trawa

Autor Wątek: Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace  (Przeczytany 8074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jedi God

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« dnia: Grudzień 31, 2002, 07:46:26 pm »
Hello!

jestem nowy i troche zielony w tym o czym tutaj gadacie...mam tylko pare prac do oceny

www.hwarang.prv.pl w dziale galeria sa moje prace tylko 4 bo tylko tyle dalem rade zeskanowac...poza tym sa one sprzed 2-2,5 rok-teraz mam lat 15...milej oceny i pozdrawiam!!! :roll:
Użyj moczu, Luke"

Offline Inszy

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2003, 11:42:58 am »
Jeżeli to Twoja samodzielna robota, to kto wie...
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline fjtk

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2003, 11:57:42 am »
jesteś jeszcze straszliwie młody, więc chyba spoko

pzdrw
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Macias

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2003, 04:48:26 pm »
po pierwsze- Aikido rulez!!!!! :D
A rysunki calkiem w porzo,pokaz cos bardziej aktualnego,to dostaniesz bardziej wyczerpujace info.

Offline Kijas

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2003, 07:34:41 pm »
jak na moj gust sa dobre, biorac pod uwage jeszcze to ze masz 15 lat ;]
ww.dayofdefeat.pl

Offline Macias

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2003, 07:56:46 pm »
w w ogole to skumalem teraz,ze jestem juz dmlodszym terminatorem...w pyte!

Offline KoM@R

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2003, 08:20:31 pm »
całkiem ,całkiem....
mmmm....

Offline jax

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2003, 06:25:49 am »
Rysunki teoretycznie ok.
Ale jeśli chcialbyś rysować np. komiksy, to chciałbym obejrzeć te postacie w ruchu, w dynamicznych scenach.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Cujo

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2003, 01:32:00 pm »
Zgadzam sie. Popracuj nad dynamicznymi ujeciami i twarzami. Niewiele mozna powiedziec po tych 4 rysunkach, ale wydawalo mi sie jakbys uciekal od rysowania twarzy. Pozatym pomyslowe kostiumy i dosc dobrze zachowane proporcje.
No i twoj wiek. Masz 15 lat i jezeli zalozymy ze sie nie znudzisz rysowaniem i bedziesz w tym kierunku napieral, to cos z ciebie bedzie. Moze nawet cos wielkiego. Oby nie wielki fuszer ;)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kijas

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2003, 01:43:38 pm »
moze zaprezentuj nam wiecej prac ?
ww.dayofdefeat.pl

Offline mykupyku

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2003, 04:13:24 pm »
rysunki same w sobie są ok, ale nic nie wiemy na temat Twoich umiejętnosci oddawania emocji, dynamiki czy kadrowania - co stanowi o umiejętności tworzenia dobrego komiksu
opyright by mykupyku

Offline themon-Felków Twórca

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2003, 07:00:43 pm »
jeśli nie spoczniesz na tzw. laurkach, to światło w tunelu widzę. mozna mieć, oczywiście, wątpliwości, co do oryginalnosci prac, ale na pewnym etapie kazdy chłonie prace różnych rysowników czasem wręcz je kopiując i nie widze w tym nic złego, jeśli potraktuje sdię to jako warsztatu zdobywanie (no i jeśli nie trwa zbyt długo). powiem tak: jedź z tym koksem a będzie dobrze. znajdź sobie paru mistrzów, potpatruj, ucz się, rysuj, rysuj, rysuj. w/g mnie,jak na początek, bomba! graciulejszon and selebrejszon.

Offline Macias

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2003, 05:58:47 pm »
i obys nie popadl w popularna chorobe polskich rysownikow komiksow "prostej kreski" czyli upraszczania rysunkow ( sorry, rysowania w stylu "undergroundowym")

Offline KoM@R

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2003, 06:01:51 pm »
Cytat: "Macias"
i obys nie popadl w popularna chorobe polskich rysownikow komiksow "prostej kreski" czyli upraszczania rysunkow ( sorry, rysowania w stylu "undergroundowym")


ta choroba nazywa się śledziomania lub ześledzienie....
mmmm....

Offline Jedi God

Nowy na forum--=-=- oceńcie moje prace
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2003, 06:46:41 pm »
hello!

dzięki za odpowiedzi..postaram się zeskanować coś więcej...co do dynamiki: mam pare prac przedstawiających różne sceny(walki, rozmowy itp itd...)...staram się rysować coś takiego nie do końca realnego, ale i różne postacie komiksowe(ala karykatury)...a co do kserowania:

====podkreślam-nie jestem kserobojem..wszystkie te rysunki są moim wymysłem...poza tym-rysowania nie porzuce, ponieważ-to już nie nawyk, ale jakby coś jak oddychanie-bez tego nie przeżyje...oczywiście-te 4 rysunki zrobione są lekko na "odwal się"..naprawde postaram się wrzucić coś więcej i coś bardziej nowego..

pozdro for all i dzięki za odpowiedzi!

see ya! :wink:
Użyj moczu, Luke"