Autor Wątek: Wizja Apoklipsy z Obcymi  (Przeczytany 26993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manowar

Wizja Apoklipsy z Obcymi
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2005, 02:34:29 pm »
Obawiam się, że Ziemianie szybciej zostaną spaleni przez Słońce, a nawet już szybciej tu wszystko zamraźnie gdy Słońce zamieni się Białego Karła niż jacyś obcy nas podbiją. Poza tym Nostradamus przepowiedział, że ludzie odlecą sobie z Ziemii na inną planetę i nasza rasa na szczeście (a może na nieszczęście Galaktyki) przetrwa.

Offline exequtor

Odp: Wizja Apoklipsy z Obcymi
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 20, 2012, 12:23:26 pm »
Dostrzegając stosunkowe zacofanie Ziemian jak na rok 2012 i śmieszny zasięg naszych statków kosmicznych wizyta obcego gatunku na którego my trafimy jest raczej odległą perspektywa.
Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie Realna szansa wizyty inteligentnych obcych w ich własnych statkach. i Samo założenie wizyta jako forma pierwszego kontaktu nasuwa ryzyko niecnych intencji. Gdyby chcieli z nami powymieniać uwagi na wspólne tematy mogli by zadzwonić. Wpadać to raczej po coś konkretniejszego, mamy dość cenną planetę z ciekawymi warunkami do podtrzymania życia.

Obstawiam raczej rozwiązania z udziałem szarych ludzików z wielkimi głowami.

http://chomikuj.pl/exequtor_/FILMY+Dokumentalne/-+Kosmos+Futurystyka
Alien Invasion [HD] , itp

Offline gilun

Odp: Wizja Apoklipsy z Obcymi
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 13, 2014, 08:40:57 am »
Myślę, że to ludzie jakąś klęską sami zgotują sobie apokalipsę. Nie jest tu potrzebny żaden Bóg ani obcy. Człowiek jest sam dla siebie największym zagrożeniem. Ale tak mniej dramatycznie, to właśnie myślę o tym, żeby stworzyć sobie taką właśnie aranżację wnętrza u siebie:)

 

anything