to dopiero był pierwszy atak. Ichigo nie był pewien na co się przygotować. Może potem przyzwyczai się do jego prędkości. W końcu w walce z Grimmjowem pod koniec wali maskę miał tylko na jednym oku i jedną ręką powstrzymał jego atak. Pewnie Ulek go nieźle poharata a Ichigo i tak wygra.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #921 dnia: Luty 13, 2009, 07:16:47 pm »
Pewnie Ulek go nieźle poharata a Ichigo i tak wygra.
no właśnie   :doubt:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #922 dnia: Luty 13, 2009, 09:15:27 pm »
Przed chwilą luknąłem nowy chapter.Prawdziwa forma Uluquiory wygląda pięknie tak właśnie wyobrażałem sobie Vasto Lorde-dostojny,groźny i potężny.Obok Nnoitry jeden z nielicznych Arrankarów które naprawdę prezentowały się świetnie(wielu było po prostu śmiesznych).Tak czy siak teraz zrobi się ciekawie.
Druga sprawa -ten Rudobole Arbona też prezentuje się całkiem ciekawie.Zresztą ma on jedna z najpotężniejszych i na pewno najprzydatniejszych zdolności-tworzenie nie ograniczonych ilości żołnierzy to nie byle co.Nawet jeśli ci żołnierze nie są zbyt potężni to ilość niekiedy pokonuje jakość.Choć w świecie Bleacha się to nie sprawdzi ale w rzeczywistości facet był by groźniejszy od połowy Espady(tej słabszej połowy).Gdy pisałem że Aizen spisał Ulqa na straty,bo zostawił go z grupą zwykłych Arrankarów przeciw bandzie kapitanów i drużynie Ichigo,  nie wziąłem pod uwagę istnienia kogoś kto potrafi tworzyć nie ograniczone ilości mięsa armatniego.To trochę zmienia postać rzeczy.Trochę.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #923 dnia: Luty 13, 2009, 09:21:00 pm »
Mi się wydaje, że z tą ilością musi być jakiś haczyk. Na przykład musi korzeniami pobierać energię duchową z otoczenia (w końcu robi za drzewo) , żeby je tworzyć. A że Rukia ma lodowy miecz, to albo zamrozi podłoże, albo utnie korzenie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #924 dnia: Luty 13, 2009, 09:37:19 pm »
Też myślę że jest w tym jakiś haczyk.Gdyby technika pozwalająca tworzyć nieograniczone ilości Arrankarów nie miała żadnych wad to aż dziwne by było  że facet nie załapał się do Espady.Nawet jeśli jest dużo słabszy od kapitanów to numery 10-7 też były.Rukia to nie truskawek, wcześniej czy później, odkryje tą słabość  i będzie kolejnego Arrankara mniej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #925 dnia: Luty 13, 2009, 09:48:49 pm »
Cytuj
Vasto Lorde-dostojny,groźny i potężny.
Ćma...sorki, ale jak dla mnie to jest ćma...żaden tam gacek czy inny dostojny uber-kiler...zwykła ćma.
Jakoś nie przemawia do mnie ta wersja...spodziewałem się czegoś więcej.
Za to drzewo-ludek jest niczego sobie, może i sam nie jest zbyt potężny i w takim trybie nie może się przemieszczać, ale możliwość tworzenia nieskończonej ilości mięsa armatniego jest dość mocnym argumentem.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #926 dnia: Luty 13, 2009, 09:58:07 pm »
Ćma...
okej, lepiej usiąde.....
jak dla mnie lepszego przeobrażenia sobie nie wyobrażałem, lepiej wyszło niż myślałem nawet.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2009, 10:06:18 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #927 dnia: Luty 13, 2009, 10:06:23 pm »
No nie wiem. Jak dla mnie to te skrzydła wyglądają nietoperzowato, ale może to tylko moje odczucia.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #928 dnia: Luty 13, 2009, 10:32:13 pm »
nie no tak wygladają na takie- nietoperzowate  ale ładnie zgrywają się z całością

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #929 dnia: Luty 14, 2009, 08:46:57 am »
Może i przypominają, po za tym że są czarne, jakoś spodziewałem się czegoś bardziej...sam nie wiem. Nie chodzi mi tu o to by przybrał formę jakiegoś giganta, czy innego "czegoś", bo to nie o to chodzi, ale ja wiem, np jakaś fajna czarna szata...ale i tak mam skojarzenia z ćmą.  ;-) :p :lol:

Małe porównanie:


Żeby nie pozosatć gołosłownym, już tłumaczę czemu mi się ćma "objawiła".
Otóż "rogi" Ulka są podobne do czułek ćmy, podobnie (choć wiem, że to jakieś pióra, albo coś podobnego) te "pióra" na plecach, kojarzą mi się z tym "futerkiem" na grzbiecie ćmy.
Skrzydła zapewne ma gackowate, ale jakoś całość mi spasowała do ćmy.

Tak, wiem, jestem inny.  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau