trawa

Autor Wątek: Ah, ten Boba Fett  (Przeczytany 19158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Werwolf

Ah, ten Boba Fett
« dnia: Wrzesień 05, 2004, 01:21:41 am »
No własnie - Boba Fett
Co o nim sądzicie? jaka jest wasza opinia o jego historii a także o samej postaci?
Dla mnie Boba Fett to chyba najbardziej klimatyczna z drugoplanowych postaci starej trylogii.
Zimny, wyrachowany, dla którego liczey się tylko polowanie na "twardy towar" i kredyty które za to dostaje. Pozbawiony skrupułów i, wydaje się, ze jakich kolwiek uczuć. Z tego co wiem, to nawet poddał się operacji, podczas której usunięto mu część zakończeń nerwowych. (wg. Star Wars - Spisek Xizora). Do tego wszystkiego jeszcze wielki spryciarz i niezły twardziel. "posiada niepokojącą zdolność utrzymywania się przy życiu" ;)
Chciałem też zapytać o jego historie - kim był zanim stał się łowca nagród i dlaczego wybrał taką  anie inną drogę.
Z góry uprzedzam ze jestem odrzucam jego historię podaną w Epizodzie II - dla mnie nowa trylogia jest poprostu nakręcona na wyciąganie kasy od 12 latków - bez obrazy ;).
Więc skoncentrujmy się na innych źródłach - w komiksie Dark Empire pada stwierdzenie, ze Fett był szturmowcem, który zamordował swojego dowódcę i zdezerterował. Czy są jakies inne wersje jego historii? Ew. jeśli macie jakieś linki do stron, gdzie można znaleźć informacja na jego temat - będę wdzięczny
zachęcam do wyrażania własnej opini na temat tej posatci.
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Czarnooki

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2004, 12:42:09 pm »
Witam,
Ciekawostką wg. mnie jest to, że wg. twórców filmowych i twórców gry Star Wars CCG (którzy przecież czerpali z filmu), Boba Fett miał brata bliźniaka. Był nim LIEUTENANT SHECKIL (w filmie ten sam aktor grał Bobę i tego Porucznika). Jeżeli ktoś chce obejrzeć twarz BF wg. twórców pierwszej tryglogii to ma szansę na http:// http://www.decipher.com/starwars/cardlists/cloudcity/dark/large/lieutenantsheckil.html
W opisie tej karty czytamy:
"Fromer warant officer from Concord Dawn. Promoted due to superb performance. Specializes in transporting high-profile criminals. Twin brother of a famous mercenary."
Jeżeli ktoś nie wie, w którym momencie pojawia się on w SW, to odsyłam do TESB gdy Han Solo jest transportowany w karbonicie :)
A oto jak aktor wygląda teraz i potwierdzenie, że grał i Bobę i Porucznika: http://www.filmweb.pl/Jeremy,Bulloch,filmografia,Person,id=4861
Pozdrawiam.

Offline Czopek Piotrek

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2004, 01:37:37 pm »
aktor ma pojawić się również na chwilę w Zemście Sithów. (chociaz to pewnie Werwolfa nie zainteresuje).

Offline Werwolf

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2004, 04:52:59 pm »
Masz rację, nie zainteresuje mnie... Ale szczegółowe wyjaśnianie czemu mi się nowa trylogia nie podoba pozostawię może na inną okazję  :roll:
A wracając do tematu Boby i jego okolic to może ktoś jest mi w stanie powiedzieć coś na temat Jodo Kasta?
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Czarnooki

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2004, 06:12:31 pm »
Cytat: "Werwolf"

A wracając do tematu Boby i jego okolic to może ktoś jest mi w stanie powiedzieć coś na temat Jodo Kasta?


Witam,

O J.K. co nieco jest w "Gwiezdne Wojny Komiks" 1/99 w odcinku "Boba Fett:Pojedynek Łowców".

Pozdrawiam.

Offline IkitClaw

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2004, 01:31:20 pm »
Kast to zwykły łowca ktoy dorwał zbroje mandalariańśką... nic wiećej .

Offline Osqar

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2004, 07:48:05 pm »
No może jeszcze tyle że korzystając z podobieństwa żerował na reputacji Boby :)
SPotkała go za to zasłużona kara :]
b]Beware the elves...[/b]

Offline Czarnooki

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2004, 10:43:56 am »
Cytat: "Osqar"
No może jeszcze tyle że korzystając z podobieństwa żerował na reputacji Boby :)
SPotkała go za to zasłużona kara :]

Witam,
No właśnie - tego wszystkiego można się dowiedzieć w ww. komiksie :) Polecam :)
Pozdrawiam.

Offline Osqar

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 13, 2004, 01:53:52 pm »
Wiem, bo czytałem :)
Aczkolwiek i tak wolałem zawsze serię X-Wing ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Rincewind1

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:35:04 pm »
Ja to IHMO stwierdzę tak-mam wszystkie numery Polskiego pisma Star Wars(naprawde dobre komiksy, 2 z serią mojego ulubionego, boskiego pana Fett'a) co do ataku klonów-uważam, iż to profanacja Fett'a, by zrobic z niego klona. Według wczesniejszych xródeł, był on kimś w rodzaju Sedziego Dreeda na jakiejs planecia, ale został skazany na wygnanie za zabicie skorumpowanego Protektora. IHMO-najlepsza postać, a jego bronie... YEAH!!!!!!!!!!!(rządzi nadgarstkowa wyrzutnia mini rakiet)
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Rincewind1

Koniec Boby Fetta?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 16, 2004, 11:48:22 am »
Według książki 'Opowiesci Łowców Nagród"9która zresztą, moim zdaniem za dobra nie jest) Boba Fett przechodzi na emeryturę. Jednak ja w to nie wierzę. I dlatego, chciałbym prosic o jakies adresy stron o moich idolach czyli
1.Grand Admiral Thrawn
2.Boba Fett
Byłbym bardzo wdzięczny
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Achilles

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2005, 02:15:11 pm »
Cytat: "Osqar"
No może jeszcze tyle że korzystając z podobieństwa żerował na reputacji Boby :)
SPotkała go za to zasłużona kara :]


Tak czytałem to pięknie gowrobił heheh!!

Jak dla mnie boba jest super! Ale Jango (jego ojca) Fetta mogli zostawić i dać mu jeszcze pożyć w III epizodzie. Zawsze tak zabijają fajne postacie :/! Dark Maul też był fajny....
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Osqar

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2005, 05:04:42 pm »
Fett był be :?
Mi sie nie podobał pomysł z Fettem... Ale spoko...

A co do Maula... ^^'
Nikt inny nie używał Lightstaffa :)
A on robił to nadzwyczaj pięknie ;) Roli miał niedużo, ale za to JAKIEJ! :D
b]Beware the elves...[/b]

Offline Corum

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2005, 05:17:32 pm »
Cytat: "Osqar"
Nikt inny nie używał Lightstaffa :)

Bullshit - lightstaffa Lucas zerznal z komiksow scenariusza Kevina J. Andersona.

Offline Osqar

Ah, ten Boba Fett
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2005, 05:19:13 pm »
Buc :P
Miałem na myśli filmy! :P
b]Beware the elves...[/b]

 

anything