Autor Wątek: Gra marzeń  (Przeczytany 11474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kronos[CS]

Gra marzeń
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 10, 2004, 04:28:03 pm »
gra marzeń powinna mieć (wg mnie):
good fabułe
cool postacie i najlepiej żeby miała coś z RTS (medieval - bajeczka!!!)
dużo minigier lekko powiązałych z fabułą
no i oczywiście dobry multi (low ping, good lan ;) )

Offline Jolo

Gra marzeń
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 10, 2004, 05:52:32 pm »
Przymyślałem sprawe - moja gra marzeń - wirtualne w pełni online'owe pole bitwy morskiej w czasie IIWW. Gracze w roli dowódców (i członków załogi?) okrętów podwodnych, okrętów wojennych, eskortowców i nawet zwykłych transportowców, statków handlowych . Grafa mogłaby być na poziomie tej zapowiadanej w Silent Hunter 3 :)
Wiele teatrów działań (Atlantyk, Pacyfik etc.), tradycyjna ścieżka kariery, szkoły morskie, różne przydziały etc. No i oczywiście niechby to było free :)

Ech... fajnie pomarzyć :)
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline horsie

Gra marzeń
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 10, 2004, 05:57:06 pm »
Jolo--->narobiłeś mi smaku tym Entrerim :) Fajnie by było spotkac się z nim gdzieś w ciemnych zaułkach Calimportu, gdzie nawet Aegis Fang musi się ostro namęczyć, żeby łotrzykowie usunęli się z drogi :) A Infinity Engine to tak z sentymentu. 3D to 3D ale jadnak to na IE (źle mi się ten skrót kojarzy ;) ) powstały najlepsze cRPG ze świata Forgotten Realms. 3D nie powtórzy tego klimatu... Ale Drizzta w trójwymiarze bym chętnie zobaczył i te...loki Catti Brie :P

Offline Corum

Gra marzeń
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 10, 2004, 06:53:41 pm »
gra marzen?
proste

World of Warcraft

Offline Deytonus

Gra marzeń
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2004, 06:54:18 pm »
Jolo > robią coś takiego . Ma się nazywać Midway Forgotten Battles czy jakoś tak . Pisali o tym w najnowszym CDA, ma to być ogółem Battlefield w wydaniu morskim i realiach IIWŚ . Zapowiada się smakowicie .

Offline SirAlexander

Gra marzeń
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 12, 2004, 12:44:10 pm »
a ja marzę o trzeciej części Sudden Strike'a, tylko z klimatem SS a nie w stylu zręcznościowego Blitzkrieg... ech... łezka, normalnie łezka w oku...
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Kronos[CS]

Gra marzeń
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 15, 2004, 01:00:46 pm »
Ja to już nawet słyszałem że w kolejną część KOTOR-u (Knight of the old republic) będzie  można grać przez interka  :o
nastempnie wychodzi SW- online o boy... niedługo wszystkie gierki będą wydawane pod świat star warsów!! :x  (ja to tam je lubie.... ;) ).

Offline Thrawn

Gra marzeń
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 26, 2004, 02:07:29 pm »
Moja wymarzona gierka- taka, w ktorej moglbym sie identyfikowac z postacia, ktora gram, taka ktora wycisnela by ze mnie lezke albo wiecej. Poza tym gra o ktorej marze gdy nie marze o tej pierwszej- Starcraft 2.
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline andp84

Gra marzeń
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:18:13 pm »
Dla mnie taka idealna gra powinna być jakimś połączeniem strategii i RPG-a, np. w trybie RPG gracz musiałby dojść do władzy, a gdy to się powiedzie - zdobytymi ziemiami zarządzałby jak w strategii (chociażby w rozbudowanej wersji Medievala). Oczywiście nadal możnaby przechodzić w tryb RPG w celu załatwienia jakiś spraw.
Oczywiście gra musiałaby mieć bardzo dobrą grafikę, a przede wszystkim rozbudowany świat, z wieloma postaciami i różnymi wątkami w nieliniowej fabule.
A, i jeszcze taka gierka powinna być tania i mieć niskie wymagania sprzętowe.  :D

Offline Dereq

Gra marzeń
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 07, 2004, 03:50:48 pm »
coz "gra idealna" raczej nidy nie powstanie ale dla mnie jak narazie grą  marzen jest GTA: San Andreas.......pozostaje tylko czekac na premiere(PC) 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline kartofel

Gra marzeń
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2005, 08:02:33 am »
Gra marzeń - bezstresowa strzelanina :badgrin:  Strzelasz do wszystkiego i wszystkich co sie rusza i co sie nie rusza  :D
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline SquizzZ

Gra marzeń
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2005, 06:13:51 pm »
Cytat: "kartofel"
Gra marzeń - bezstresowa strzelanina :badgrin:  Strzelasz do wszystkiego i wszystkich co sie rusza i co sie nie rusza  :D

Hehe, szczęściarz z Ciebie, takich gier to już w trzy du... eee... znaczy się, bardzo dużo już było... :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Deytonus

Gra marzeń
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2005, 07:37:31 pm »
Wybacz, piraciku, ale o ile mi wiadomo, w trzy DUsze można się najwyżej uchlać . Ale co ja, 15letni szczyl może o tym wiedzieć ?  ;)

Offline SquizzZ

Gra marzeń
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2005, 10:33:07 pm »
Cytat: "Deytonus"
Wybacz, piraciku, ale o ile mi wiadomo, w trzy DUsze można się najwyżej uchlać . Ale co ja, 15letni szczyl może o tym wiedzieć ?  ;)

Wybacz, ekhm, kocie?! :P
Musisz mi uwierzyć na słowo, ale co niby ja, piracik, mogę wiedzieć o chlaniu? :)

A miało być, że wszystkie takie gry "w trzy duże kartony" miałbyś kłopot zmieścić... :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Towarzysz

Gra marzeń
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2005, 11:57:20 pm »
Zawsze marzyłem o grze w której wcieliłbym się w samego siebie. Grał w swoim mieście [ no ostatecznie w stolicy ;)] dokładnie odwzorowanym. Najlepiej w konwencji TPP. Czekały by mnie jakieś zadania misje. Moża by tu wcielić wątek SIMS z dorasataniem. Że najpierw szkoła, itd.....
Nastepnie najlepiej wsadzić coś w różnych stylach losowo wybieranych, o co mi chodzi. Możnaby poznac jakiegoś szalonego doktorka i cofnąć się w czasie, możnaby przenieść się do świata naszej wyobraźni i naprzykład spotkać pana Wiedźmina, można też odkryć prawdę o świecie że istnieją jakieś duchy, wapiry itp., lub normalnie żyć, pójść do wojska:). Pomysłów znajdzie się napewno wiele.
W połączeniu z wszędobylskim internetem który by aktualizował wydarzenia ze świata i być może wprowadzał przez to coś do fabuły powstałaby moja gra marzeń. Choć kto wie? jak piosenki głoszą - marzenia się spełniają, podobno. :(
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5563493