trawa

Autor Wątek: Nowa Fala.  (Przeczytany 3132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Nowa Fala.
« dnia: Grudzień 25, 2002, 09:16:58 pm »
Nowa Fala. Gra ktoś? Czy sądzicie ,że seria podręczników wydawanych przez Portal jest udana? Ciekawią mnie Wasze opinie na ten temat.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Adam Waśkiewicz

Nowa Fala.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2002, 10:57:58 pm »
Faktoria kompletnie mi się nie podobała, w Munchausena (tak to się pisze?) fajnie się grywa na konwentach, De Profundis nie zrobiło nammnie jakiegoś specjalnego wrażenia, a Droga ku Chwale w Gdańsku jest nie do dostania. W sumie nie wróżę Nowej Fali jakiegoś spektakularnego sukcesu na miarę D&D, ale na pewno te gierki znalazły sobie miejsce na polskim rynku RPG.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline CaveSoundMaster

Nowa Fala.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2003, 03:35:43 pm »
Na razie nie grałem w żadną z nich (a czy Machina jest Nowej Fali? Co prawda to nie rpg ale w to akurat grałem i mi się podoba). Za to czytałem tą tzw. pełną wersję gry Nowej Fali w Portalu- cośtam ze ślimakiem czarnym i czerwonym muchomorem. Nawet fajne - to co mnie podnieca ( :!: ) inna skala spojrzenia (za kingsajz!) i śmietnisko. Lubie takie co jak co McGyverowskie klimaty... Śmieszne też jest, proste, w miarę oryginalne, no... Może być, 4/6. Ale jako że nie grałem, to nie mogę orzec w pełni wiarygodnej i prawomocnej oceny.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline ynst

Nowa Fala.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2003, 04:23:28 pm »
Wyroznilbym DeProfundis za oryginalnosc. O ile pierwsze dwie metody grania sa wykonalne to trzecia jest trudna w realizacji. Chyba, ze ktos ma lekkie odchyly od normy (ogolnie rozumianej).

Offline corvus

Nowa Fala.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2003, 07:14:48 pm »
u mnie jest tak:
na pierwszy rzut oka kiepsko...cieniutki "komiksik". w prawdzie widzialem tylko droge ku chwale ale...
a teraz drugi rzut:
fajna gierka. i to nie mini-gierka ale gierka! maly swiat tylko...ale za to cena jaka przystepna!
ostatecznie stwierdzam ze lepiej ze te gry sa niz by bylo gdyby ich nie bylo;)
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Grzech_U

Nowa Fala.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2003, 06:10:16 pm »
W Faktorie zagrałem kilka naprawde fajnych, jajcarskich sesji 5+, reszty nie znam dokładniej....
ak tu byłem to działało.....



Helo Me met the Real Me...