Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #375 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:35:54 am »
co do mashiro to było powiedziane ze jako jedyna nie musiała trenować by utrzymać maskę 15 godzin,wynika z tego ze inni vizardowi też potrafią utrzymywać maski godzinami tylko ze oni musieli już trenować tak jak ichigo.Tak czy siak truskawek z swoimi kilkoma minutami wypada blado.
Hollow ichigo nie pojawił się ani wtedy gdy ulqiora robił z ichigo worek treningowy ani gdy Noitra sprawdzał wytrzymałość kości ichigo na skręcanie i obracanie w różne strony.Jest dziwne bo jeśli ichigo zginie to on też.Słowa hollowa można też rozumieć tak ze pojawi się gdy ichigo znów ogarną wątpliwości i straci wole walki.Jak na razie ichigo na duchu nie upadł nawet z połamanymi kończynami.Możliwe ze hollow nie pojawił się bo po prostu chwilowo nie mógł.
Swoją drogą należy odnotować ze łamanie kości ichigo nie wpływa ani na jego wole walki ani zdolnośc do trzymania miecza.Jak Aizen prawie przeciął go na dwie połówki to też nie umarł i chociaż  nie mógł chodzić [o dziwo] to mówił normalnie.Możliwe ze ichigo ma po prostu nie sprawne receptory bólu.     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #376 dnia: Grudzień 24, 2008, 11:02:46 am »
najwyraźniej......ale wtedy z uliqorio co prał to czasem nie zginął tylko potem przywrócony do życia zdolnościami inoue?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #377 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:03:04 pm »
Nie zginął. W ten sposób Ulquoriola tylko zablokował reatsu Ichigo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #378 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:15:22 pm »
aha więc o to tu chodziło.... a tak po za tym jak mówicie ojciec ichigo pomoże innym? w swoich kapitańskich barwach?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:38:55 pm »
Prędzej czy później na pewno się pojawi, ale najprawdopodobniej w najbardziej krytycznym momencie. Swoją drogą to ciekawe, że nikt w Soul Sociaty nie skojarzył, że Ichigo ma takie samo nazwisko jak jeden z byłych kapitanów  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #380 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:48:27 pm »
Bo to ignoranci :p Tak czy inaczej nie sądzę by uważali Ichigo za swojego w pełni tego słowa znaczeni, bo jakby popatrzeć, to Byakuja nadal go nienawidzi, Zaraki ma wszystko gdzieś, che po porostu rewanż, dziadzio może cos tam planować,a el nie stawiałbym na coś wielkiego, młody z liskiem i tą z 4 oddziału raczej zbytnio sie nie interesowali Ichigo. No może Histugaya bardziej jest za Ichigo, ale on znowu najmłodszy. Saifon wraz z mimem (12 kapitan), pewnie nawet nie pamiętają o "truskawce", no a reszta może i cos tam kojarzy ale tez raczej sie nad tym nie głowią.
Natomiast Aizen i paczka, to nieistotne bo to zdrajcy i heretycy i w ogóle spalić ich jak w Warhammerze 40k  :badgrin:

A tatuś, pewnie i nie tylko on sie pojawią, ja czekam jeszcze na Ururu, bo poprzednio ładnie obiła jednego, może teraz pójdzie jej lepiej.

btw
http://i89.photobucket.com/albums/k207/zekilljoy/ururu.jpg
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #381 dnia: Grudzień 24, 2008, 01:54:59 pm »
Bo to ignoranci :p
racja :P bo jak by byli rozgarnięci trochę bardziej to by się kapnęli ale co ...tak wogule nawet jak się pojawi tatusiek to co ona zdziała po tylu latach nie obecności ....jedyne co może to rzuci parę złotych myśli nic wiece

___________________________________ ___________________________________ _______
jaaaaaaaaaa no nie .........właśnie dorwałem bleach 200 zostawię sobie na później do obejrzenia jedyne co widziałem to to że nareszcie zaraki krzyknął BAN!!!-KAI!!! i potem to już wiadomo wow oh ah i wogule nie pogada
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2008, 02:08:11 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #382 dnia: Grudzień 24, 2008, 02:32:32 pm »
zaraki krzyknął BAN!!!-KAI!!!
Hmm, prima aprilis jeszcze nie teraz, w mandze Zaraki nadal nie ma bankaia, czyżby anime miało odejść od mangi?

wogule nie pogada
no, wogóle to ja bym pogadał, ale ferie są.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #383 dnia: Grudzień 24, 2008, 02:48:52 pm »
Hmm, prima aprilis jeszcze nie teraz, w mandze Zaraki nadal nie ma bankaia, czyżby anime miało odejść od mangi?

nie po porostu zdjął opaskę  8)
no, wogóle to ja bym pogadał, ale ferie są.
ups... zdarza się....święta są przecież

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #384 dnia: Grudzień 24, 2008, 03:26:01 pm »
Gdyby Zaraki miał Bankai to nie byłby już taki fajny.  :sad:

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #385 dnia: Grudzień 24, 2008, 03:45:58 pm »
nie po porostu zdjął opaskę 
A może to o to chodzi. Wszyscy dookoła wrzeszczą, machają zanpaktou, jakieś dziwne pozy przybieraj, przy przebudzaniu bankai, a Zaraki po prostu ściąga opaskę.
To jest jego bankai   8)

ups... zdarza się....święta są przecież
wiem, ale tak na przyszłość.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #386 dnia: Grudzień 24, 2008, 07:13:56 pm »
Gdyby Zaraki miał Bankai to nie byłby już taki fajny.  :sad:
no ba i właśnie z tym jest dobry że wszyscy mierzą siłę według swojego bankai itd a on jeden bez niczego zdany na własne umiejętności i siłę walczy z nimi jak równy z równym a nawet lepiej   8)

A może to o to chodzi. Wszyscy dookoła wrzeszczą, machają zanpaktou, jakieś dziwne pozy przybieraj, przy przebudzaniu bankai, a Zaraki po prostu ściąga opaskę.
To jest jego bankai   8)
nareszcie  :idea: :P............przecież to miałem na myśli bankai to przecież takie specjalność a jego specjalność jest masakryczna siła która wyzwala się po zdjęciu opaski  8)

___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ ____________
obejrzałem 200
___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ ____________
no i WOW ale!....dopiero pod koniec bo tak jakaś biadolina no i co.........zaraki może pokarze co potrafi następnym razem ale chłopak zdejmie opaskę a tamten uwolni miecz i dalej będą baty...........
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2008, 07:59:14 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #387 dnia: Grudzień 24, 2008, 08:01:10 pm »
A tak swoją drogą to ciekawe, że tylko Ichigo ma swój miecz w stałej formie shikai. Chyba nie ma nikogo innego kto by tak miał.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 24, 2008, 08:17:13 pm »
prędzej myślałem że to dla tego że miał poprzedni zniszczony ale odkąd wiem że się naprawiają to ........... nie wiem po co może nie potrafi ? powrócić do normalnej formy? znając jego zdolności zawsze odbiegał od innych jeśli chodzi o przebiegłość... tak samo jak ta getsuga w bakai żeby nie hollow to by nawet nie widział że coś takiego istnieje ale i tak jak powiedział hollow  ichigo że nieudolnie skopiował jego technikę

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 24, 2008, 08:30:10 pm »
Co do nowego odcinka to trzeba przyznać, że dźwięki przy leczeniu Namu dają wiele do działania wyobraźni  :lol:

Ishida też był niezły jak go leczyli.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2008, 08:33:43 pm wysłana przez Hollow »