trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #825 dnia: Luty 04, 2009, 09:28:20 pm »
Co do dzisiejszego fillera to powiem tak - mecz był fajny ale wątek Lurichiyo do bani. Mecz mi się podobał bo był niezła parodią. Zabawnie było zobaczyć jak postacie używają swoich zdolności do takiego celu jak gra w piłkę. Rukia odpaliła shikai, Ishida strzelał z łuku, Chad uruchomił rękę. Nawet Inułe włączyła tarczę. Gdyby jeszcze Ichigo i Ikkaku odpalili podczas swojej walki bankai to byłby pełen wypas xD Świetne było kiedy Tessai użył kidou 99 poziomu na Konie. Taga parodia to imo dobra rzecz. I tylko ta denerwująca Lurichiyo i jej ekipa mnie denerwowali i psuli zabawę, ech.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #826 dnia: Luty 04, 2009, 09:43:12 pm »
A ja tak się zapytam, co to za blondyna mówiąca o sobie w liczbie mnogiej?

Anime nie oglądam a nie przypominam sobie jej z mangi.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #827 dnia: Luty 04, 2009, 10:05:28 pm »
To taki wnerwiający pokemon z poprzedniego, full fillerowego, sezonu. Nie przejmuj się nią, po prostu nienawidź. Jak wszyscy.
 :)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #828 dnia: Luty 04, 2009, 10:14:19 pm »
Obejrzałem 205 i żałuje.Nie oglądałem poprzedniej serii filerów i nie wiem kim były niektóre postacie ale ten odcinek utrwalił mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłem pomijając te 20 odcinków.Nie wiem po co na końcu atak hollowa, pomijając  że hollowy wyczuwają reiatsu i ten musiał być chyba samobójcą by,nie będąc menosem, atakować taką bandę w której każdy był silniejszy od niego tak że 10-100 razy poza tym po co miała być ta scena?Hollow ginie w kilkanaście sekund i mamy jakieś nudne przemówienia,ani to śmieszne ani dramatyczne.     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #829 dnia: Luty 04, 2009, 10:46:02 pm »
To prawda, akcja z Hollowem była idiotyczna a przemówienie jeszcze gorsze. Ale mówiłem już wcześniej - cały wątek Lurichiyo (tej małej denerwującej) jest imo denny. Mi się podobał tylko sam mecz wyłączając sceny z nią i jej ziomami.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #830 dnia: Luty 04, 2009, 11:01:04 pm »
w pełni popieram opinie Dina, mecz był dobry :P ale mógł być lepszy. już nawet zapomniałem że ta rukia ma taki fajny mieczyk ładnie to się prezentuje.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #831 dnia: Luty 05, 2009, 12:19:05 am »
Obejrzałem i stwierdzam co następuje.
Ta mała jeszcze ujdzie, przypomina mi się jeden heretyk z WH 40k i jakos nie przeszkadza mi ona, a sam mecz był ciekawy, no i Inoue jakoś bardziej bojowa była, aż dziw.   ;-)
Jednak glebę zaliczyłem jak się pojawiła Yoruichi...dalej dość przewidywanie.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #832 dnia: Luty 06, 2009, 08:07:54 am »
A w mandze Ichgo w końcu idzie na całość i zakłada maskę. A najgorsze, że rozdział kończy się zanim 4 espada zdążył uwolnić swoją formę.  :sad:

A Yami raczej nie zabłysnął.  :lol:

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #833 dnia: Luty 06, 2009, 08:12:19 am »
Ten filert był troszkę lepszy od poprzedniego bo przynajmniej śmieszny. Jakby wywalić to dziecko co gada o sobie w liczbie mnogiej to by był całkiem spoko. Najbardziej mnie rozwalił moment jak Youruichi zrobiła w konia Ichigo xD. Z tego co widzę to ona na niego leci :badgrin:
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #834 dnia: Luty 06, 2009, 08:25:12 am »
Najbardziej mnie rozwalił moment jak Youruichi zrobiła w konia Ichigo xD. Z tego co widzę to ona na niego leci :badgrin:

Niee. Ona się tylko z nim droczy. Z młodym Byakuą też tak robiła:



Jeśli miałaby na kogoś lecieć to raczej na Uraharę. W końcu dla niego pożuciła Soul Sociaty.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #835 dnia: Luty 06, 2009, 08:34:48 am »
Tak czy siak uważam że jest zboczona. :badgrin: Moim zdaniem w Uracharze się buja a z innych robi sobie jaja. Ciekawe co by się stało jakby Ichigo spróbował zrobić coś więcej  :badgrin:
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #836 dnia: Luty 06, 2009, 08:43:41 am »
Tak czy siak uważam że jest zboczona. :badgrin:

No  :D I to jest fajne.

Cytuj
Ciekawe co by się stało jakby Ichigo spróbował zrobić coś więcej

Pewnie byłby pierwszym w mandze, który by zobaczył zbliżający się w jego kierunku bankai Urahary  :D

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #837 dnia: Luty 06, 2009, 08:52:59 am »
Jest i nowy odcinek, a w nim

Spoiler: pokaż


I w sumie nic więcej, jednak następny może się okazać ciekawy ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #838 dnia: Luty 06, 2009, 08:59:07 am »
Zauważyliście, że czasami masce Ichigo otwierają się usta, a przez większość czasu jest nieruchoma.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #839 dnia: Luty 06, 2009, 11:43:04 am »
To był pierwszy raz kiedy otworzyły się usta w jego masce ,zapewne jest to aluzja do tego że "stał się on bardziej hollowem".

Yami faktycznie znowu nie zabłysnął...

I jak już pisałem dawno temu tak zapewne będzie.Ulquiora zostanie pokonany przez samego Ichigo,nie ważne że jest to bez sensu ale tak będzie.W poprzedniej walce jak Ichigo założył maskę to zmusiło to tylko Ulqa by wyciągnął drugą rękę z kieszeni teraz prawie złamał mu miecz jednym uderzeniem. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything