Autor Wątek: The Sims 2  (Przeczytany 19350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SquizzZ

The Sims 2
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 30, 2004, 07:28:46 pm »
Cytat: "Raven"
obok typowych opcji interakcji takich jak ,,przywitaj", ,,porozmawiaj" , ,,przytul" itp.  byłoby też ,,zaciukaj nożem"...  

Przyznam szczerze iż bardziej myślałem o grze online, w której iluś tam graczy gra sobie spokojnie swoimi simami (w jednym miasteczku), podczas gdy ja zasiadam za kierownicą czerwonego samochodu i urządzam Carmageddon Day... ;)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Dereq

The Sims 2
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 30, 2004, 07:42:15 pm »
Cytat: "SquizzZ"
Przyznam szczerze iż bardziej myślałem o grze online, w której iluś tam graczy gra sobie spokojnie swoimi simami (w jednym miasteczku), podczas gdy ja zasiadam za kierownicą czerwonego samochodu i urządzam Carmageddon Day... ;)


huh moze w martix : online....

Cytat: "Aver"
Ja zamiast tracić czas przed kompem "grając w życie" wolę naprawdę żyć - nie rozumiem ludzie grających w to...


dokladnie...wole sam pojsc zjesc kanapke/pojsc do WC niz zrobic to w grze....ale frajda.Moim zdaniem gry komputerowe sa stworzone do tego aby mozna bylo robic rzeczy ktorych wykonanie w prawdziwym swiecie jest dla nas malo prawdopodobne/niemozliwe(np.watpliwe jest ze zasiade za kierownica Nissana Skyline:)) lub niemoralne/zakazane(no co jak co ale z usmiechem na ustach i z siekiera w reku nie mam zamiaru latac po moim miescie:P) i tyle 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Deytonus

The Sims 2
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 30, 2004, 09:03:37 pm »
Hm, dobrze prawicie . To jest tak, jak drwal, który po pracy dla rozrywki rąbał drewno  :roll:

Offline Sztormcia

The Sims 2
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 07, 2005, 08:12:54 pm »
No cóż. Wy nie rozumiecie jak można graćw simsy, a ja nie rozumem np. mojego małego braciszka, który gra w GTA albo Warcraft. Nie zebym nie probowała, ale znudziło mi sie po po paru dniach, a simsy 1 bez dodatkow kręciły mnie pol roku. Każdy lubi co innego.
Dla takiej maniaczki jak ja której pasją jest biologia DNA i Dziedziczność (no moze nie główna pasja ale jedna o powazniejszych) Sims 2 to Raj mam gre od Swiąt i juz doszłam do 3-go pokolenia. Szkoda tylko że simowie dziedzicza cechy tak jak by mieli po jednym chromosonie kazdego rodzaju a nie po dwa.

Offline Aver

The Sims 2
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 07, 2005, 08:46:29 pm »
Cytat: "Sztormcia"
No cóż. Wy nie rozumiecie jak można graćw simsy, a ja nie rozumem np. mojego małego braciszka, który gra w GTA albo Warcraft. Nie zebym nie probowała, ale znudziło mi sie po po paru dniach, a simsy 1 bez dodatkow kręciły mnie pol roku. Każdy lubi co innego.
Dla takiej maniaczki jak ja której pasją jest biologia DNA i Dziedziczność (no moze nie główna pasja ale jedna o powazniejszych) Sims 2 to Raj mam gre od Swiąt i juz doszłam do 3-go pokolenia. Szkoda tylko że simowie dziedzicza cechy tak jak by mieli po jednym chromosonie kazdego rodzaju a nie po dwa.


Ja bardzo lubię anatomie człowieka więc gram w Solider of Fortune 2 ;)

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Dereq

The Sims 2
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 08, 2005, 12:29:00 pm »
Cytat: "Aver"
Ja bardzo lubię anatomie człowieka więc gram w Solider of Fortune 2


ja wole anatomie czlowieka za pomoca skalpela(seria Hitman) 8)
ale pozodna jatka tez nie pogardze(czekam m.in.na PoP:WW) :badgrin:
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline messi982

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 26, 2009, 06:26:43 pm »
Mam jest fajna  :D.Czekam na the sims 3.

Offline iwan

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 06, 2009, 06:26:26 pm »
Oczywiście dla mnie najlepszą Simsy 2 i czekam z niecierpliwością na The Sims 3

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 24, 2009, 12:42:42 am »
o ja jebie, temat -gravedigger
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Idaan

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 25, 2009, 09:46:35 pm »
że niby "jebie" nie jest brzydkim słowem tak jak "cec**je"?

Offline San_Krado

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:38:56 pm »
Nie lubię simsów wieje nudą i nic się nie robi tylko tworzy rodziny,buduje domki,podrywa się ludzi,zaspokaja potrzeby,bawi się i tak w kółko.

Offline tomwac

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2011, 01:33:23 pm »
Co do Simsów 2 to według mnie gra jest przyjemna, odmużdżająca, ale czasem wkurza, że np Simy nie umią robić sami wielu czynności, jak ich sie zostawi na dłużej to umierają, nie da się wszystkiego upilnować, i jak mam większą rodzinkę to wszyscy wariują.

Offline KomiksGra

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:13:53 pm »
To racja,gra jest przyjemna i czasem może być również wciągająca. Jednak po 2 godzinach po prostu mi się nudzi i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Dla mnie wszystkie części są takie same.

Offline Doctus

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2017, 03:13:20 pm »
@KomiksGra
Cytuj
To racja,gra jest przyjemna i czasem może być również wciągająca. Jednak po 2 godzinach po prostu mi się nudzi i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

Miałem bardzo podobne doświadczenia. Choć nie raz wciągałem się w grę niesamowicie, to często mój entuzjazm gasł na dłuższy czas. To naprawdę dobra gra, i wymaga od Ciebie rozsądnego planowania (pieniądze, relacje z simami) ale należy to odpowiednio dawkować. Inaczej można się niepotrzebnie zrazić, a szkoda by było bo Maxis tworzy naprawdę solidne symulatory (zarówno The Sims jak i SimCity).

Ostatnio miałem kaprys przypomnienia sobie gry, i niestety strasznie się zawiodłem. Wziąłem na tapetę najnowszą odsłonę, czyli część czwartą. Poza paroma nowymi funkcjami, miałem wrażenie że gram w remake 2. Zupełnie inaczej sprawy się mają natomiast w The Sims 3, które oferuje świetny, otwarty świat, możliwość swobodnego wychodzenia z domu przez Simów, a czas, płynie sprawiedliwie dla wszystkich rodzin w naszej lokalizacji. Zdziwiłem się że wraz z kolejną częścią seria zrobiła krok do tyłu. Według różnych internetowych źródeł, słabsze komputery nie radziły sobie z wysoce rozwiniętym SimCity z trzeciej części. Jeśli ktokolwiek chciałby wznowić kiedyś swoją przygodę z tą serią, to od razu polecam przejście do części trzeciej. 2 mimo że już leciwa, nadal ma swój urok, choć brak aktualizacji jest już dzisiaj zauważalny.

Offline oczywy66

Odp: The Sims 2
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 25, 2017, 11:51:39 am »
witam
ma ktoś na płycie na sprzedaż sims 2??