trawa

Autor Wątek: FPS sieciowe  (Przeczytany 10241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
FPS sieciowe
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2004, 02:00:57 pm »
Cytat: "mic"
Witam, mozecie podac jakies gierki na siec ktore pojda pod "nie-oryginalny cdkey" ?


1) wspomnainy przezemnie Cube - jest darmowy :)
2) chciałbym przypomnieć, że na tym forum szerzenie piractwa jest bardzo niemile widzane

Offline zim

FPS sieciowe
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2004, 02:30:12 pm »
wlasnie MOHAA jest dobra w sieci ...pamietam te zarwane nocki w akademiku po LANie :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Deytonus

FPS sieciowe
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2004, 03:31:43 pm »
Ja tam wolę CoDa . W mohaczu to wpakujesz 10 naboi w gościa i jeszcze się rusza, a w dodatku strzela ! Poza tym w Codziaku się można kłaść, bronie są o wiele fajniesze IMO CoDziak jest lepszy pod wieloma względami .

Offline Dabi

FPS sieciowe
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2004, 04:01:17 pm »
No cóż... odkad powstało to była jedna gra sieciowa moja pierwsza na poważnie i zostałem z nią do końca poskiej sceny. Było to RTCW znane jako Return to Castle Wolfenstein swego czasu alternatywa dla MoHa i inych strzelanek i myślę że wybrałem dobrze. W wolnych chwilach grałem nieco w SoF 2
Później cała niemalże polska scena wraz z moim klanem przeniosła się na darmową sieciową  konbtynuację Wolfensteina. A mianowicie Wolfenstein:Enemy territory w które to gram już  hmmm... odkąd sie pojawiło i sprzęt pozwolił. W wolnych chwilkach jedynie pykałem dla relaxu w CoDa :)
Co do ET to polecam
Gra jest ładna, koszmarnie grywalna, scena jest duża  i dosyć prężna. Zawiera elementy rpg :P (klasy postaci i expy  :lol:) no i polecam.

Wiecej informacji można uzyskać pod adresem www.enemyterritory.pl

Pozdrawiam

4FuN||DaBi :)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Achilles

FPS sieciowe
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2004, 07:56:01 pm »
Ostatnio gram sobie w halo trial :P z CDA (pozdro dla smuggler!)
Jest to może jedna mapka ale wciąga bo ma wiele pojazdów. Chociaż UT2004 też jest dobre ale halo trzyma klimat!
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

 

anything