trawa

Autor Wątek: PS2  (Przeczytany 82500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2004, 07:15:07 pm »
Cytat: "SickBastad"
Cytuj
no i czekam przede wszystkim na SOUL BLADE II w platynie co bym mogl sobie w koncu kupic


chodzi rozumiem o SOUL CALIBURE II ? ostatnio odświerzyłem sobie pierwszą część tej zajefajnej gry i chyba żadne mordobicie się nie umywa. z tego co wiem to w części 2 jest postać zrobiona przez McFarlane'a (twórca Spawna), na PS2 bonusem jest ktoś z Tekkena (?), a na X-Boxie jest ukrytą postacią właśnie Spawn.

no wlasnie SOUL CALIBUR II :P my bad!
dokladnie w wresji na PS2 dostepny jest Heihachi, na XBOXa Spawn a na GameCube'a Link (glowny bohater Zeldy) ...zdecydowanie XBOX wyszedl na tym najlepiej :|

Cytat: "SickBastad"
Cytuj
no i na jesieni ma wyjsc DEF JAM: FIGHT FOR NY to bedzie idealna gra imprezowa.

a co to?

bijatyka z amerykanskimi raperami w roli gownej. pierwsza czesc byla stylizowana na wrestling. natomiast ta bardziej nastawiona na brutalny bar brawl :twisted:

Cytat: "SickBastad"
ja bym czekał na nowe GTA:SA. to jako pierwsze wyjdzie na 'plejaka', a że z zapowiedzi wynika ze jest 3 razy większa i 6 razy dłuższa od VC to zapowiada się wiele godzin grania. zresztą na PS2 wychodzi tyle gier że  czasami było trudno wybrać to co się chciało...  ;)

na GTA:SA tesh czekam ...ale raczej na PieCa bo denerwuje mnie celowanie analogami w grach typu TPP czy FPS :|
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline SickBastard

PS2
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2004, 06:38:56 pm »
chyba już wiem o co chodzi .. była taka gra DEF JAM: VENDETA... no ale jakoś mi nie przypadła do gustu. moż 2 część będzie lepsza...

ja bym inwestował w WWF:SMACKDOWN! każda część ma mega grywalność w multi, mój brat miał i graliśmy bardzo dłuuugo. i każda była zajebista i się nie nudziły...

zresztą ja nigdy nie lubiłem experymentów z grami na konsole. jeżeli cos było niepewne to nie kupowałem, bo zawsze szkoda kasy mi było....

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2004, 12:38:48 pm »
sadzac po zajawkach w ten tytul mozna inwestowac w ciemno.

jak jush napisalem wczesniej bar brawl do mnie trafia :) do tego naprawde sliczna grafika, mozliwosc wykorzystywania przerownych przedmiotow porozrzucanych jak i poukladanych na plou walki do tego wlaczajacy sie aktywnie gapiowie. to nie moze nie wyjsc :twisted:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zim

PS2
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2004, 06:20:54 pm »
BURNOUT3!!!!!!!!!!!!!!
maaaaam!!!!!!!!

kur#%! genialna gra! takie poklady miodu mozna znalezc jeszcze tylko w SSX3. bez dwoch zdan najlepsze arcadowy pod sloncem ...ba w calym wszechswiecie!!

jak tylko bedzie mial ktos mozliwosc to lykac bez zastanawiania sie. nikt nie pozaluje!!! takie gry zdazaja sie raz w zyciu...

tymczasem
spadam do grania...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline SickBastard

PS2
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 10, 2004, 10:08:41 am »
dobra, widziałem co to jest ten 'burnałt 3' i powiem że masz racje!! mega wypasiona gra... kurde sceny karambolów są genialne ... wogóle pomysł na gre bardzo fajny. jak będę miał troche więcej czasu to bankowo pogram w nią.

teraz będę zresztą miał sporo do grania, bo Silient Hill 4 wyszedł i po tym co widziałem na trailerach to ma gra klimat.

Offline Lord_Masciarz

PS2
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2004, 07:28:03 pm »
JA jestem szczęsliwym posiadaczem PS2, PSX, DC,GBA i ch... PC

Oczywiście najbardziej cenie gre na PS2 a moje ulubiobne gry:
Devil May Cry  :twisted:
Serria LOTR
Manhunt :twisted:
Def Jam Vendetta
(Gier mam sporo... te które wymieniłem są naprawde warte polecenia)
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline spidey

PS2
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 23, 2005, 09:20:19 pm »
Odswiezam temat  :p

Troche nowosci na PS2...

Ja ostatnio kupilem packa:
God of War
Medal of Honor: European Assault
Cold Winter
Devil May Cry 3
Batman Begins
Splinter Cell: Chaos Theory
Nba Street v3
i nie wiem w co grac  :p

Jezeli znajda sie chetni to mozemy pogadac o tych grach.

