Autor Wątek: Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?  (Przeczytany 53798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kempy

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 17, 2007, 10:28:49 pm »
Cytat: "FLY"
Cytat: "karshanDEurizen"
Witam, czy można wciąż wysłać wydawcy Thorgala CCG 8 opakowań po boosterach za kartę premiowaną? Kiedyś była taka akcja, ale nie wiem czy wciąż jest aktualna. Pozdrawiam.


tak  :roll:  nadal jest  :roll:


Tylko wybór zawężony został do Kriss de Valnor tylko i wyłącznie.
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline FLY

bonuśik
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 18, 2007, 12:10:41 am »
faktycznie masz racje  :roll: tylko Kriss de Valnor  :roll: ale ostatnio dostałam Ingrid z podpisem Rosińskiego  :shock:  wiec sie opłaca wysyłać pozdrawiam
ww.thorgal.com.pl/forum
http://www.nocandy.org/

Offline karshanDEurizen

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 18, 2007, 02:05:57 pm »
Cytat: "kempy"
Tylko wybór zawężony został do Kriss de Valnor tylko i wyłącznie.

Ech, szkoda, chyba skończyły im się inne premiowane karty. Chciałbym zdobyć Wargana Białego, ale skoro do wyboru jest tylko Kriss de Valnor to trudno.

Offline votiak

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 18, 2007, 05:40:52 pm »
mam na sprzedaż, jak co to daj znac na priw. :!:  :arrow:  :idea:

Offline karshanDEurizen

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 28, 2007, 05:07:24 pm »
Witam  :)  , wie ktoś, jaki kolor miały mieć karty z nieśmiertelnymi z dodatku, "Kraina Qa"? i czy ten dodatek będzie kiedyś wydany, bo widzę, że są wznawiane podstawki a o dodatku cisza  :?  .

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 28, 2007, 08:52:59 pm »
Cytat: "karshanDEurizen"
Witam  :)  , wie ktoś, jaki kolor miały mieć karty z nieśmiertelnymi z dodatku, "Kraina Qa"? i czy ten dodatek będzie kiedyś wydany, bo widzę, że są wznawiane podstawki a o dodatku cisza  :?  .


no tak startery są  8)  ale bosterów brak  :? ciekawe  8)  pożyjemy zobaczymy  ;)
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline karshanDEurizen

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 05, 2007, 02:46:08 pm »
Czyli sprawa terminu wydania dodatku "Kraina Qa" i koloru kart z nieśmiertelnymi z tego dodatku wciąż pozostaje tajemnicą? A może ktoś jednak ma jakieś nowe informacje w tych sprawach?

Offline kempy

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 05, 2007, 04:25:44 pm »
Cytat: "karshanDEurizen"
Czyli sprawa terminu wydania dodatku "Kraina Qa" i koloru kart z nieśmiertelnymi z tego dodatku wciąż pozostaje tajemnicą? A może ktoś jednak ma jakieś nowe informacje w tych sprawach?


Ja bym sobie nadziei żadnej nie robił. Zresztą, Thorgal gdyby miał być wznawiany, musiałby przejść solidny lifting praktycznie wszystkiego, począwszy od zasad skończywszy na "designie" kart.
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline FLY

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 15, 2007, 10:17:35 am »
Cytat: "kempy"
Ja bym sobie nadziei żadnej nie robił. Zresztą, Thorgal gdyby miał być wznawiany, musiałby przejść solidny lifting praktycznie wszystkiego, począwszy od zasad skończywszy na "designie" kart.


 witam wszystkich serdecznie, zasady są dobre, karty też  :lol: brakowało klasyfikacji dedków ale sama sie dorobiła dla niewtajemniczonych prosze bardzo Obecnie na turnieju grano deckiem typu B
Deck może zawierać do 20 kart rzadkich, minimalna ilosc 55 kart, maksymalna 80

pierwsza karta nastepna taka sama karta
(bardzo czesta). 1 punkt 1 punkt
(czesta).. 2 punkty 3 punkty
(rzadka)... 4 punkty 6 punkty
(premiowana)._ 1 punkt 3 punkt
(gwarantowana)_ 1 punkt 3 punkty


Deck klasy B ma sie zmiescic w 130 punktach

wygrana. Gra się do 7 pkt, lecz jeśli koś po ostatniej turze będzie miał 8 lub 9 pkt, to on wygrywa (daje to szanse graczom z dalszych miejsc i zmusza gracza z inicjatywą do aktywnej gry). Dopiero w przypadku równej ilości pkt decyduje kolejość graczy.

