Autor Wątek: Gra marzeń  (Przeczytany 12330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Osqar

Gra marzeń
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2004, 03:45:51 pm »
Widze że kolejny entuzjasta takiego pomysłu :)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Selekta

...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 28, 2004, 09:26:27 pm »
A ja marzę o grze piłkarskiej, która zdetronizuje Fify i PES-y. Gracz sterowałby samodzielną postacią (element rodem z GTA3) i chodził na treningi, miałby własną chatę i prowadziłby normalne rzycie (GTA3+Sims). Jego kariera rozwijałaby się zgodnie z postępami na treningach i meczach, w którym kierowalibyśmy tylko naszą postacią (która otrzymywałaby podania, strzelała bramki itd.). Wszystko to byłoby połączeniem życia i piłki nożnej. Co o tym myślicie?  :D
Ay WHAT?! <lol> :)

Offline SeeMoon

Re: ...
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 29, 2004, 10:13:46 am »
Cytat: "Selekta"
A ja marzę o grze piłkarskiej, która zdetronizuje Fify i PES-y. Gracz sterowałby samodzielną postacią (element rodem z GTA3) i chodził na treningi, miałby własną chatę i prowadziłby normalne rzycie (GTA3+Sims). Jego kariera rozwijałaby się zgodnie z postępami na treningach i meczach, w którym kierowalibyśmy tylko naszą postacią (która otrzymywałaby podania, strzelała bramki itd.). Wszystko to byłoby połączeniem życia i piłki nożnej. Co o tym myślicie?  :D


Ja bym pograł  przyjemnością.

PS: Fifa 2005 jest rewelacyjna :lol:
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Kronos[CS]

Gra marzeń
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 30, 2004, 09:21:45 am »
prosze maniacy fantasty :
dyskusja na temat FTW

http://totalwar.org.pl/board/viewtopic.php?t=1018&postdays=0&postorder=asc&start=0

też jestem za  :)

Offline Osqar

Gra marzeń
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 31, 2004, 12:33:36 pm »
Heh...
Topic na tamtym forum jest podobny do wielu innych na Gildii :P

Gdyby to był topic z forum wydawcy amerykańskiego i twócy, to już co innego ^^'
b]Beware the elves...[/b]

Offline Deytonus

Gra marzeń
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 31, 2004, 12:37:52 pm »
A ja zawsze myślałem o grze, w której jest się zwyczajnym, szeregowym żołnierzem . I to nie tylko IIWŚ, ale przede wszystkim średniowiecze - tam łuki, kusze, broń biała ! I żeby użyto czegoś na kształt VSIM - symulatora miecza z Die By The Sword .

Offline Osqar

Gra marzeń
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 01, 2004, 07:34:48 am »
Mnie przeraża w takim pomyśle jeden drobny szczegół ^^'
Wymagania sprzętowe :P

Wyobraź sobie taką grę, gdzie z perspektywy człowieka, komp musiał wyświetlać kilka tysięcy postaci poligonowych twojej wielkości.
Po uwzględnieniu poziomu minimalnego aktualnie tworzonych grafik w grze, to by miało 2x wieksze wymagania niz Doom3 :P

:)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Deytonus

Gra marzeń
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 01, 2004, 07:43:50 pm »
Spokojnie !
 A co myślisz o Battlefieldzie 2 ? tam ma bć (raczej an pewno) ponad 100 graczy <116 raczej> + kilkadziesiąt pojazdów, wybuchy, stacjonarne uzbrojenie i wymagania nei będą kosmiczne > na pewno nie PIV chłodzony miodem spadziowym, 2 GB Ramu, a dwie sprzężone karty GF 6xxx także nie będą potrzebne .

BTW a skąd ty wiesz, ile mam wzrostu, co ? A może mam metr trzydzieści  :lol:

Offline Osqar

Gra marzeń
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2004, 06:08:46 am »
Do wojska nie bierze sie tak niskich ;)

Nie wiem... Ja sie tam boje :|
Wiem już jak przychaczał mi sie w niektórych momentach JOAN OF ARC na podobnym systemie zrobiony, a znacznie na mniejszą skalę (no i nie prowadziło się zwykłego rycerza a bohatera :P )

Poczekam, obaczymy ^^'
b]Beware the elves...[/b]

Offline Kronos[CS]

Gra marzeń
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2004, 11:58:04 am »
Czemu nie jestem niski^^

A tak propo niedługo to kto wie pewno będą już takie gierki, mi za to brakuje w grach jednej bardzo ważnej kwestji : multi z qumplem!! :cry:
oprucz sagi herosów i wormsów to dzisiejsze gry na PC o tym zapominają ...
byłbym wdzięczny gdyby ktoś zechciał podać tytuły gier gdzie jest taki good multi plz. (bez wyżej wymienionych ;) ).

Offline Deytonus

Gra marzeń
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 08, 2004, 02:04:25 pm »
Full Spectrum Warrior - można przejść gę z kumplem . Kumpel squad Alfa, ty squad  bravo . I elegancko !

Offline Jolo

Gra marzeń
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 09, 2004, 09:06:34 pm »
Możliwe, że gra marzeń niedługo zagości na moim kompie - mianowicie Silent Hunter 3. Oczywiście na pewno będzie miał jakieś braki, ale mimo wszystko - wydaje mi się, że będzie bliski ideału (mam nadzieję...)
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline horsie

Gra marzeń
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 09, 2004, 09:16:05 pm »
Moja gra marzeń? Moje życie, ale z opcją save i load.. :) i cRPG w którym połączone zostaną całe Forgotten Realms, na Infinity Engine, Boshhe, to jest moje marzenie :)

Offline Jolo

Gra marzeń
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 10, 2004, 10:02:50 am »
Bad Horsie---> e tam infinity engine, nie lepsze byłoby coś wypasionego w przepięknym 3D (to marzenia więc nie myśl o tym, że by Ci komp tego nie uciągnął :D ) Takie full 3D spotkanie z Dritzzem Do'Urdenem, albo pojedynek z Artemisem Entreri :) No powiedz, że byś tak nie chciał? :D
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline Dr. Zoidberg

Gra marzeń
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 10, 2004, 12:28:27 pm »
Moim marzeniem jest gra w stylu America's Army (tzn. freeware z duza dawka realizmu), ale w oprawie Brothers in Arms (zarowno graficznej, gameplay'u oraz rozgrywanych wydarzen), ale znowuz w rozmiarach MMO, czyli multum ludzi i standardowa bitwa =D Az slinka cieknie ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!