Autor Wątek: Wieża Snów nr 3  (Przeczytany 1553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hex

Wieża Snów nr 3
« dnia: Październik 10, 2004, 07:37:42 am »
Co sądzicie o tym kwartalniku z sieci ??

jeśli ktoś nie wie co to jest to www.wiezasnow.prv.pl

Mam nadzieje że lektura się wam spodoba, gorąco polecam :D

pozdrawiam,
HEX
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Neurocide

Wieża Snów nr 3
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2004, 11:58:08 am »
Fenomenalne jest to w jaki sposób pismo to się rozwija. Naprawdę jestem pod wrażeniem. I to pod każdym względem. Od początku było ładnie składana i wystrojone, jednak grafiki były słabe. Na szczęście teraz są już na przyzwoitym poziomie. Teksty raczej dobre, ale w pierwszych numerach dużo miejsca poświęcono grom autoskim, a teraz wypłynięto na szersze pole. Wzrasta też liczba stron, co bardzo dobrze wróży. Odkąd mam drukarkę, ni emęczy mnie też czytanie na kompie. Jestem gorącym fanem tego typu przedsięwzieć, a więc przed Wieżą Snów chylę czoła.

Offline pafnucy

Wieża Snów nr 3
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2004, 01:13:38 pm »
Witam serdecznie...

Zgadzam się z przedmówcą. Widać, iż Wieża Snów szybko rozwija swoje skrzydła. Obok tekstów, które powodują mój uśmiech są także takie, które po przeczytaniu zaraz chce się wprowadzać na swoich sesjach. Mi osobiście bardzo podoba się seria artykułów o magii.

Widać, iż tworzą to ludzie z pasją w oczach i palcach na klawiaturze :) Jako poligraf mogę również powiedzieć, iż pod względem edytorskim Wieża Snów stoi również na dobrym poziomie.

Czekam na kolejne numery.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

 

anything