trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4665 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:27:30 pm »
Oby nie! Kubo kreuje świetne postacie, dlatego mam szczerą nadzieję, że wyda coś nowego, pełnego świeżych pomysłów. :)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4666 dnia: Lipiec 20, 2016, 10:27:07 pm »
W sumie to zobaczył bym bym koniec tego brata Naruto :) I z chęcią zobaczył bym jego nowy tytuł z powodu podanego powyżej.

W najnowszym chapterze do walki wkracza aizen, a to oznacza że nie wiadomo kto kim jest. Troche slabawy sie wydaje, nie jak podczas walki z hyougyoku z ichigo
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 11:16:06 am wysłana przez Jackal »

Offline Tiszka

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4667 dnia: Lipiec 22, 2016, 02:05:55 pm »
Nareszcie jakieś konkretne informacje:

http://www.manga.gildia.pl/news/2016/07/koniec-mangi-bleach

Tylko ciekawi mnie czy to będzie koniec w sensie koniec czy będzie taj jak z Naruto i zaczną się pojawiać jakieś dodatkowe tomy, rozdziały i light novelki. Ja stawiam na to drugie.

Na razie autor i wydawca milczą jak zaklęci. Ale fakt, to zbyt dobra opcja ciągnięcia kasy, żeby ją przepuścić :P
www.manga.gildia.pl - mangowe newsy i recenzje Gildii :)

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4668 dnia: Lipiec 22, 2016, 06:02:44 pm »
O, Tiszka! Niereklamowy post!  :cool:

Offline Tiszka

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4669 dnia: Lipiec 23, 2016, 06:20:11 pm »
O, Tiszka! Niereklamowy post!  :cool:

Nawet moje reklamowe są na temat, więc no :3
www.manga.gildia.pl - mangowe newsy i recenzje Gildii :)

Offline Tiszka

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4670 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:57:42 am »
Pytaliście o Bleacha? Jest już data wydania ostatniego rozdziału. I coś kombinują, ale za cholerę nie mogę znaleźć, co dokładnie.
www.manga.gildia.pl - mangowe newsy i recenzje Gildii :)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4671 dnia: Sierpień 04, 2016, 12:09:33 pm »
Jedno jest pewne: czeka nas jakaś bijatyka na konsolę. To już tradycja.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4672 dnia: Sierpień 05, 2016, 08:34:21 pm »
Za tydzień ostatni rozdział, teraz wydarzenia 10 lat później. Ciekawe co się stało z Aizenem, królem dusz itd. No i kolejna seria po naruto po tylu latach śledzenia się kończy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4673 dnia: Sierpień 05, 2016, 09:13:22 pm »
Przecież koniec miał być 22 sierpnia. Coś się zmieniło?

Może to wszystko wyjaśnią. A jeżeli nie to Kubo będzie miał pretekst do narysowania kolejnego tomu i zgarnięcia większej ilości kasy.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4674 dnia: Sierpień 19, 2016, 04:56:51 pm »
No i nadszedł ostatni chapter, po krótce streszczający co i jak. Jednak miałem wrażenie jak by miało być coś jeszcze, a z drugiej strony mogło się po prostu zakończyć takim akcentem. Przyznam szczerze, że tych przyjaciół ichigo z szkoły to nawet już nie kojarzę kto jest kto. Szczególnie ta blondynka chyba obok siostry ichigo. Mając na uwadze pierwszy arc itd to koniec końców dziwnie wyszło, że ichigo został z Inoue a Rukia z Renjim.


No i na zakończenie:

http://imgur.com/a/kjWwZ
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2016, 05:03:28 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4675 dnia: Sierpień 19, 2016, 08:44:52 pm »
Te dwie to starsze Yuzu i Karin - siostry Ichigo. Jedyną koleżanką z klasy była tam Tatsuki.
Zakończenie zostawia mały niedostatek. Mogliby pokazać co stało się z resztą postaci (Arrancarami, Ginem, czy tymi od Fullbringów, albo co dalej porabia Urahara i Yoroichi). Co do par to spodziewałem się, że Ichigo będzie z Rukią, a Inoue z Ishidą, ale i tak jest dobrze i logiczniej. W końcu znają się dłużej, lepiej i Rukia jako kapitan nie może siedzieć w ludzkim świecie, ani Ichigo jako żywy nie może być w SS.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4676 dnia: Sierpień 20, 2016, 08:39:48 pm »
Z tym to racja, ale spodziewałem się związków jak piszesz. Zapomniałem kompletnie, że miał dwie siostry :). Prawda też, że więcej bym zobaczył co z resztą.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4677 dnia: Sierpień 20, 2016, 09:29:06 pm »
Teraz kiedy zakończyli serię (a przynajmniej tak twierdzą) marzy mi się aby wydali jakiś kompletny Data Book opisujący świat, postacie, miecze i techniki.

No i wszystko skazuje, że zamierzają dokończyć anime. Tylko mam nadzieję, że nie dadzą jakichś fillerów aby było więcej odcinków.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4678 dnia: Sierpień 21, 2016, 10:26:21 am »
Nic w sumie nei słyszałem, że mają dokończyć anime, ale jak by zrobili bez filerów itd to z chęcią bym obejrzał.

Offline Pierniczek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4679 dnia: Styczeń 06, 2017, 04:11:09 pm »
Ja już wielokrotnie widywałam zapowiedzi, że mają dokończyć anime z konkretnymi datami, ale wszystkie okazały się fejkami, więc przestałam w nie wierzyć. A szkoda, bo to chyba jedna z moich ulubionych ekranizacji (no poza fillerami, bo przez nie było ciężej przebrnąć).

 

anything