trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #315 dnia: Listopad 27, 2008, 07:54:23 pm »
Dzięki Hollow.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #316 dnia: Listopad 27, 2008, 07:55:57 pm »
Nie ma sprawy.

No to teraz kiedy kapitanowie wylądowali w Hueco Mundo zaczyn się zabawa  :D

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #317 dnia: Listopad 27, 2008, 08:15:54 pm »
właśnie oglądałem 196 ^^...jest genialny ^^...warto poświecić raz w tygodniu 20 min na bleacha :P
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 02, 2008, 04:12:12 pm »
A propo Zarakiego to jakiś czas temu natchnąłem się na teorię, że Yachiru jest duszą jego miecza. Jak dla mnie jest to kompletna bzdura. A co wy myślicie?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 02, 2008, 06:18:23 pm »
Jak dla mnie jest to kompletna bzdura. A co wy myślicie?
też tak myślę, Yachiru duszą miecza zarakiego?  bzdura ... choć by z tego względu że to zaraki znalazł ją gdy wyrżnął chyba całą wioskę i tylko ona została i bawiła się krwią

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #320 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:11:25 pm »
A propo Zarakiego to jakiś czas temu natchnąłem się na teorię, że Yachiru jest duszą jego miecza. Jak dla mnie jest to kompletna bzdura. A co wy myślicie?

Lol xD Kto takie rzeczy wymyśla xD Więc pewnie Ichigo jest jednym z kapci Aizena. W sumie to równie prawdopodobne! xD

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #321 dnia: Grudzień 03, 2008, 01:32:06 pm »
Właśnie skończyłem oglądać najnowszy odcinek. Właściwie cały odcinek jest o walce Byakuyi i 7 Espady.
Dodatkowo warto zauważyć, że opening i ending to zwiastuny najnowszego filmu kinowego z serii Bleach.

A wracając do mangi to jeszcze nie byli zaprezentowani wszyscy kapitanowie shinigami. W rozdziałach pokazujących przeszłość Vizardów było powiedziane, że były kapitan 12 oddziału awansował i został przeniesiony od oddziału 0, który jest nazywany królewską strażą i większość jeśli nie wszyscy są byłymi kapitanami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 01:49:11 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #322 dnia: Grudzień 03, 2008, 01:51:54 pm »
Ja do tego zauważę że design Rukii w tym filmie prezentuje się dość kiepskawo. Chcieli się popisać chybą ładną kreską i przekombinowali. Rukia naładniej wyglądała na początku serii. Zresztą ogólnie kreska była lepsza na początku. Teraz to jest średnio choć czasem potrafi jeszcze pozytywnie zaskoczyć.

Na walkę Byaka szczególnie czekałem. Niestety trzeba jeszcze poczekać żeby obejrzeć w anime kolejną formę jego bankai bo na jej uwolnieniu się skończyło : / Ciekawym czy ktoś jeszcze może się pochwalić tyloma formami bankai co Byakuya bo ten ma przecież przynajmniej cztery. A i tak najlepsza jest Senkei imo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #323 dnia: Grudzień 03, 2008, 02:00:41 pm »
Najlepsze jest to, że nie używa pełnej mocy swojego bankai, bo postanowił, że ci, którzy widzieli tą formę zginą z jago własnej ręki  :D . W sumie to niewiele bankaiów było pokazanych w dłuższych walkach i nie wiadomo jakie mają zdolności. Na przykład ta wielka zbroja Komamury była pokazana tylko jak wygląda, ale nie było widać jej walki, więc nie można stwierdzić ile kto ma tych form.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #324 dnia: Grudzień 03, 2008, 05:39:58 pm »
Bankai Komamury napewno jest dobry do miażdżenia co pokazał niedawno w mandze na fraccionie Barragana ^^ A tak ogólnie to rzeczywiście mało z bankai widzieliśmy. Najczęściej chyba używali bankai Ichigo i Renji ale wielu bajerów nie pokazali a to zapewne dlatego że mają bankai krótko i nie wiele potrafią. Co do reszty to fajnie by było żeby mieli wachlarz umiejętności przynajmniej zbliżony do Byaka (szczerze to tylko zbliżony bo Byak musi być da besto :D). A ta pełna moc Byaka to właśnie wspomniany przeze mnie Senkei ^^ W walce z Ichigo powiedział mu że to drugi raz gdy go używa. Ciekawi mnie kto był tym pierwszym "szczęściarzem".

