trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:41:27 pm »
Co do największych szans na śmierć to w myśl logiki według mnie Omaeda jest co najwyżej drugi. Pierwszy zdecydowanie Hitsugaya. Nie jesteśmy jeszcze pewni czy Omaeda będzie walczył, może Soifon sama ruszy na Barragana albo co a tymczasem Hitsugaya już został przez Halibel zarezany tak że w bankai padł po jednym ciosie. Pa pa panie siwku. No ale raczej nie w Bleachu  ;-)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:00:46 pm »
To też prawda ale Halibel wzięła się do rzeczy na poważnie gdy zginęła jej fraccion.Podejrzewam że zignoruje ona rannego Hitsugaye i zaatakuje Yamamoto.No ale jeśli się mylę i liczba kapitanów zostanie zmniejszona do 9 to też fajnie.Baragan natomiast sam mówił coś swojej fraccion przed bitwą żeby nie pozwolić nikomu uciec i nie zostawić nikogo przy życiu poza tym jest zdrowo wkurzony.Nie sądzę by pozwolił Umeadzie uciec nawet jeśli Soifon będzie próbowała wziąć go na siebie.Za śmiercią Umeady przemawia jeszcze jedna rzecz:jego dowódca.Sama mówiła mu ona by podczas bitwy nie próbował pomagać swoim kamratom tylko by wykorzystywał sytuacje i atakował wroga od tyłu ''bo tak walczy drugi odział''.Jeśli dojdzie do walki Soifon,Umeada vs Baragan i jeśli Umeada popadnie w tarapaty to nie może liczyć na wsparcie.Siwkowi zawsze w ostatniej chwili ktoś pomoże-ma dużo przyjaciół.           
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:14:55 pm »
siwek dobr chłopak niech żyje niech padnie jakiś inny........omeada jak mówicie będzie dobry, bądź ten 69

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:24:52 pm »
Omeada faktycznie nadaje się do wykończenia. Wydaje się najsłabszym porucznikiem. I najgłupszym też.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:42:59 pm »
Ech, ale w tym problem z tym całym Omaedą i Hisagim i Kirą. Oni są postaciami pobocznymi. W tym problem. Kubo Tite nikogo praktycznie z dobrych do tej pory nie ukatrupił więc myślę że jeśli miałby wreszcie się za kogoś wziąść to byłaby to jakaś większa postać niż oni. Co kogo przejmie śmierć Omaedy? Mnie osobiście by to nie ruszyło, nie wiem jak Was. Dlatego myślę że prędzej zginie ktoś ważny niż takie łebki jak on. No ale nie obrażę się jeśli będzie i jedno i drugie xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:48:42 pm »
Właściwie to nikt by się jego śmiercią nie przejął, ale to zawsze jakaś odmiana. Mnie też ciekawi jak tam 3 film kinowy się prezętuje. Chwilowo to nawet wersji bez napisów nie ma w internecie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:49:25 pm »
Istnieje podobno pięć prawd:g...o prawda,nieprawda,półprawda,prawda i święta prawda.Dino,oby twoje słowa były z tej ostatniej kategorii ale ja na prawdę mam małą wiarę że autor ukatrupi kogoś naprawdę ważnego.Osobiście będę zadowolony gdy w końcu zginie ktokolwiek.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:55:21 pm »
Mnie też ciekawi jak tam 3 film kinowy się prezętuje. Chwilowo to nawet wersji bez napisów nie ma w internecie.
z tego co widziałem na opach i endachw bleach może być całkiem dobry........ale jak to wygląda w całości to nie wiadomo.jedyne co mnie zaciekawiło to walka ichigo Vs. histek, ichi Vs. komamura na bankai oraz zaraki Vs. doktorek na bankai

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:18:37 pm »
Tite Kubo powinien uśmiercić kogoś z ziemian albo któregoś z kapitanów...ale znając życie jak zacznie za dużo kosić bohaterów dobra to wpadnie na pomysł z coś ala magiczne fasolki jak z DB albo coś takiego.... i zawsze biedzę pełny składzik bohaterów...
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:15:25 pm »
z tego co widziałem na opach i endachw bleach może być całkiem dobry........ale jak to wygląda w całości to nie wiadomo.jedyne co mnie zaciekawiło to walka ichigo Vs. histek, ichi Vs. komamura na bankai oraz zaraki Vs. doktorek na bankai

Z tego co ja widziałem w opach/endach to fabularnie może być miły, ot taki przyjemny filler xD Ale graficznie nie do końca. Wygląda wprawdzie ładnie ale momentami zbyt ładnie. Rukię przekombinowali z upiekszaniem i pół urody jej zabrali. Przynajmniej tak to widziałm w tych migawkach. Ale historia z amnezją Seireitei brzmi niezgorzej xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:51:30 am »
A mnie w ostatnich fillerach najbardziej rozbawiło to, że Ichigo walczył w Soul Sociaty w formie Vizarda i nikt nawet nie mrugnął ze zdziwienia  :D W tym filmie kinowym w zwiastunach było przynajmniej widać, że ich to trochę zdziwiło  :D
Mam nadzieję, że Kubo Tite nie postanowi jeszcze wprowadzić do fabuły mangi Tatsuki i innych przyjaciół Ichigo, którzy zostali na ziemi i mieli na tyle dużo siły duchowej żeby widzieć shinigami. Ale w sumie to ci dwaj faceci mogliby zginąć  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:58:38 am »
W zwiastunach tego filmu kinowego było widać że ich to dziwiło bo tam w ogóle było widać że wszyscy stracili wspomnienia związane z Ichigo więc ogólnie już on sam ich dziwi. A co do Tatsuki, Keigo i Mizuiro to masz rację, oby nie było z nich kolejnych Chada i Inoue.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #522 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:01:38 am »
Ale w fillerach, które były na wakacjach to 1 kapitan jak zobaczył Ichigo w masce pierwszy raz to mawet nie mrugnął. mnie to trochę rozbawiło.

A co do Tatsuki to skoro ćwiczy sztuki walki to pewnie Uraharze udałoby się ją wyszkolić w sztuce walki, którą posługuje się Yoroichi.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:27:04 am »
Filerowy sezon ósmy to ja wolę przemilczeć bo to było takie dno że się nie da opisać. To że nikt sie nie dziwił na widok Ichigo w masce to akurat najmniejszy z problemów tego syfu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:17:25 am »
A w najnowszym odcinku dalej trwa walka Kenpachiego z Nitorią. 5 espada w końcu idzie na całość i pokazuje swoją uwolnioną formę.