ZASADA - KARTA STÓŁ w momencie kiedy gracz położy kartę (nie trzyma jej już ręką nie może zmienić zagrania, tak samo nie może zmienić na kogo się zagrywa.

zasada "niewiedza nie usprawiedliwia" tzn. jeśli ktoś nie wiedział (zapomniał), że ma jakieś minusy lub nie może rzucać bonusów itp. to niestety jego strata - trzeba było uważać.

spis kart zbierany przed turniejem
ww.thorgal.com.pl/forum
http://www.nocandy.org/

Offline Cthulhu

Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 20, 2008, 03:13:11 pm »
Witam mam kilka pytań 1 czy wg ktoś jeszcze gra w Thorgala ccg? 2 jeżeli jest jedna misja na stole to czy można żucić Tajne przejście 3 co bardziej się opłaca kupować podstawki czy boosterki? 4 gdzie są organizowane turnieje o ile jeszcze są 5 czy istnieje coś takiego jak magicowy sideboard i jak tak to ile ma kart i czy działa tak samo jak w magicu?? Pozdrawiam wszystkich dziękuje z góry za odpowiedzi

Offline FLY

witam
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 26, 2008, 01:33:24 pm »
Cytat: "Cthulhu"
Witam mam kilka pytań 1 czy wg ktoś jeszcze gra w Thorgala ccg? 2 jeżeli jest jedna misja na stole to czy można żucić Tajne przejście 3 co bardziej się opłaca kupować podstawki czy boosterki? 4 gdzie są organizowane turnieje o ile jeszcze są 5 czy istnieje coś takiego jak magicowy sideboard i jak tak to ile ma kart i czy działa tak samo jak w magicu?? Pozdrawiam wszystkich dziękuje z góry za odpowiedzi



1) ktoś tam gra ;)  2) raczej nie bo musisz spełniać warunki ;) boostery ;) Warszawa, Gdańsk, Poznań, zazwyczaj z okazji większych imprez kulturalnych ;) 5) nie wiem ;)  pozdrawiam
ww.thorgal.com.pl/forum
http://www.nocandy.org/

Offline wiechus

NA ODYNA!!!... thorgal ccg
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 18, 2008, 11:02:06 pm »
od lat gram w THORGALA i prawde mowiac na podstawie tego co dzieje sie na moim podworku wywnioskowalem ze w polsce juz nikt o tej karciance nie pamieta...szczesliwie okazuje sie ze sa jeszcze jakies niedobitki ktore sie tym zajmuja :) szkoda ze jest to polowiczne szczescie :doubt: bo prawdziwa frajda byloby granie na turniejach. i  oczywiscie pograc mozna...z tym ze okrojona talia i to chyba wylacznie typu B  :neutral: :cry: :-? :sad:
 
