trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #900 dnia: Luty 11, 2009, 12:25:30 pm »
Mam nadzieję, że je zapełni, bo część tych historii jest ciekawsze niż niektóre rozdziały mangi.
A w anime zrobili połączenie Gaidena z fillerem. Połowa odcinka to to co znamy w mandze, a druga połowa to Soifon śledząca Urahare żeby udowodnić, że nie nadaje się na kapitana. Mimo wszystko przyjemnie się to ogląda.

Za to Hirako Shinji wyszedł im świetny  :D
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2009, 12:36:06 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #901 dnia: Luty 11, 2009, 02:03:53 pm »
Mi się pierwszy animowany Gaiden spodobał. To co wzięte z mangi jest dobrze odwzorowane a to co dodane jest całkiem fajne i nie psuje oglądania jak niektóre fillery. Co do Hirako się zgadzam, jest świetny xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #902 dnia: Luty 11, 2009, 09:01:47 pm »
kurna dobry epek  ;-). dziwił mnie frajerski aizen................no te newsy lobię słuchać że kapitanka 12 oddziału awansowała do oddziału 0

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #903 dnia: Luty 11, 2009, 09:46:33 pm »
no te newsy lobię słuchać że kapitanka 12 oddziału awansowała do oddziału 0

Eee...co?

Co do Aizena to on właśnie jest fajny w tej swojej roli. Za chiny być się nie spodziewał, że zwykły gość w okularkach okaże się tajemniczym Żelmenem, obrońcą dziewic i kolonii orła przedniego! A nalepsze są te momenty, gdy nagle po jakiejś ważnej informacji pokazują nam zaaferowanego Aizena jak wtedy kiedy dowiedział się o oddziale zero albo gdy zobaczył Uraharę jako kapitana. Widz to widzi i ma radochę wiedząc co później Aizen zrobi z tymi informacjami ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #904 dnia: Luty 11, 2009, 10:32:16 pm »
Eee...co?

Co do Aizena to on właśnie jest fajny w tej swojej roli. Za chiny być się nie spodziewał, że zwykły gość w okularkach okaże się tajemniczym Żelmenem, obrońcą dziewic i kolonii orła przedniego! A nalepsze są te momenty, gdy nagle po jakiejś ważnej informacji pokazują nam zaaferowanego Aizena jak wtedy kiedy dowiedział się o oddziale zero albo gdy zobaczył Uraharę jako kapitana. Widz to widzi i ma radochę wiedząc co później Aizen zrobi z tymi informacjami ^^
no to też, miałem na mysli pisząc
..no te newsy lobię słuchać, że np. kapitanka 12 oddziału awansowała do oddziału 0


ale i tak z chęcią bym zobaczył poprzedniego kenpachiego a co najważniejsze walkę dwóch kenpachi, albo co ma na tescie urachara moze pokazywał bankai itd............no i ciekawe czemu nie pokazali kena w gaidenach tylko w rozmowach mozna cos wyłapac. 

a tak wogule to ten stary byakoya to niby stray jak ten dziadzio z I oddziału ale długo kapitanem nie jest.....więc taki był cienki czy jak?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #905 dnia: Luty 11, 2009, 11:05:14 pm »
ale i tak z chęcią bym zobaczył poprzedniego kenpachiego a co najważniejsze walkę dwóch kenpachi, albo co ma na tescie urachara moze pokazywał bankai itd............no i ciekawe czemu nie pokazali kena w gaidenach tylko w rozmowach mozna cos wyłapac.

E, to chyba oczywiste że nie pokazali bankai Urahary. Gościom od anime nie wolno pokazywać takich rzeczy skoro nie było ich w mandze. Nie wiem jak to sobie wyobrażasz. W mandze nie było nawet tego jak Urahara pojawia się na teście. To dodali w anime. Co tu dopiero mówić o samym teście. Kenpachiego w Gaidenie też nie ma dlatego że nie było go w mandze. A w mandze nie było go dlatego, że zapewne jego osoba ma nas jeszcze zaszokować. Może ojciec Ichigo okaże się nim być, kto to wie. W końcu to 110 lat. Zaraki jak wiemy zabił swojego poprzednika ale przez 110 lat mogło się wiele wydarzyć i mogłoby być tak że w czasie ukazanym w Gaidenie kapitanem był ojciec Ichigo, potem jego miejsce zajął kto inny a tego innego zabił Zaraki. Ot, taka na szybko sklecona teoryja ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #906 dnia: Luty 12, 2009, 07:01:37 am »
albo co ma na tescie urachara moze pokazywał bankai itd.......

