Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4635 dnia: Październik 13, 2015, 11:20:06 am »
Nie wiadomo czy w ogóle będzie. A jeśli jednak to mam nadzieję, że po zakończeniu mangi. Wtedy może sobie odpuszczą fillery.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4636 dnia: Październik 15, 2015, 07:29:03 pm »
Klasyka, "Bankai" od Kyoraku i aż mi ciary przeszły. <3

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4637 dnia: Październik 16, 2015, 06:03:48 pm »
Ostatnio kiedy miał uwolnić swój bankai to powstrzymał go Ukitake twierdząc, że to zbyt niebezpieczne. Ciekawi mnie tylko dla kogo. Czy dla użytkownika czy wszystkich innych. Bo dla wroga na pewno.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4638 dnia: Październik 22, 2015, 07:50:33 pm »
Bardzo fajne te jego bankai, ciekawe czy na tym polega i rodzaju zadawanych ran. Czy też ma inne formy? Szkoda, jak już mówiłem, że główno dowodzący odpala bankai przy trzecich w kolejności siły przeciwnikach [bah, ten książę, no i ci z którymi aktualnie walczą]. Fakt faktem ten, z którym przyszło walczyć kyouraku to prosto ale wręcz absolutną zdolność: nietykalność +atak który wszystko przebije.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4639 dnia: Październik 23, 2015, 12:43:22 pm »
Faktycznie ciekawie to wygląda. Czekam na rozwój tej walki. Bo chyba to jeszcze nie koniec tej walki.
A tak przy okazji skoro zabijają tych Quincy to czy zwiększają też siłę Baha?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4640 dnia: Październik 23, 2015, 05:04:50 pm »
Niby coś takiego było. Jak chciał coś zrobić to usunął innych żeby zebrać moc.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4641 dnia: Październik 29, 2015, 07:37:32 pm »
Fajne te bankai kyurouku, oddzielna przestrzeń, potężne, szkoda, że przegrał z przydupasem. Nawet jeśli jakoś cudem wygra to i tak marnie, że ceno życia pokonał przydupasa.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4642 dnia: Październik 29, 2015, 08:43:42 pm »
Nie sądzę, by kolejny szefu umarł. (: Ale bankai zajebiste, prawda.

Edit: Trochę mnie też zafrasowała czaszka na buzi mieczo-niuni Kyoraku. Z miejsca skojarzyła mi się z Arrancarami, ciekawe, czy istnieje jakieś powiązanie.

Edit 2: Teraz zacząłem się zastanawiać, czy mieczo-niunia nie jest przypadkiem jakąś partnerką Kyoraku z przeszłości, która zginęła, była do tego Arrancarem, łączyła ich tragiczna miłość i teraz przyzywa jej wspomnienie w formie bankai.  :shock:
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 08:49:02 pm wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4643 dnia: Listopad 01, 2015, 06:26:13 pm »
W tej walce Kyouraku już kilkakrotnie wyglądał na trupa i nic sobie z tego nie robił więc i tym razem może tak być. Do tego mamy jeszcze Inoue, Nanao, Mayuriego i kto wie jeszcze kogo, kto może go poskładać do kupy.

Może Kubo zrobi jakąś retrospekcję to może się dowiemy o co chodzi z tą panną.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4644 dnia: Listopad 05, 2015, 05:46:24 pm »
Wychodzi na to, że jego drugi miecz należał do Nano. Z tego wychodzi, że razem będą tworzyć duet, ale zobaczymy.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4645 dnia: Listopad 06, 2015, 12:06:46 pm »
Trochę się pogubiłem z tymi mieczami i matką Nanao. Czy ten miecz ma w sobie duszę matki Nanao? Czy może ten miecz należy do Nanao? I jeśli to jej miecz dlaczego wygląda tak samo jak drugi miecz Kyouraku. Nareszcie robi się ciekawie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4646 dnia: Listopad 22, 2015, 06:40:46 pm »
Jak się okazało nano wyciągnęła idealny miecz na pokonanie przeciwnika, a mało tego na aizena i baha skoro może pokonać bogów.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4647 dnia: Grudzień 04, 2015, 07:28:45 am »
No bez jaj!
Kolejny trup ożywa. I to w jakim stanie. Jak kiedykolwiek ma skończyć się ta manga skoro wszyscy wracają do życia?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4648 dnia: Grudzień 04, 2015, 09:14:14 pm »
Już w sumie zapomniałem kiedy i jak zginął :). Teraz powrócił jako zombie badass z większą kosą :). Śmierć wzmacnia. Dziwna ta walka kyoruku niby ledwo żywy nie może go pokonać potem wybuch myślę, że to jego atak,a okazuje się, że umiera. Jednak nie okazuje się, że przeżywa jako kurczak.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4649 dnia: Kwiecień 04, 2016, 07:40:49 am »
Zaraki wreszcie odpali bankai i jak tutaj co nie którzy podejrzewali to rzeczywiście Yachiru jest duchem jego miecza. Nie wiem czy ona prędzej zginęła walcząc z tym quincy, który urzeczywistnia swoje myśli, ale powróciła i otworzyła bankai zarakiemu.

 

anything