    nie bardzo rozumiem czym jest podyktowana ta zle pojeta solidarnosc. myslalem ze moze czerpiecie wzorce z takiego autorytetu jak np. magic, ale jak sie dowiedzialem, tam co najwyzej banuje sie pojedyncze (przepakowane) karty,a o ograniczaniu potencjalu gracza nie ma mowy. widac rodzime wynalazki i patenty domoroslych dobrodziejow to nasza krajowa domena... to tak jakby na mistrzostwach swiata w pilce noznej lamac nogi anglikom przed meczem z polakami... bo anglicy maja wiecej kasy przez co moga sobie pozwolic na lepsze szkolenie potencjalnej kadry i w ogole w 1939r. oglosili bezwarunkowe gwarancje dla polski, a gdy wybuchla wojna to sie na nas wypieli. argumenty znajda sie zawsze...w imie "rownosci, wolnosci, braterstwa" (hasel gloszonych tak chetnie juz przez piratow) mozna wiele poswiecic, tylko pojawia sie pytanie gdzie tu w tym wszystkim prawdziwa wolnosc...???...
    przeciez  satysfakcja pojawia sie gdy pokonuje sie teoretycznie lepszego przeciwnika. prawda stara jak swiat:"im trudniejszy poczatek tym wieksza radosc z wygranej". i nie mowie tego dlatego ze mam mocna talie. jak rywalizuje (w obojetnie jakiej dziedzinie) z kims od kogo jestem slabszy to wiem ze ma to swoje dobre strony. EDISON koles ktory mial na koncie przeszlo 1000! wynalazkow, ktory stworzyl chociazby dyktafon czy akumulator. koles ktory wymyslil ZAROWKE! nie mial latwo, nikt go nie klepal po pleckach, nikt go nie prowadzal za raczke, nikt sie nad nim nie uzalal. wrecz przeciwnie, w szkole spedzil tylko 3 miesiace, a jego nauczyciel uznal, ze edison jest opozniony w rozwoju. KOPERNIK tez nie mial latwo. moglbym tak wymieniac bez konca... :D ktos pewnie zarzuci mi hipokryzje: "tak holubi trud i znoj, a walczy o to by mogl grac mocna talia". owszem walcze, ale o zachowanie rozsadku. swiat nie jest idealny i nie wszedzie filantropia okazuje sie lekarstwem na cale zlo. czy jak ktos ubiera sie i chce wyjsc z domu to pojawiaja sie w nim watpliwosci typu: "moze nie zaloze tej bluzeczki za 100zl. bo pewnie spotkam wiele osob mniej zamoznych ode mnie, ktorych ciuchy beda sie prezentowac gorzej od moich..." nie czarujmy sie, ze swieca szukac kogos kto myslalby takimi kategoriami. po prostu kazdy ma swoje atuty ktore stara sie wyeksponowac i z ktorych chetnie korzysta, no i to jest takie fajne, "najzwyklejsza" w swiecie ROZNORODNOSC :p
    bez falszywej skromnosci moge stwierdzic ze mam sporo dobrych i mocnych kart, ktore skladaja sie na calkiem przyzwoity dek. chcialbym grac optymalna talia do ktorej jestem przyzwyczajony, a nie jakimis commonami, ktore znudzily mi sie juz dobre kilka lat temu.

GRAC commonami A rary TRZYMAC W SZUFLADZIE...
...KOSZMAR...
...niech mnie ktos obudzi............................. ........
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 11:33:50 pm wysłana przez wiechus »

Offline it

Odp: NA ODYNA!!!... thorgal ccg
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 21, 2008, 09:59:45 am »
zapraszamy na turnieje, widzę że zamiast myśleć wolisz wydawać, można i tak, 20rzadkich to i tak sporo, zagraj raz w turnieju a zrozumiesz moc 130pkt, dopóki tego nie zrobisz nie nawrócisz sie ;P

Offline wiechus

Odp: NA ODYNA!!!... thorgal ccg
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 21, 2008, 12:28:01 pm »
a od kiedy to wydawanie stoi w opozycji do myslenia???...
...zapewniam cie ze wydawanie nie zwalnia z myslenia, planowania, przewidywania, decydowania, z kreatywnosci, pomyslowosci i kilku innych cech na ktore (jak zauwazam) tak silnie kladziecie nacisk.

ale moze faktycznie jeszcze dojdzie do tego ze sie nawroce...kto wie:)...
...na razie jednak bede sie staral nawrocic was :D

Offline Sokół_Waaagh

Odp: Thorgal CCG czy "on" jeszcze żyje?
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 08, 2011, 03:05:23 pm »
Kupię karty
Zagram

e-mail: soczkol@o2.pl
telefon: 515 269 876


 

anything