trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 565470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #885 dnia: Luty 09, 2009, 12:39:28 am »
Problem z Gaidenem autorzy mają taki że był on raczej krótki i może być kłopot z dorabianiem scen których nie było w mandze bo mogą przeczyć temu co będzie potem w mandze.Chodzi o to że Gaiden jest głównie o Vizardach a o nich niewiele wiadomo-jak zrobić scenki z kimś o kim w sumie niewiele wiadomo?Zresztą bleach to taka wredna manga w której wiele postaci naprawdę ma inną   osobowość niż pokazuje na co dzień,prawdziwe cele i poglądy tych postaci wypływają z czasem a czas kiedy poznamy Vizardów lepiej dopiero nastąpi,na dzień dzisiejszy nie wiadomo nawet do końca po której będą stronie,tz.wiadomo że przeciw Aizenowi ale może i soul society.
Tak jest to więc dla autorów anime czas próby ,muszą grać nie znając kart.Jak wyjdą z tej próby pokaże czas.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #886 dnia: Luty 09, 2009, 09:38:43 am »
Tak to racja ale ja myślałem raczej o dodatkowych scenkach nie skupiających się na Vizardach właśnie po to żeby nie robić jakiś nieścisłości. W końcu w przeszłości mieliśmy też taką Soifon czy Byakuyę i nie zdziwiłbym się gdyby dorzucono coś z takimi postaciami. W sumie jakby to było fajne i przemyślane to ja byłbym za byle nie wymyślali czegoś na wyrost a jedynie delikatnie coby się ewentualnie z mangą nie pokłócić i ogólnie dziwnych rzeczy nie powrzucać. No i coby nie trwało to zbyt długo. Swoją drogą ciekawe ile odcinków pójdzie na Gaidena. Póki co mamy

206. "The Past Chapter Begins! The Truth from 110 Years Ago" (10 luty)
207. "12th Division's New Captain, Kisuke Urahara" (17 luty)
208. "Aizen and the Genius Boy" (24 luty)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #887 dnia: Luty 09, 2009, 01:20:27 pm »
Sceny z Uraharą,Soifon albo młodym Byakuią mogą robić bez kłopotu to fakt.Ja w każdym razie chciał bym żeby autor mangi poświęcił chociaż dwa rozdziały na ukazanie historii założenia Espady:jak to się dokładnie  stało że Aizen uzyskał władzę nad arrankarami,poznali by my skład starej Espady i okoliczności jej "wymiany" na nową,poza tym mogli by dowiedzieć się więcej o samych członkach Espady i ich wzajemnych relacjach między sobą.Jeśli o samą Espade chodzi to jak na razie autor skąpi jakich kol wiek danych a szkoda bo to dość ciekawy temat.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #888 dnia: Luty 09, 2009, 01:38:42 pm »
Ostatnio widziałem OAV-kę Bleach - The Sealed Sword Frenzy - odcinek opowiada o shinigami, który został uwięziony w jednej ze świątyń wyrwał się na wolność i sieje spustoszenie. I jak zwykle do roboty musi się wziąć Ichigo. Akcja odcinka dzieje się zaraz po powrocie z Soul sociaty. Odcinek całkiem niezły. Za to ending świetny.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #889 dnia: Luty 09, 2009, 01:41:50 pm »
to racja autor mógł by zrobić coś takiego, aby bardziej to objaśnić. ciekawiej by było o wiele.

Ostatnio widziałem OAV-kę Bleach - The Sealed Sword Frenzy - odcinek opowiada o shinigami, który został uwięziony w jednej ze świątyń wyrwał się na wolność i sieje spustoszenie. I jak zwykle do roboty musi się wziąć Ichigo. Akcja odcinka dzieje się zaraz po powrocie z Soul sociaty. Odcinek całkiem niezły. Za to ending świetny.
też to oglądałem no i naprawdę było bardzo przyzwoite,ciekawa rzecz właśnie było ta asymilacja zanpoktu z schinigami

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #890 dnia: Luty 09, 2009, 02:27:20 pm »
Tak, przydałoby się coś o Espadzie. Tak mało o niej wiemy a tak bardzo jest interesująca. I fajna, co tu ukrywać ^^

"The Sealed Sword Frenzy"... Tak nie do końca mi ta OAVka podeszła. Ogólnie niezbyt ciekawa fabuła, ten przeciwnik wręcz okropny i w ogóle. Ale ending piekny, tu się zgodzę  :D Szczególnie Aizen, Gin i Tousen przykawce czy czymś w tym stylu ^^ Jeśli chodzi o OAVki to ja wolę "Memories In The Rain". Ciekawe czy doczekamy się trzeciej. Mam nadzieję że tak bo lubię takie speciale ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #891 dnia: Luty 09, 2009, 02:44:54 pm »
Teraz przerzucili się na kręcenie filmów kinowych więc raczej żadnych nowych oavek nie będzie. Gaiden o Espadzie byłby naprawdę świetny. może jak Ichigo i spółka uciekną z Hueco Mundo to Kubo Tite coś narysuje na ten temat. Ale i tak za każdym razem jak jest walka z kimś z Espady to pojawia się retrospekcja o przeszłości więc z każdą walką czegoś się dowiadujemy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #892 dnia: Luty 09, 2009, 03:18:05 pm »
racja. w momentach gdy to członek espady ma przyjąc ostateczny cios pokazuje sie ta retrospekcja

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #893 dnia: Luty 09, 2009, 03:49:13 pm »
No, nie we wszystkich. Tak było w przypadku Nnoitry i Grimmjowa. Przy okazji Nnoitry podpatrzyliśmy odrobinkę Szayela i Nel ale nic więcej. Mam nadzieję że dostaniemy jakiś Gaiden 2 Hueco Mundo Werszyn ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #894 dnia: Luty 09, 2009, 04:35:49 pm »
Na 99% retrospekcje będą niedługo przy okazji porażki Uluqiory.Dowiemy się motywów kilku jego decyzji i zachowań, i jak bóg da, poznamy trochę historii Espady.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #895 dnia: Luty 09, 2009, 04:40:54 pm »
oj przydało by się coś o Ulqu

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #896 dnia: Luty 09, 2009, 04:58:26 pm »
Ano o Ulquiorrze będzie coś napewno. W końcu znamy go (oprócz Yammiego, który jest jednak dużo mniej ważny) najdłużej z całej Espady, ma dużą rolą. Ale przydałoby się coś w stylu Gaidena właśnie żeby spojrzeć na przeszłość Espady ogólnie a nie na pojedynczą postać.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #897 dnia: Luty 11, 2009, 10:58:29 am »
W mandze Gaideny mają numery od -108 do -97,poza tym jest jeszcze -15,tak więc w planie jest jeszcze 96 Gaidenów.Szansa na historie espady jest wiec spora.Poza tym będą na pewno Gaideny o historii ojca Ichigo i jego związkach z Uraharą i Ryukenem.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #898 dnia: Luty 11, 2009, 11:04:39 am »
Jeszcze był odcinek Bleach 0, który dział się chwilę przed wydarzeniami z mangi. Fajnie gdyby Kubo zapełnił te luki między numerami, ale raczej wątpię, aby coś takiego miało miejsce.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #899 dnia: Luty 11, 2009, 11:38:07 am »
Mi się wydaje że jeśli Kubo numeruje rozdziały w ten sposób to musi planować wypełnić luki.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"