Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:55:12 pm »
możliwe też że wpadnie ken do ichigo i zacznie mu pomagać albo przejmie inicjatywę............zastanawia mnie jednak fakt czy gdy by jak mówicie do szlo do walki ichigo ken ......wtedy podleczony truskawek miał by szanse w masce, bo ken  jest powiedzmy zmęczony i po raniony po walce(chodź jak wiemy rany nie są mu groźne)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #541 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:20:37 pm »
Heh, gdyby doszło do walki to podmęczony i poraniony Ken złapałby miecz w obie ręce i by było po walce xD

Co do tego, że Kenpachi pomoże Ichigo w walce z Ulquiorrą to ja przez cały czas od momentu gdy w mandze Ichigo i Ulquiorra stanęli naprzeciwko siebie mam taką wizję: Ulquiorra przypiera do muru Ichigo i w chwili gdy ma zadać super wykańczający cios wpada Grimmjow zasłaniając Ichigo w ramach rewanżu za to jak Ichi uratował go przed Nnoitrą. W ten sposób Grimm ginie a Ichigo widząc to wpada w szał i rzeźni Ulqa. Wiem, że brzmi to sztampowo i patetycznie ale takie rozwiązanie wydaje mi się wielce prawdopodobne. Mam więc nadzieję, że Kubo Tite wymyśli jednak coś lepszego xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #542 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:25:59 pm »
też dobre z tym grimjowem.....może nie tyle co ginie bo na tyle gupi nie jest ale mu pomaga

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #543 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:47:03 pm »
Ale musiałby zginąć. Przecież on jest wyrezany przez Ichigo i Nnoitrę a ja mowiłem o wykańczającym ataku Ulqa więc o jakimś naprawdę mocnym. Jak ledwie żywy Grimm miałby przeżyć? To po pierwsze a po drugie to dość nieśmiertelności w Bleachu! Fani chcą krwi! Dinorzaury chcą krwi! No i po trzecie Grimm to Espada, arrancar. Musi zginąć, jak sobie wyobrażasz jego dalszy ciąg? Shinigami się z nim zaprzyjaźniają i zostawiają w Hueco Mundo? Stałby się celem Yamamoto i jego ekipy więc myślę że już lepiej by sobie zginął ratując tego Ichigo. Chociaż nie powiem, gdyby tak po wszystkim shinigami urządzili polowanie na niedobitki i Grimm przed śmiercią (bo nie przeżyłby walcząc z Soul Society) zdjąłby kilka postaci to też by było extra ^^

Moja wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna. Niestety.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #544 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:57:45 pm »
w sumie też prawda bo tak wogule to naprawdę porobiło się tych postaci takich ważnych........i żaden nie pasuje na śmierć, ale jak mówisz jak by już mieli zacząć to niech padnie pierwszy grim, potem sada bym usunął......ischide bym zostawił bo i tak jeden jest w swoim gatunku nie licząc ojca, no i potem tak jak było mówione paru viece kapitanów i z jednego kapitana.tak było by dobrze

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #545 dnia: Styczeń 08, 2009, 06:59:28 pm »
Co do kapitana to ja bezemiennie obstawiam Byakuyę. Mój ulubieniec ale czuję że jego śmierć moglaby być naprawdę ciekawa ^^ O ile oczywiście by to było dobrze rozegrane. A tak w ogóle to wystarczy mi jeśli zabiją Inoue i będę hepi. Najlepiej jeśli zginęłaby w jakich widowiskowy sposób ale w sumie to nawet szybkie zejście by starczyło. Jakkolwiek byle było. Nie cierpię Inoue, szczerze nie cierpię.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #546 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:14:19 pm »
Co do kapitana to ja bezemiennie obstawiam Byakuyę. Mój ulubieniec ale czuję że jego śmierć moglaby być naprawdę ciekawa ^^ O ile oczywiście by to było dobrze rozegrane.
w sumie nie gupie... nieźle mógł by się prezentować byakuja ginąc pośród tysiąca ostrzy senbozakury w jakimś epickim momencie.

