Autor Wątek: SMOKI  (Przeczytany 8646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

SMOKI
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 12, 2004, 06:41:18 pm »
hmm milo ...mam zamiar sobie zmontowac jakis oddzialik fiannek wraz z war-staffem i wcielic je w szeregi gryfinskiej armii :) i ta pani przyda sie na pewno :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline dagobert

SMOKI
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 12, 2004, 06:44:47 pm »
http://nasthyr.free.fr/Open2004/News%20et%20Rackham/page_01.htm
Strona nowości bodajże z targów paryskich w tym dużo fotek modeli do Cadwallonu.

Offline BeRsErK

SMOKI
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 12, 2004, 06:59:04 pm »
Czy Wam, moi mili, nie pomyliły się zdziebko tematy  :hmm:  - tu chyba miało być o smokach ;) i troszkę o elfach .

Offline dagobert

SMOKI
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 12, 2004, 07:05:21 pm »
Smoki ! Smoki ! Smoki ! ( patent psyduck'a na posty w temacie  :P )
Udzieliłem tylko odpowiedzi na pytanie szanownego kolegi zim'a  :)

Wracając do tematu: czy w księgach do ragnaroka nie ma przypadkiem żadnego arta przedstawiającego smoka :?
Btw: Jak Cynwale mają smoki to aż strach pomyśleć co wykombinują dla reszty szpiczastouchych. Drewniane golemy , gigantyczne pająki ... :hmm:

Offline BeRsErK

SMOKI
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 12, 2004, 07:14:32 pm »
To nie młotek ;)
Tu raczej nie ma co się spodziewać schematu on ma aniołka to ktoś musi mieć małego szatanka :P
Daikinee mają latajace roślinocośtam - wspomina o tym karta z opisem strzał Kaellisa ale to raczej będzie rodzaj transportu ;)


W księgach do Ragna nie widziałem smoków - w części o cymbałkach są tylko szkice elfów...choc moze, gdzieś w tle...

Offline dagobert

SMOKI
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 12, 2004, 07:21:48 pm »
No i dobrze, że to nie młotek  :D
Tutaj wiadomo ( i chyba nikt nad tym nie ubolewa ), że np. Lwy i Gryfy nie będą mieć tego typu przerośniętych cudaków - bo ich nie potrzebują  ;)
Choć ta informacja z karty wydaję bardzo intrygująca i poraz kolejny świadczy o nietuzinkowości świata Konfry  :D

Offline BeRsErK

SMOKI
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 12, 2004, 07:53:12 pm »
No oni to mają kawalerię - Lwy juz wydaną a Gryfy wciąż oczekują(choć zostało już potwierdzone, że są pierwsze prototypy) - i dobrze bo jak to by wyglądało jak by Lwom dali np. chimery :D

Smoki będą jedną z nacji i to właśnie jest fajne i świadczy o tym, że francuziska mają sporo wyobraźni - bo gdzie tu pomysłowość jak każda armia miała by smoka różniącego się od siebie....kolorem :P

Offline zim

SMOKI
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:28:39 pm »
'bo wszystkie smoki to jedna rodzina' :P
nie przesadaj, nie roznia sie tylko kolorem... ;)

powiadasz osobna armia smokow?? same Living Legend?? czy moze dzieci-smoki beda robily za Elite a jajeczka-smoki (te niewyklute :P ) beda Irregular hmm??

szczerze mowiac kawaleria mi nie pasuje za bardzo do mojej koncepcji armii gryfow. chyba ze zaszokuja mnie jakoscia figurek to moze gdzies upcham ze dwa-trzy kuce. hmm pewna koncepcje jezdzcy gryfow mam, ciekawe na ile sie pokryje z tym co zobaczymy w ...mam nadzieje ze nie za dalekiej przyszlosci :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Fenris

SMOKI
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:36:15 pm »
no co ty takich Krzyżaków albo innych Templariuszy w płytówach i opancerzonych konikach nie chcesz mieć??? Toż to dopiero będzie prawdziy zakon inkwizycyjny z prawdziwego zdarzenia jak mu się dołoży troszkę kawalerii.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

SMOKI
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 12, 2004, 08:50:37 pm »
Dobra wracajmy do tematu - odkryłem alchemickiego smoczka(przypadek w wojnie z alchemonami :P


No to mamy przynajmniej już dwa(razem z tym Syd'owskim) smoczki do rozmyślań nad przyszłym wyglądem tych nieco większych 8)

Offline zim

SMOKI
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 12, 2004, 09:09:15 pm »
@Fenris
no wlasnie takich krzyzakow sie spodziewam ...wtedy zapewne sie skusze :twisted:

@BeRsErK
co to za smok?? toz to gremlin ze skrzydelkami :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline BeRsErK

SMOKI
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 13, 2004, 09:03:51 am »
Znasz alchemony - wszystko spaprzą :P

Ale smok to to jest - ma ryjek i skrzydełka całkiem gadzie...tylko, że nóżki mu zrobili takie jakieś stonogiaste :P

Ale to chyba taka ozdóbka bo raczej nie widze klimatu w dowaleniu mutakom smoków.

PS. - szkic smoka znajduje się na plakacie dodawanym do książki z przygodami Syd'a ale przyznaję, że mnie jakoś się nie podoba :/