Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 316374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

• Radca bracki
  • Approaches
Odp: Bleach
« Odpowiedź #4680 dnia: Styczeń 08, 2017, 10:38:12 am »
Na pewno kiedyś zrobią, ale kiedy to kto wie.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4681 dnia: Styczeń 08, 2017, 11:05:46 am »
Też słyszałem te ploty  i niby anime ma być emitowane w 2018. Szczerze to jakoś nie czekam z niecierpliwością. Mam tylko nadzieję, że w anime wyjaśnią kilka rzeczy:

- dlaczego Aizen tak chciał zabić Króla Shinnigami i krzyczał do Urahary, że "też zna prawdę i powinien też się buntować"
- po co Bachowi była uwięziona Halibel (poza walorami estetycznymi i jako pretekst to tworzenia kilku zboczonych doujinów.
- czy Urahara wrócił do Soul Socaity,
- jakie bankai mają niektórzy kapitanowie,

i jeszcze kilka innych dziwnych spraw, które teraz nie pamiętam.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4682 dnia: Lipiec 07, 2017, 07:42:50 pm »
Znowu coś się dzieje z Bleach. Niestety nic dobrego. Robią film aktorski. Tyle dobrze, że nie amerykańcy, ale to i tak tylko lepiej. Na razie został tylko pokazany Ichigo:

Offline margot

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #4683 dnia: Lipiec 08, 2017, 11:02:52 am »
Znowu coś się dzieje z Bleach. Niestety nic dobrego. Robią film aktorski. Tyle dobrze, że nie amerykańcy, ale to i tak tylko lepiej. Na razie został tylko pokazany Ichigo:

https://www.youtube.com/watch?v=PfCaBd2_KqQ

Po tym trailerze to niestety można mało powiedzieć, jak w rzeczywistości będzie film wyglądał. Staram się być dobrej myśli.

Offline Jackal

• Radca bracki
  • Approaches
« Odpowiedź #4684 dnia: Lipiec 08, 2017, 03:13:41 pm »
Zdarza się im zrobić dobre nie które aktorskie filmy.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4685 dnia: Lipiec 08, 2017, 04:38:19 pm »
Na przykład?

Offline Jackal

• Radca bracki
  • Approaches
« Odpowiedź #4686 dnia: Lipiec 10, 2017, 08:15:11 pm »
A proszę cię bardzo: edge tomorrow, shinobi, gantz. Na szybkości co sobie przypomniałem.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4687 dnia: Lipiec 11, 2017, 04:35:32 pm »
Moim zdaniem Basilisk jest lepszy niż Shinobi. Lepiej mi się go oglądało i czytało. Edge Tomorrow jest na podstawie Light Novel więc nie wiem czy się kwalifikuje (ale film faktycznie dobry). Do tego amerykański (zobacz też Snowpiercer- też amerykański na podstawie LN, nieźle pokręcony). Gantz nie oglądałem i nawet nie zamierzam. Odpuściłem sobie anime w połowie. Już denerwował mnie ten gnidowaty główny bohater więc dałem sobie siana. Mangi nawet nie ruszałem. Mimo wszytko statystyka jest po mojej stronie i mało prawdopodobne, że będzie to coś dobrego, ale pożyjemy zobaczymy

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4688 dnia: Wrzesień 18, 2018, 08:30:36 pm »
Jestem po filmie aktorskim i muszę przyznać, że wyszło tak sobie. Fabuła koncentruje się na mandze do czasu zabrania Rukii do Soul Sociaty, ale wszystko jest trochę pomieszane, spłycone i zakręcone. Niby w tle przewijają się kumple Ichigo, ale nie wpływają na fabułę (poza Ishidą), jest kilka walk z hollowami, ale jedyna efektowna to walka z Renjim na końcu. Aktorzy są strasznie sztywni w odgrywaniu swoich ról, ale przynajmniej są trochę podobni do odgrywanych postaci (zwłaszcza Renji, Byakuya, Ichigo i Ishida). Przewija się też Urahara, ale bez reszty obsługi sklepiku, ale najgorzej chyba wypadła Rukia. Brak jej dynamiki, charakteru czy czegokolwiek wzbudzającego sympatię do tej postaci (jedyne co przyciąga uwagę to jej plastusiowate uszka). Mnie ten film rozczarował i na pewno do niego nie wrócę i odpuszczę sobie ewentualne kontynuacje. Chyba po raz kolejny zabiorę się za anime od początku. Nawet z fillerami.

Offline Jackal

• Radca bracki
  • Approaches
« Odpowiedź #4689 dnia: Wrzesień 21, 2018, 07:14:52 pm »
Powiem ci, że niebawem miałem obejrzeć, ale nie zachęciłeś :). Też mam dużo chęć obejrzeć raz jeszcze te nartuo, bleach, slayer czy Alchemika.