Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Bleach

(1/939) > >>

Nathaniel:
powiem ze z nudow sobie obejrzalem 1 odcink animki, pozniej 2, przy 3 przestalem sie oklamywac ze to z nudow, a przy 4 stwierdzilem ze moze byc z tego serialku cos nawet fajnego (czekam na 5)... rozpoczalem poszukiwania i znalazlem (rzecz oczywista :) ) mange o tym samym tytule - z tego co widzielm na kilku obrazkach wygrzebanych na sieci, kreska jest fajna i klimacik bardziej mroczny... co z tego bedzie - zobaczymy... jak ktos juz ogladal mange niech napisze co o tym mysli...

lucass:
Anime jest niezłe, ma ciekawy klimat i odpowiednie proporcje humoru/powagi. Mangi jeszcze nie widziałem, ale słyszałem opinie że anime jest bardzo dokładną adaptacją.

Nathaniel:
ooo... widzisz bardzo mnie to cieszy - widzialem kilka stron z pozniejszych chapterow (zasysam) i jesli podobnie bedzie w animce tooo...  :bite: ...
swoja droga rzeczywiscie humor/powaga jakos ladnie sie im zgraly... :)

JigoQ:
Mnie się bardzo podoba =] Ciekawa fabuła fajna kreska niezła muza :) Zapowiada sie nieźle, jak narazie 10 epów ale liczę na 26 d=}

Nathaniel:
z tego co slyszalem, ma byc nawet cos okolo 42 ep, bo trzymaja sie jak najdokladniej fabuly mangi (juz przeczytalem - naprawde fajnie narysowana)...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej