Autor Wątek: PS2  (Przeczytany 82487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skyace

PS2
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 05, 2007, 05:10:39 pm »
Hmmm, VGA Boxem, na allegro poszukaj? Bo tak normalnie to raczej słaby efekt, średnio widzę wyświetlanie interlace'owanego obrazu na LCDku :)
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]

Offline Bere

PS2
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 05, 2007, 05:52:02 pm »
Ale jak wtedy z jakością ? Bo jak na TV lepiej to mogę się poświęcić i przytachać jakiś mniejszy żeby był w pobliżu...

Offline Anonimowy Grzybiarz

PS2
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 05, 2007, 06:04:22 pm »
Przez ostatni tydzień grałem w same (wg. mnie) dobre gry na PS2, bo kumpel wziął na zieloną szkołę "pleja". Soul Calibour 3, Need for Speed Underground 2, Battle Front 2, Final Fantasy X-2 - zakochałem się w tych grach. Teraz zbieram kaskę by kupić sobie nowego PS2.

Pozdrawiam

P.S. Jest jakiś temat o Soul Calibur?

Offline DARKMAN

PS2
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:42:17 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Teraz zbieram kaskę by kupić sobie nowego PS2.


Prawdopodobnie we wrzesniu spadnie cena PS2 do $99

Odnosnie gier to co kto lubi, sa OK ale sa tez i lepsze.......
SC3 jest swietny tylko to praktycznie to samo co 2... i zdaje sie, ze nie ma zadnego tematu na temat serii.
NFSU2 gralem w demo na X360 i zupelnie mi sie nie spodobalo (co to za model jazdy???)
SW Battlefront 2 fajnie sie gra multi, ale single player raczej taki sobie
FF X-2 osobiscie jakos nie moglem sie przekonac do tak radykalnej zmiany w serii...

Offline Anonimowy Grzybiarz

PS2
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 06, 2007, 03:40:01 pm »
Cytat: "DARKMAN"

SC3 jest swietny tylko to praktycznie to samo co 2... i zdaje sie, ze nie ma zadnego tematu na temat serii.

To może założę... Co Wy na to?

Cytat: "DARKMAN"
SW Battlefront 2 fajnie sie gra multi, ale single player raczej taki sobie


Grałem tylko w multi, bo byłem z kumplami.

***

  • Gość
PS2
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 06, 2007, 03:42:39 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Cytat: "DARKMAN"

SC3 jest swietny tylko to praktycznie to samo co 2... i zdaje sie, ze nie ma zadnego tematu na temat serii.

To może założę... Co Wy na to?

Każdy może zakładać taki temat jaki chce, nie potrzeba specjalnego pozwolenia od innych userów. Mam tylko nadzieję, że post otwierający, będzie trochę bardziej wartościowy niż coś w stylu: "To temat o SC3, możecie tu pisać o tej grze :)"...

Offline Anonimowy Grzybiarz

PS2
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 06, 2007, 04:29:19 pm »
Cytat: "Norsefir"
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Cytat: "DARKMAN"

SC3 jest swietny tylko to praktycznie to samo co 2... i zdaje sie, ze nie ma zadnego tematu na temat serii.

To może założę... Co Wy na to?

Każdy może zakładać taki temat jaki chce, nie potrzeba specjalnego pozwolenia od innych userów. Mam tylko nadzieję, że post otwierający, będzie trochę bardziej wartościowy niż coś w stylu: "To temat o SC3, możecie tu pisać o tej grze :)"...


Wyszło mi prawie "to temat o SC3, możecie tu pisać o tej grze"... Po prostu nie umiem pisać pierwszych postów :( Temat o SC

Offline Zielony

PS2
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 12, 2007, 04:46:08 pm »
smigam sobie na desce! choć zawiodłem sie na muzyce (tony hawk UG2) :shock:
IMP  :O

***

  • Gość
PS2
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 06, 2007, 06:08:29 pm »
PS2 jeszcze dycha :o
Sony jednak nie porzuca swojej starej konsoli na rzecz PS3

Offline DARKMAN

PS2
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 07, 2007, 12:06:48 am »
Ograniczaja wsteczna emulacje to wydaja kolejny (tanszy w produkcji) model :) IMHO glupota by bylo usmiercac PS2 z prostego powodu -> maja ogromna baze uzytkownikow.... Tylko czemu juz nikt nic ciekawego nie wydaje na PS2 (poza Japonia)?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
PS2
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:45:26 am »
Zauważ, że na XBOXa gry "skończyły się" momentalnie po wydaniu 360tki. Na PS2 wychodziły baaardzo długo i ciągle wychodzą. Guitar Hero III, DBZ, Naruto, packi do singstarów i inne popierdólki albo niedawno już wyszły albo są w planach wydawniczych na przynajmniej pół roku do przodu. PS2 is not dead...yet.
Zauważ też, że przy obecnej cenie konsoli oraz całej bibliotece gier które są na nią dostępne już za grosze własciwie, konsola jest strasznie popularna w dalszym ciągu i biła rekordowe wyniki sprzedaży w te święta.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

PS2
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:06:05 am »
Zauwaz ile sprzedalo sie Xboxow a ile PS2? Podobnie ma sie sprawa z Gamecubem (pomijajac fakt, ze Wii to zmodyfikowany GCN)... Oryginalny X pomimo dobrej biblioteki gier nigdy za dobrze sie nie sprzedawal i MS stracil mase kasy na nim to taka decyzja zbytnio nie dziwi (chociaz IMHO mogli go troche dluzej jeszcze podoic).

Na PS2 nie ma juz ZADNYCH zapowiadanych killer-appow. Ze wspomnianych gier GH3 owszem sprzedal sie bardzo dobrze (po paru tygodniach w KONCU wyprzedzil w sprzedazy wersje na X'a). PS2 bedzie jeszcze przez jakis czas calkiem dobrze sie sprzedawalo (te "rekordowe" wyniki to raczej przesadzone - wszedzie kroluje Wii i DS) nie ze wzgledu na nadchodzace tytuly, ale ze wzgledu na dostepna biblioteke. PS2 is dead...

------------ OFFTOP -------------
Taka mala osobista dygresja - naprawde nie rozumiem czemu tylko w USA X dobrze sie sprzedaje (lepiej od PS2/PS3/PSP) - tutaj na listach najlepiej sprzedajacych sie gier masz praktycznie tylko X'a, Wii i DS'a (co innego w Europie - X'a zamienia PS2, a w Japonii masz tylko Nintendo i okazjonalnie PS2...). Co ciekawe laczna sprzedaz gier na PS2 i PS3 jest praktycznie taka sama jak TYLKO na X'a...

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
PS2
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:22:22 am »
No widzisz... wszystko zależy od tego co rozumiemy poprzez pojęcie "dead" ;). A killer appy będą jeszcze...sporadycznie ale będą... przykładowo Monster Hunter 2 albo PES 2008, a na Naruto: Ultimate Ninja czekają całe tabuny nastolatków (i nie tylko)... nie... Ps2 not dead...yet :D

co do off-topa: a dziwisz się? XBOX jest marką robioną przez Amerykanów i pod Amerykanów. Marketing MS skupia się na "american way of life" i ma dzięki temu w tym regionie najsilniejszą pozycję.
Jakby to powiedział pewnie Obelix: "Doprawdy ! Dziwni są ci Amerykanie !" ;).
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

PS2
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2008, 02:11:08 am »
Wiesz majac do wyboru wersje na X'a/PS3 i wersje na PS2 to roznie z tymi hitami moze byc - w wiekszosci wersje na PS2 sa najgorsze (nie ze wzgledu na grafike), ale po prostu czesto je olewaja (inni developerzy itp). Poza tym multiplayer obecnie staje sie coraz wazniejszy w grach i nie oszukujmy sie PS2 oferuje minimalne mozliwosci gry online (co przy dzisiejszych grach sportowych jest normalka). Do tego masz brak dysku twardego = brak mozliwosci update'ow i dodatkow (chociazby nie sciagniesz nowych piosenek do GHIII czy Rock Band).

Odnosnie Monster Hunter'a - wyniki sprzedazy (jak tez i recenzje pierwszej czesci) jakos nie przekonuja... Naruto: Ultimate Ninja czy kolejny DBZ to typowe wyciaganie kasy za ten sam produkt (mam w swojej bibliotece pare czesci) - zmiany sa minimialne po prostu dodaja wiecej postaci (chociaz po ostatniej czesci DB to chyba juz nie mozliwe - czyzby koniec?). Czy na PS2 bedziesz mial kolejnego finala, residenta, turismo, mgs'a itp? NIE BARDZO.

Jezeli chcesz pograc w dobre Naruto polecam Rise of Ninja (na X'a) czy Clash of Ninja (Wii) obie sa znacznie ciekawszymi pozycjami niz wersje na PS2...

Cytat: "Gabriel"
co do off-topa: a dziwisz się? XBOX jest marką robioną przez Amerykanów i pod Amerykanów. Marketing MS skupia się na "american way of life" i ma dzięki temu w tym regionie najsilniejszą pozycję.
Jakby to powiedział pewnie Obelix: "Doprawdy ! Dziwni są ci Amerykanie !" Wink.

Jezeli najlepsza biblioteka dostepnych gier jest nic nie warta to wiesz... I nie oszukujmy sie - poki co serwis online oferowany przez Sony w porownaniu do tego od MS dzieli jeszcze sporo. VideoMarketplace (wszedzie jeszcze nie dostepne) oraz masz najwieksze mozliwosci integracji z komputerem - praktycznie wszystkie media z kompa mozesz se puscic przez X'a. Problem bardziej polega na tym:
a) Europa - marka Playstation kroluje a wszystko co obce jest gorsze, czyli poczekamy az PS3 stanieje a w miedzyczasie gramy w Wii (czemu? bo wszyscy inni w to graja)
b) Japonia - wszystko co nie jest z Japonii = zlo, chociaz tutaj aktualnie z tego co mi wiadomo takze zawiodla promocja - MS ma naprawde ujowy marketing w Japonii

P.S. Nowy PES oczywiscie sprzeda sie lepiej na PS2 -> w USA gdzie X kroluje ludzie nie lubia pilki noznej...

Offline spidey

PS2
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 11, 2008, 09:47:28 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Taka mala osobista dygresja - naprawde nie rozumiem czemu tylko w USA X dobrze sie sprzedaje (lepiej od PS2/PS3/PSP) - tutaj na listach najlepiej sprzedajacych sie gier masz praktycznie tylko X'a, Wii i DS'a (co innego w Europie - X'a zamienia PS2, a w Japonii masz tylko Nintendo i okazjonalnie PS2...). Co ciekawe laczna sprzedaz gier na PS2 i PS3 jest praktycznie taka sama jak TYLKO na X'a...


Będzie off ale niech tam...
Ja znów nie rozumiem dlaczego w Ameryce tak popularny jest XO. Biblioteka gier nie jest wcale taka idealna, nie każdy lubi grać w kółko w kolejne FPS-y i wyścigi a reszta gatunków nie jest silnie reprezentowana przez typowo konsolowe japońskie killer appy. Tzn. jakieś japońskie produkcje są, ale nie od tak wyrobionych marek jak Square, Enix, Atlus czy Level 5 - ci developerzy skupiają się przede wszystkim na supportowaniu PS2, PS3 i Wii. Poza tym w Europie PS3 jest dużo popularniejsze od X0 nie tylko dlatego że PS3 jest lepiej promowane w mediach (a oczywiście jest, chociażby przez te podprogowe przekazy w LM ;)), ale również dlatego że Europejczycy lubują się w trochę innych grach niż Amerykanie a X0 jest konsolą bardzo nastawioną pod tamtejszą publiczkę. Chociaż nie powiem, takiego Mass Effect z otwartymi rękami przywitałbym na PS3 :)