Offline Qraq

PS2
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 23, 2005, 09:31:56 pm »
spidey, masz chyba za duzo kasy ;)

z tych co wymieniles gralem w: SC:CT, GoW i DMC3. O nich mozemy pogadac, ale Ty zacznij bo jakos nie mam ochoty wymyslac tematu ;)

Offline spidey

PS2
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 23, 2005, 09:58:39 pm »
Z wymienionych przez ciebie tytulow na razie mam za soba tylko GoW. Z jednej strony powinienem sie cieszyc ze "tylko" bo jeszcze duzo przedemna  :p .
O GoW juz troche sobie pogadalismy:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=13521  ;)

W Devilu oblukalem tylko przez chwile grafe. Wyglada fajnie  :D .

A teraz wlasnie gram w Splintera. Jestem w drugiej misji. Tej na statku.
Na poczatek mam pytanie: na jakim poziomie trudnosci grasz\grales w Splinter Cella ? medium, hard, expert
bo ja najpierw pszeszedlem pierwsza misje na medium a pozniej na expert i prawie zadnej roznicy nie widzialem  :?

Troche wiecej o tych grach popisze jutro bo teraz to mi sie spac chce  :p (wczoraj poszedlem o trzeciej  :p )  ;)

Offline Qraq

PS2
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 23, 2005, 10:23:02 pm »
Cytat: "spidey"

A teraz wlasnie gram w Splintera. Jestem w drugiej misji. Tej na statku.
Na poczatek mam pytanie: na jakim poziomie trudnosci grasz\grales w Splinter Cella ? medium, hard, expert
bo ja najpierw pszeszedlem pierwsza misje na medium a pozniej na expert i prawie zadnej roznicy nie widzialem

pierwszy raz gralem na normal, potem powtarzalem wybrane misje na wyzszych poziomach. Glowna roznica jest taka ze o wiele latwiej jest zginac w strzelaninie. Na normal na przyklad gdy zaczna do ciebie strzelac, to mozesz jeszcze sie wycofac, tracac troche energii. Na expert najczesciej nawet nie zdazysz zareagowac :). Zachowanie przeciwnikow chyba sie nie zmienia. W pierwszej czesci na wyzszych poziomach przeciwnicy mieli lepsza wytrzymalosc, nie ruszal ich nawet granat pod nogami(!). Nie wiem jak jest w CT, gdyz unikalem otwartych walk jak ognia. Ogolnie wyzszy poziom trudnosci zmusza(w zaleznosci jaki styl gry preferujesz) albo do bycia niewidzialnym, albo do morderczej precyzji w eliminowaniu grup wrogow.

a tak przy okazji, staraj sie przesluchiwac wielu ludzi. Czarny humor Fishera jest nie do pobicia:)

Offline Achilles

PS2
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 24, 2005, 12:29:50 pm »
Może teraz lepiej odpowiem na temat. ;p

Moje ulubione gry;
Wszystkie części Armored Core na PS2
Obie część Z.O.E a w szczegulności Zone of the Enders: 2nd runner (teraz szukam orginalnej wersji tylko za chiny nie moge znaleść jak ktoś ma to na wp!)


Pozdro.!!
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline DARKMAN

PS2
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2006, 03:01:05 am »
Pare lepszych gier na PS2:

Shadow of the Collossus
God of War
Resident Evil 4
Socom 3
Gran Turismo 4
Soul Calibur 2 (wlaczajac trojke zbyt duzo zmian nie zauwazylem)
MGS3:Snake Eater + MGS2:Sons of Liberty
GTA:San Andreas (chociaz wole wersje na X'a)
Guitar Hero (nie ma to jak ten wyczesany kontroler :D)
Z.O.E. 2nd Runner (VECTOR CANNON!!!)

I qpa innych.... tych pare pierwsze przyszlo mi na mysl.

Heh jesli chodzi o Splinter Cella to zawsze wersje na Xbox'a byly lepsze... Swoja droga to Xbox takze jest lepsza konsola.....

Offline Martek

PS2
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 02, 2007, 09:52:00 pm »
Grafika o niebo lepsza niż w PSX.
Polecam:
-Final Fantasy X/X-2
-GT 4
-Pes
-Teken 4/5
-Devil May Cry 1/2/3
-Onimusha(Cała saga) :p
ie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma pasji - jest pogoda ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.
[Kodesk Jedi]

Offline Dzobek

PS2
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 03, 2007, 08:56:09 am »
Devil May Cry ...to jest to! Zarabiste i warte wydania paru groszy
luchaj teraz mnie bo nie bede sie powtarzac
Ty mi mozesz mowic a ja moge Tobie kazac

Offline tranway

PS2
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 28, 2007, 02:58:40 pm »
Premiera PS3 w Polsce nastąpi lada tydzień, więc to świetny moment, żeby kupić PS2 ;)

I tu pytanko do Was. Jakie gry polecacie, które najlepiej "sprawdzają się" podczas gry w 2 osoby? Przede wszystkim rozchodzi mi się o jakieś arcade'owe wyścigi (nfs? burnout?), ale z chęcią dowiem się co jeszcze sprawdza się, kiedy 2 osoby usiądą obok siebie z padami....

Z góry wielkie dzięki!