Prawdopodobnie to była tylko pierwsza część testu, w której sprawdzają ustnie czy taka osoba się nadaje. A dopiero potem pokazuje się umiejętności polowe.

Cytuj
a tak wogule to ten stary byakoya to niby stray jak ten dziadzio z I oddziału ale długo kapitanem nie jest.....więc taki był cienki czy jak?

Nie koniecznie cienki. Ten szalik na szyi członka rodu Kuchiki to znak, że jest głowa rodu. Prawdopodobnie był zajęty sprawami rodziny i nie był w stanie objąć stanowiska wcześniej.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #907 dnia: Luty 12, 2009, 11:59:11 am »
W gaidenie jasno stwierdzają że poza czterema kapitanami którzy piastują swoje stanowiska od ponad 100 lat pozostali kapitanowie zmieniają się właściwie bez przerwy.Nikt nie mówi czemu tak jest(Shinigami starzeją się 10 razy wolniej więc na emeryturę też nie przechodzą na codzie n,do odziału zero nie biorą byle kogo a Vasto Lorde ,jedyni zdolni zabić kapitana, też na drzewach nie rośną) ale jak pokazuje skład kapitanów za 110 lat jest to prawdą.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #908 dnia: Luty 12, 2009, 12:53:15 pm »
Wszystko wskazuje, że w przypadku rodziny Kuchiki pozycja kapitana 6 oddziału jest w jakiś sposób dziedziczona. Rodzice Byakuyi w jakiś sposób zginęli więc może jego ojciec był poprzednim kapitanem, ale po śmierci te obowiązki przejął dziadek aż do czasu gdy Byakuya zostanie shinigami i nauczy się bankai.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #909 dnia: Luty 12, 2009, 01:45:51 pm »
Może ojciec Ichigo okaże się nim być, kto to wie.
albo, tez było wspomniane że jeden kapitan odszedł na emeryturę, więc może kurisaki odszedł na wcześniejszą :P.
zresztą tak jak ktoś wspomniał reszta kapitanów zmieniała się jak rękawiczki.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #910 dnia: Luty 12, 2009, 08:24:32 pm »
na pewno ale mnie po obejrzeniu tego epka (jak pewnie i wam :P) najbardziej spodobał się duet  Hirako & Aizen xD są boscy...ten duet mi bardzo przypomina parę Kyouraku&Nanao :D
choć Kyouraku nie ma tak nie równo pod sufitem jak Hirako :P
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #911 dnia: Luty 12, 2009, 08:35:06 pm »
Ano Hirako i Aizen tworzą świetną parę ale tylko jeśli zapomnieć chwilowo o prawdziwej twarzy Żelmena. Bo jeśli o niej pamiętać to pozostaje tylko krzyczeć "Hirako! Sieknij go! Sieknij!" xD Ale mimo wszystko w pewnym sensie lubię Aizena. To taki idealny zły boss, który swoimi najmilszymi słówkami potrafi zamrozić ^^

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #912 dnia: Luty 12, 2009, 08:47:02 pm »
a oglądając ten odcinek bardzo chciałem zeby wreszcie powiedzieli dlaczego kapitanowie 8 i 13 odddziału boją się kapitan Unohan'y :P nawet 110 lat  wstecz się jej bali i  była scena gdy się pojawiła aż zdębieli i po ich minach było widać że nie dmucha się jej w kasze xD
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #913 dnia: Luty 12, 2009, 09:11:57 pm »
dla mnie to wyglodało poprostu jak w kazdym innym anime co gdy jakaś samica w wieku któregoś hero wzbudza lęk, tylko taki ja wiem no ...............jak tsunade i  i jiraia w naru ale  w bleach unohana to oza spokoju( a moze nie miało ją co wpienic)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #914 dnia: Luty 12, 2009, 09:23:47 pm »
Także według mnie ten strach Ukitake i Kyouraku przed Unohaną to wypowe żarty bez specjalnych podtekstów. Oczywiście wierzę w to, że Unohana jest mega potężna, może nawet jest siłowo trzecia po Aizenie i Yamamoto ale przecież nie pobiłaby Ukitake i Kyouraku za małe żarciki ^^ Ot, zabawne scenki ^^