trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #750 dnia: Styczeń 30, 2009, 01:48:53 pm »
wejście miał dobre, ale jak to zawsze bywa zaraz straci przewagę i albo dostanie po dupie albo i go rozwali.........

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #751 dnia: Styczeń 30, 2009, 07:08:15 pm »
E, lepsza była akcja z tą laską co się na Yammiego rzuciła, już myślałem że będzie walka 10 z jakimś smarkiem (jak to w tej mandze bywa), a tu plask i po sprawie. A Ishida raczej będzie nieźle walczył. Po za tym dostał zabawki od "szalonego profesorka" jak to powiedział, więc ma duże szanse.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #752 dnia: Styczeń 30, 2009, 07:17:09 pm »
Yami jest raczej fizolem więc powinien walczyć z Chadem. Do tego Chad powinien odpłacić mu za to, że urwał mu rękę.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #753 dnia: Styczeń 30, 2009, 08:29:37 pm »
myślę że ischida będzie dla niego za szybki, słuszna uwaga tu powinien wkroczyc chad

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #754 dnia: Styczeń 30, 2009, 10:52:06 pm »
Yami filozofem...taa, Ichigo jest za szybki - więcej siły, Ichigo uciął mi rękę - więcej siły, medyk przyszył mi rękę - pierdu w czchę, czy aby nie ubyło mi siły, Ischida strzelił mi w bark - więcej siły.
Filozofia prosta aczkolwiek i takich nazywano "filozofami".

Osobiście za Chadem nie przepadam, wydaje mi się (pewnie błędnie), że jest najsłabszy w drużynie "truskawki", już nawet Inoue jest przydatniejsza, bo leczy i ma "pole siłowe".
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #755 dnia: Styczeń 30, 2009, 11:07:33 pm »
Yami filozofem...
skąd taki pomysł?
jedyne co hollow napisał
Yami jest raczej fizolem
fizolem - czyli fizyczny, siła fizyczna
jeśli o to chodziło  :neutral:

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #756 dnia: Styczeń 31, 2009, 01:19:08 am »
mówcie co chcecie ale yammy i tak dostanie w d... w pierwszej rundzie od kogokolwiek :P
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #757 dnia: Styczeń 31, 2009, 10:12:34 am »
Cytuj
Yami filozofem

Dobre  :lol:  :lol:  :lol:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #758 dnia: Styczeń 31, 2009, 10:47:40 am »
mówcie co chcecie ale yammy i tak dostanie w d... w pierwszej rundzie od kogokolwiek :P
jesli o to chodzi to chciał bym wreszcie jak ischida miażdży go  8)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #759 dnia: Styczeń 31, 2009, 10:53:04 am »
Jak na razie to dostawał od wszystkich wpierdy poza Chadem. Myślę, że Yami wytrzyma na tyle aby uwolnić swoją prawdziwą formę.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #760 dnia: Styczeń 31, 2009, 01:05:11 pm »
i tak go rozwalą...choć może dostał sie od espady nie z powodu ze trzymał sie ulquiorry albo picem ale może tak jest słaby ale po uwolnieniu formu może być czarnym konikiem :P
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #761 dnia: Styczeń 31, 2009, 01:41:29 pm »
No to raczej oczywiste, jak ktos już wcześniej pięknie to ujął do Espady nie trafia się na piękne oczy. Yammi przy reszcie Espady wydaje się słaby, to prawda, ale najwidoczniej jest silniejszy niż Ci pod nim skoro sam jest nad nimi. Zresztą w ostatnim rozdziale mangi widzieliśmy co potrafi zrobić Yammi ze zwykłymi numeros. Jest po prostu najsłabszym z najsilniejszych.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #762 dnia: Styczeń 31, 2009, 09:45:36 pm »
skąd taki pomysł?
Nazwę to ślepotą nabytą i zgonię na przymus noszenia okularów... :oops: :p

Źle przeczytałem i stąd moje wywody...zwracam honor.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #763 dnia: Styczeń 31, 2009, 10:02:07 pm »
A mnie też zastanawia czy Espada Aizena ile razy silniejsza jest od poprzedniej. I skoro obecna espada walczy na równi z kapitanami to dlaczego shinigami nie wytępili jeszcze hollowów w ich własnym świecie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #764 dnia: Styczeń 31, 2009, 10:07:41 pm »
Nie da się raczej wytępić hollowów. Hollowy będą dopóki będą ludzie. Shinigami jedynie pilnują porządku chcroniąc ludzi przed hollowami ale nie jest chyba ich zadaniem najeżdżanie ich świata.