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:27:55 pm »
no nareszcie obejrzałem 197 i odnośnie tych zwiastunów w opach i endach to ciekawie wygląda, ichigo ma się mierzyć z hitsugyao, z renjim....zaraki  z tym doktorkiem SS wygląda ciekawie i teraz pytanie na ile dobrze oni to zrobią? mam nadzieje że lepiej niż w filerach bo tam to już szkoda gadać wielki tytuł dali flames vs. ice itd a tu było zaledwie jakieś 3sekundy walki na 24minuty i nic więcej to po prostu ręce opadają..... no ale zobaczymy......
dalej odnośnie odcinka trzyma poziom i oby tak dalej ;) z tego co pamiętam walka dobrze odwzorowana jak w mandze... no ale klucz odcinka  "Bankai Senbonzakura Kageyosh"i i wszystko jasne .... miażdży po prostu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:45:21 pm »
Ja myślę, że pierwszą osobą której Byakuya pokazał tą formę to Shiba Kayen. Też się bardzo nie lubili.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:10:27 pm »
Ja wolałem jednak odcinki w SS, teraz to przekombinowane za bardzo jest. Bankaie i prawdziwa/druga/po uwolnieniu miecza forma arrancarów wygląda przeważnie nieciekawie. Pierwsza forma miecza Abaraia świetna, potem wyrasta mu jakieś futerko a miecz zmienia się w węża :roll:. Główny bohater ma podobnie, najpierw o oryginalnym ostrzu, później czarna katana.  Bankai Byakuya to jakieś różowe tentacle (przy pierwszej walce z Ichigo), później ma różowe morze, sweet.
U Arrancarów to już jest szczyt tandety za każdym razem, gdzie jedynym wyjątkiem jest chyba nr 5 espady (jeszcze nie wszyscy pokazali na co ich stać, może statystyka się zmieni)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:22:10 pm »
Ja myślę, że pierwszą osobą której Byakuya pokazał tą formę to Shiba Kayen. Też się bardzo nie lubili.
możliwe ale obstawiam kogoś innego choćby youruchi(były drugi kapitan)

Ja wolałem jednak odcinki w SS, teraz to przekombinowane za bardzo jest. Bankaie i prawdziwa/druga/po uwolnieniu miecza forma arrancarów wygląda przeważnie nieciekawie. Pierwsza forma miecza Abaraia świetna, potem wyrasta mu jakieś futerko a miecz zmienia się w węża :roll:. Główny bohater ma podobnie, najpierw o oryginalnym ostrzu, później czarna katana.  Bankai Byakuya to jakieś różowe tentacle (przy pierwszej walce z Ichigo), później ma różowe morze, sweet.
U Arrancarów to już jest szczyt tandety za każdym razem, gdzie jedynym wyjątkiem jest chyba nr 5 espady (jeszcze nie wszyscy pokazali na co ich stać, może statystyka się zmieni)

też prawda ale to jak kto lubi.... tobie tylko  w SS przypadło do gustu mnie akurat w heuco mondo też ale co prawda to prawda te uwolnienia to hmmmm  :doubt: powiedzmy nie powalają

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:43:53 pm »
Gdzie było powiedziane że Byakuya się nie lubiał z Kaienem? Nie pamiętam tego. I szczerze wątpię by był to Kaien (i Yoruichi też). Myślę bowiem że jeśli już Byak użył na kimś Senkeia to ten ktoś z zyciem nie uszedł.

Co do uwolnień arrancarów to rzeczyzwiście nie powalają. Najbardziej podobały mi się chyba Nnoitry (nie pamiętam nazwy) i Pantera Grimmjowa. A dalej.. Zommari to porażka, Szayel nawet nie jest taki zły tyle że walka w tym uwolnieniu była w większości czasu słaba, Aaroniero ciekawy ale wizualnie też nie bardzo. Mam nadzieję że kolejni to nadrobią.
I też wolałem odcinki w Soul Society. Ogólnie najlepiej było od pierwszego epa do opuszczenia Soul Society. Te dwa i pół sezonu są świetne. Teraz z arrancarami też jest fajnie ale czasem słabnie. A bankaie Ichigo i Renjiego mi się podobają o Byaku już nie wspominając ^^

 

anything