A tak w ogóle to wystarczy mi jeśli zabiją Inoue i będę hepi. Najlepiej jeśli zginęłaby w jakich widowiskowy sposób ale w sumie to nawet szybkie zejście by starczyło. Jakkolwiek byle było. Nie cierpię Inoue, szczerze nie cierpię.
nie, nie, nie, tak nie może być inoue? nie ona musi zostać. rukia może się pożegnać i wogule że i tak jeszcze żyje po pojedynku z tym 9 espado. inoue dobra jest itd.... zresztą w jakie to by nie było anime zawsze faworyzowane są te małe i nie wyględne pod każdym względem a te według mnie lepsiejsie, to zostają odtrącone

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #547 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:21:23 pm »
Ja Ci dam Rukia się może pożegnać! Rukia to połowa Bleacha dla mnie xD Inoue męczy mnie już od początku. Najpierw po prostu mi nie pasowała, potem mnie irytowała i tak bardziej i bardziej a teraz przy każdej mozliwej okazji życzę jej zostania rozszarpaną na strzępy tak co by jej poskładać nie mogli bo denerwuje mnie ta idiotka niezmiernie. Ta jej słodkość i miluchna głupkowatość i to jej "Kurosaki-kuuuuuuun!!!11!!" i w ogóle wszystko. Uważam ją za najwięszky błąd Kubo Tite w tworzeniu Bleacha. Rukia to co innego. Ma charakterek, jest śliczna, ma tą swoją genialną obsesję na punkcie króliczków, te swoje rysunki, świetnie walczy, jest sypmatyczna i ogólnie bardzo mi się podoba. I super wygląda zarówno w stroju shinigami jak i w szkolnym mundurku :3 Jestem fanatykiem Rukii i antyfanem Inoue i tak będzie już zawsze ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #548 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:34:17 pm »
1  - rukia nie to ze jej nie lubię w tym ale po prostu jest mi obojętna.to prawda na początku mnie rozwalała z króliczkami ale tak to ;;;;
2 - rukia i dobrze wygląda w mundurku?  :badgrin: inoue miażdży
3 - inoue dobra jest z tym że nie sapie w kółko z byle powodu to tam to, i dziabie bez potrzeby no i nie oburza się o to że np. dziś pada
4 - trzymam się za inoue po prostu bo jest ruda :P ale też najpiękniejsza nie jest.......

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #549 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:45:46 pm »
E tam, Inoue wcale mi się z wyglądu nie podoba. Nie jest w moim typie. Mój tym prezentuje Rukia ^^ I Inoue nie sapie? Się nie zgodzę. To znaczy może i nie sapie ale za to jęczy. Ciagle jęczy, piszczy, wrzeszczy, ryczy itp., itd. Jest milutka i słodziutka do zwymiotowania. Rukia jest taka zdeka tsundere ale nie do końca i to jest jak dla mnie git ^^
A jeśli już o piękności mowa to też ta cała Inoue się za wysoko w Bleachu nie plasuje. Oprócz Rukii są choćby Yoruichi, Tatsuki, Soifon, Nanao. Nawet taka Matsumoto albo Nemu.
Ale dobra, kończmy ten temat bo to nie jest istota dyskusji xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #550 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:50:34 pm »

A jeśli już o piękności mowa to też ta cała Inoue się za wysoko w Bleachu nie plasuje. Oprócz Rukii są choćby Yoruichi, Tatsuki, Soifon, Nanao. Nawet taka Matsumoto albo Nemu.

każdy ma swoje zdanie  ;-) co do tej reszty to zgodzę się ale ta matsumoto to taka wyuzdana

Ale dobra, kończmy ten temat bo to nie jest istota dyskusji xD
racja  ;-)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #551 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:58:25 pm »
Matsumoto nie tyle wyuzdana co po prostu równa babka. Taka naprawdę spoko, pożartowac można, napić się i w ogóle xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #552 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:04:28 pm »
no z tym tak niezła jest, ale z tymi jej bOOmbkami to za rozlazłe ..powinni jej zrobić takie jak piłki xD klasa a nie jak sama mówi rozjeżdżają jej się. a tak po za tym ładnie się prezentowały z inoue jak była u niej

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #553 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:07:12 pm »
Mi tam się Matstumoto podoba taka jaka jest, co byś ją chciał z toną silikonu czy co? xD Zresztą mniejsza o ten wygląd, z charakteru jest fajna ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #554 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:14:32 pm »
no nie......w sumie już jak po silikonie wygląda, po prostu żeby lepiej porzeźbione miała(ale dobra jak mówisz nie jest źle)....... dobra jeszcze by była ta porucznik tej  4 kapitan.....taka wiesz dobra .........no i ta nano-chan taki typ intelektualistki(okularki i te sprawy) - dobra rzecz..............(coś mi się przypomniało takie rukie co ty lubisz to u mnie "niestety" lub stety pełno biega ich tu, wiem że nie ten temat ale drobna uwaga jest takie przysłowie "z tyłu plecy, z przodu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy" to już nie heca a żywa rzeczywistość to nie jak kiedyś że że wyjątek taka była teraz to już plaga)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 08:20:25 pm wysłana przez Jackal »

 

anything