Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 567427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #810 dnia: Luty 03, 2009, 10:14:26 pm »
"Czymś w rodzaju" nie oznacza "dokładnie tym" Dino.

A co do możliwości bojowych Inoue to należy pamiętać ze walka to nie tylko siła fizyczna.Inoue jakby się przemogła mogła by chociaż  cofać wrogów w czasie do momentu zanim się narodzą.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #811 dnia: Luty 03, 2009, 10:46:13 pm »
jedna myśl mnie naszła z tym cofaniem czasu do jakiegoś momentu za pomocą mocy inoue to dopiero od niewdana coś  takiego wyszło na światło dzienne prędzej jakoś tak to nie wyglądało. więc jak nie było argumentów za i przeciw autor mógł sobie pozwolić na taki trik i nie długo wyjdzie na to że inoue będzie wymiatać jak dziki jeleń na podwórku

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #812 dnia: Luty 03, 2009, 10:55:07 pm »
Teoretycznie tak ale praktycznie to wątpię.Inoue jest skrajnie łagodną postacią,leczyła nawet z własnej woli swoich oprawców,wątpię by nawet mając moc była w stanie dziesiątkować szeregi wrogów.Ale jakby ktoś np.zagroził na jej oczach Ichigo to kto wie może w końcu choć na chwile porzuci pacyfizm.Póki co to wszystko teoria.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #813 dnia: Luty 03, 2009, 11:01:52 pm »
Przez całą walkę Kenpachiego z 5 Espadą Ichigo siedział w tej bańce co cofa czas i jakoś to niw wpłynęło na jego siłę. Zauważyliście? Czy to znaczy, że to działa tylko jak Inoue chce cofać czas czy co?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #814 dnia: Luty 03, 2009, 11:12:01 pm »
Przez całą walkę Kenpachiego z 5 Espadą Ichigo siedział w tej bańce co cofa czas i jakoś to niw wpłynęło na jego siłę. Zauważyliście? Czy to znaczy, że to działa tylko jak Inoue chce cofać czas czy co?
jak już o tym wspomniałeś to nasunął mi się jeden paradoks, a natomiast jeśli ichigo obecnie w walce z ulkiem jest silniejszy to całkiem przeczy się z tym cofaniem czasu.......bo przecież jeśli siedział w bańce i ona cofała czas to powinien mieć takie siły z jakimi przybył..a jeśli ichigo stał się w jakiś sposób silniejszy to dzięki przesiadywaniu w tej bance powinny cofnąć się ta jego większa siła do tej poprzedniej jaką miał........ trochę zakręciłem ale wie ktoś o co mi chodziło? więc prawdopodobnie inoue steruję tym jak jej wygodnie(leczy albo cofa czas) bądź znowu mamy bleachowatą nie rozwikłaną zagadkę

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #815 dnia: Luty 03, 2009, 11:14:18 pm »
Ale o zastanowieniu to jak Ichigo dotknął bańki od wewnątrz to się oparzył, a oparzenie zaczęło znikać czyli ta moc działała przez cały czas.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #816 dnia: Luty 03, 2009, 11:19:48 pm »
Albo na odwrót-przeniosło  go w czasie do przodu do momentu w którym będzie już silniejszy(zupełna spekulacja i całkowita teoria).
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #817 dnia: Luty 04, 2009, 11:15:24 am »
Ja zrozumiałem że Inoe może cofać co zechcę wiec cofa tylko rany truskawki a nie jego siły. A jak już pewnie zauważyliście Ichigo zawsze w jakiś sposób staje się silniejszy wiec teraz zapewne też tak będzie.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #818 dnia: Luty 04, 2009, 01:28:03 pm »
Ichigo staje się silniejszy gdy chce uratować kogos na kim mu zależy... Niezbyt to oryginalne i przekonywujące ale prawdziwe. Co do Inoue i jej wehikułu czasu to też wydaje mi się, że cofa on to co Inoue chce cofnąć. Dobrze że Inoue jest słodka i tępa bo jeszcze cofnęłaby Ichigo wspomnienia o Rukii i zgarnęła Truskawę dla siebie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #819 dnia: Luty 04, 2009, 01:35:44 pm »
Obawiam się że mały aniołek którym jest Inoue nie była by wstanie wpaść na tak samolubny pomysł.Gdyby koniecznie chciała zdobyć Ichigo za wszelką cenę to ma broń o wiele potężniejszą od cofania wspomnień a nawet dwie bronie wprost idealne na dorastającego chłopaka.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #820 dnia: Luty 04, 2009, 01:39:25 pm »
Wystarczy, że skorzysta  z rady Tatsuki  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #821 dnia: Luty 04, 2009, 06:40:05 pm »
Nawet jeśli w mandze do czegoś takiego doszło,w co znając poziom agresji i przebojowości Inoue szczerze wątpię, to w anime by to zupełnie wycieli  :badgrin:  no chyba że  zmienili by godzinę wyświetlania Bleacha na taką po 23:00  ;-)
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #822 dnia: Luty 04, 2009, 07:00:41 pm »
Już widziałem różne fillery, ale to co pokazali w tych z piłką nożną to już zeszli poniżej wszelkiego syfu. Nie mogę się doczekać odcinka za tydzień. Będzie w końcu o Vizardach  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #823 dnia: Luty 04, 2009, 08:41:39 pm »
więc po obejrzeniu fileru co można powiedzieć hmmmmmmmm. chyba wolę już jak songo z szatanem robili prawko  :badgrin: . ale do pewnego momentu było całkiem potem zaczęło się cudować po filrowemu. jedyne co mi się po przypominało to to że kon w ciele ichigo ma całkiem konkretne zdolności, co  kiedyś dobre było. a właśnie jesli chodzi o filery z bantu to tak do połowy czy początek to chyba jeszcze najlepsze filerry jakie kiedykolwiek zrobili w animach..........

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #824 dnia: Luty 04, 2009, 08:58:56 pm »
Te fillery o bantu były w miarę dobre, bo przy ich tworzeniu dość czynny udział brał sam Kubo Tite. W większości przypadków autor mangi pozostawia wolną rękę twórcą anime, a w tym przypadku na przykład Kubo zaprojektował wszystkie nowe postacie (A dodatkowo jeszcze podkładał głos pod Kon w OAV-ce "Memories in the rain" opowiadającej o walce Ichigo z Rybakiem).