Autor Wątek: The Sims 2  (Przeczytany 19344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ibrahim Ibn Erales

The Sims 2
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2004, 06:54:37 pm »
Akurat w grach najczęsciej chodzi aby życ życiem kogos innego :)

Simsi mnie nudzą. Ilekroć ich widze przypomina mi absurd życia- 'harować w pracy któej się nie znosi tylko po to by mieć peiniądze na rzeczy któych się nie potrzebuje'...
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

Offline Inszy

The Sims 2
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2004, 09:31:42 pm »
Cytat: "Ibrahim Ibn Erales"
Akurat w grach najczęsciej chodzi aby życ życiem kogos innego :)

Tak jak oglądając mecz żyjesz życiem sportowca w danej chwili ;)
A w Simsach wszystko - siedzenie w domu, mycie się, oglądanie TV :bored:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kronos[CS]

The Sims 2
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 12, 2004, 08:45:54 am »
Ja za simami jak większość z was omijam aczkolwiek zdarzyło mi się dłużej przesiedzieć (zwłaszcza zwykłe simy ach..., co to była w tamtych czasach za gierka!!!) ale niestety teraz już wydoroślałem z żołnieżyków lalek barbie i oczywiście simów :)  nie twierdze że jest to gra do dupy czy tylko dla płci pięknej (lubie to słowo :P ) ale dla wszystkich drażni mnie wniej tylko jej "Linowość" gdyż na początku jest fanie a potem już tylko ocean nudnośći...

Offline oczy

The Sims 2
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2004, 04:47:47 pm »
mi też ta gra sie obecnie nie podoba tak jak inne ''simsy'' uwrzam że to gra dla dziewczynek(młodych) wogóle ta gra mi nie leży :bored:
CZY WSZYSTKO WIDZĄ

Offline Achilles

The Sims 2
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2004, 04:52:22 pm »
Ale milionerem nie zostaniesz od tak :P.
Gra choć troche nudna to jednak nowy engin jest super!

Pozdro. :notfunny:
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Cagliostro

The Sims 2
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 18, 2004, 06:43:50 pm »
Szczerze nie znoszę tej gry i tez mam młodszą siostrę, która odgania mnie od kompa żeby grać.

No bo co w tym fajnego: wyrzucić śmieci, nażreć się, sprzątnąć, iśc do kibla... nuda! nic się nie dzieje, nikogo nie można zastrzelić ani nic wysadzić w powietrze, najwyżej kuchenka się spali. bleee

Offline Achilles

The Sims 2
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 18, 2004, 07:05:24 pm »
Cytat: "Cagliostro"
Szczerze nie znoszę tej gry i tez mam młodszą siostrę, która odgania mnie od kompa żeby grać.


Hej u mnie to samoe witaj w klubie :notfunny: :)
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline SickBastard

The Sims 2
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2004, 01:18:17 pm »
nie gram (narazie) od jakiegoś tygodnia, bo wciągneła mnie strasznie i przez nią się z innymi zajęciami nie wyrabiałem.
dziwią mnie zarzuty że nudna i dla dzieci czy dla kobiet. Odpaliłem z bracholem (ja 19, on 20 lat) ktoregoś dnia żeby zobaczyć co to... i przez jakieś 10 dni nie graliśmy w nic innego. Siedzieliśmy w ostatni piątek do 6:00 rano (gdzieś 13 godzin z przerwami na wyjście do kibla), wypilismy z 12 piw i zużylismy paczkę tabaki. Przez cały czas się śmialiśmy. Stworzyliśmy sobie ekipę na wzór naszych znajomych i nas samych i doprowadzaliśmy do najgłupszych sytuacji. gra kryje olbrzymie pokłady humoru. czasami leżałem na ziemi ze śmiechu widząc to co 'ja' (sim w grze) robię sąsiadce. jak już ktoś wspomniał świetna jest mimika i gestykulacja postaci.

Zaznaczam, że the sims 1 widzialem raz i później zapomniałem o nich aż do początku października 2004 więc nie mam z nimi tak przykrych doświadczeń jak niektórzy :)

Offline Kronos[CS]

The Sims 2
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 30, 2004, 08:42:31 am »
hehe

Ciekawe wciagniecie ale mimo twojich argumentów gra i tak jest strasznie liniowa no i oczywiście nie ma nawet minigierek!!! typu :
bycie żużlowcem czy kolażem i to wszystko widzisz powiedziałbym że ta gra jest wielka! ale niestety autorzy ograniczyli się do powtarzania ze starszej wersji nie wspomne o dodatkach :bored:

Offline Osqar

The Sims 2
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 31, 2004, 12:29:32 pm »
Od bycia żużlowcem to mamy SGP 2004 i stadiony a nie Simsy ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Silvantes Yojimbo

The Sims 2
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 01, 2004, 05:42:45 pm »
Szczerze mówiąc grałem tylko w 2. Po jedynkę i ileś tam dodatków nie sięgnąłem. No muszę powiedzieć, że ta 2 mi się podoba. Nie, że za nią przepadam i napewno bęe biegł do sklepu po dodatki, lecz miło mi się gra.
ttp://www.lathe-athrua.ekonto.net/forum -Miłośnicy Fantasy. Wejdźcie, a nie pożałujecie

Offline Aver

The Sims 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2004, 02:34:40 pm »
Ja tam Simsów nie rozumiem :roll: gdzie tu grywalność? gdzie tu sens? Ja zamiast tracić czas przed kompem "grając w życie" wolę naprawdę żyć - nie rozumiem ludzie grających w to...

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline SquizzZ

The Sims 2
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2004, 04:21:34 pm »
Po prostu każdy z nas szuka w grach czego innego... Dla jednych to akcja i rozrywka, odgrywanie ról w świecie fantasy, mash mash mash, czyli zaciukiwanie kolejnych wrogów dla XP (czyli cRPG podług Achillesa ;-) ), tudzież gonienie z shotgunem i szaleńczym uśmiechem po mieście. Dla innych zaś, tym poszukiwanym czymś jest właśnie np. "hodowla" Sima.. ;-)

Ja tam póki co i tak zaczekam na The Sims - Sadysta... :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Raven

The Sims 2
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2004, 05:49:06 pm »
Cytuj
The Sims- Sadysta
ooo... to by było coś...  Już to widzę, obok typowych opcji interakcji takich jak ,,przywitaj", ,,porozmawiaj" , ,,przytul" itp.  byłoby też ,,zaciukaj nożem"...  Oczywiście byłby nowy zestaw przedmiotów do kupienia w dziale ,,rozrywka". Będziemy na przykład mogli rzucić koktajlem mołotowa w domek sąsiada. Albo bediemy mogli zainstalować automatyczny zapalnik w skrzynce pocztowej i gdy tylko przyjdzie listonosz byłoby      BUUM!
Przecież taka gra zdobyłaby ogomną popularność! Nic tylko spodziewac się jej wydania lada dzień...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Deytonus

The Sims 2
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2004, 07:01:07 pm »
Tak, to jest znany "chłyt materkingowy "(Chińczyk !!! ) Przez skandal . Pamętacie pokemony i Postal ? A Codename Panzers ?