trawa

Autor Wątek: Najspektakularniejsze bitwy  (Przeczytany 10847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spedi1985

Najspektakularniejsze bitwy
« dnia: Sierpień 27, 2004, 03:20:01 pm »
Zaznaczam  jerzeli ten temat sie powtarza to z gory przepraszam

Chcialbym abyscie opowiedzieli swoje najwieksze zwyciestwa w dowolnej grze np redalert heroes czy dziwne sytuacje w shoterach wszelkiej masci
zaszokujcie swoimi zdolnosciami w walce powodzenia and LET THE GOD BE WITH YOU :p
szystko jest względne ale ja jestem bezwzględny:evil:

Offline Deytonus

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2004, 03:53:46 pm »
Kurtka, zadziabał mi avatar z Trackmanii  :twisted:
 Wielkie Bitwy - do dziś pamiętam, jaki myk zrobiłem w Homeworldzie 2 komputerowi . Zaleciałem dziada od góry ! Smażyłem działami jonowymi "dach" jego statku matki  8)  
 
 Co do shooterów - raz grałem w ET i trzymając akimbo colts (dwa colty w łapach) zabiłem 7 gości 16 nabojami . Oczywiście były to headshoty :P

Offline SoCiu

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2004, 04:11:29 pm »
30% gier ze StarCrafta zasługują na miano Epickich :lol:  :lol:
ww.s.p.glt.pl

teodorpunk

  • Gość
Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2004, 10:51:56 pm »
Ja pamietam jak w shogunie 16 badz 18 natchnionymi szermierzami pokonalem przeciwnika majacego okolo 850 wlocznikow (jakis 500-600) zabilem :D

Offline Dinki

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2004, 12:08:02 am »
Moja największa bitwa odbyła się w Warcrafta 2. Moja ukubiona gra:D
Wzięło w niej udział 6 żywych przeciwników ( z czego 2 zostało pokonanych po pięciu minutach grania). Graliśmy w jednym pokoju:D
Wzięło w niej udział 1726 jednostek i wybraliśmy z kopalń 1 159 590 zł.
Szala zwycięstwa przeważała w ciągu 3,5 godziny grania z jednej strony na drugą. Nie było mowy o najmniejszym odpuszczaniu. Każdy peon musiał zginąć  :twisted:  bo istniała możliwość, że z małego ziarenka wykiełkuje Welkie Imperium, które zagrozić może każdemu.

To były piękne czasy......w jednym pokoju po 4-6 komputery i granie aż powieki same pod ciężarem 13 ton nie opadną.

P.S: Baldwin potwierdż bo byłeś chyba wtedy:)

Offline Baldwin

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2004, 12:52:08 am »
Cytat: "Dinki"


P.S: Baldwin potwierdż bo byłeś chyba wtedy:)


A tak,tak.Swiadczę własnym słowem.To była istna jatka.Gdy kończyliśmy grę miałem na koncie kilkaset tysięcy drewna i chyba ze 150.000 jednostek ropy....Nie wiem dokładnie jakie to były liczby, strzelam trochę,ale to była naprawdę kampania nad kampaniami...

Offline High Elf

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2004, 06:21:32 pm »
Fajna była bitwa nasza kafejka na drugą w Battlefielda, pamiętam to 12:12 bodajże, popisałem się wtedy oj, popisałem.

Ze strategii... no chyba sojusze po 3graczy na battle necie. Trafił nam się jakiś lol (mówił że jest w czołówce) i ja z jakimś koreańcem co ledwo co po angliku gadał graliśmy na trzech. On zginął jak mu zrobili wjazd na chatę (:D) gdy atakował wroga, miał za małą obronę po prostu. Zniszczył jedną bazę drugiej nie dał rady, ale prawie. Ja wkroczyłem z armią gigantyczną, którą zbierałem przez całą grę i zrównałem z ziemią obydwu. Potem tamten mnie przepraszał za to że przegrał, a tamten lol stwierdził, że mu się myszka zacinała.  :roll:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Osqar

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2004, 07:38:48 pm »
Medieval Total War

Konnica Polska powaliła 8 000 piechoty wroga, tracąc tylko 28 rycerzy :)
12 chorągwi konnych zbiegających klinem ze wzgórza robi rzeźnię ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Wosho

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2004, 04:59:43 pm »
To ja sie zapytam co to za konnica??
Jako ze Polacy nic specjalnmego nie maja...

Offline Osqar

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2004, 05:36:14 pm »
Zacznij w EARLY PERIOD :)
Polska Rajtaria, bo jakże :)
Póki nie minie kilkanaście lat, wrogie wojska nie mają czego przeciw nim wystawić :)
Jedynie ze Spearmanami jest czasem kłopot, ale da się go obejść...

Gorzej jest w późniejszych okresach, bo wszyscy już mają silniejsze konie, i lepszą piechotę...
b]Beware the elves...[/b]

teodorpunk

  • Gość
Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2004, 08:55:50 pm »
Te polish retainers to tak naprawde wzorowana sa na towarzyszach pancernych druzyny Mieszka I i Boleslaw Chrobrego  :)

Offline Osqar

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 30, 2004, 08:59:51 pm »
Ważne że skuteczne ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Wosho

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 31, 2004, 01:01:52 pm »
Aha no o nich to pamietałem..Ale ich tak nie wykorzystywałem...
A co bedzie za ileś tam lat...??Szkoda że nie mamy czegoś naprawdę mocnego...

Offline Osqar

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 31, 2004, 01:30:55 pm »
Jak minie jakieś 200 lat to potem okoliczne państwa mają Feudal Sergents, spearmanów nowoczesnych i jest beznadziejnie :/
Wtedy trzeba pilnować swoich terenów, i polować na okazję (np. jakieś mniejsze prowincje, lub oddziały zwiadowcze )
W momencie jak dochodzimy do ciężkiej konnicy znów zaczynamy ofensywę ;)

To mój sposób gry- całkowicie konnica :)
b]Beware the elves...[/b]

Offline High Elf

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2004, 01:08:16 pm »
Medieval... fajna gierka, ale granice Polski są takie same, w każdym z trzech startowych okresów, co jest kłamstwem historycznym :D Polska była od morza do morza, a nie taki mały punkcik.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)