Autor Wątek: Fullmetal Alchemist  (Przeczytany 104814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Fullmetal Alchemist
« dnia: Lipiec 30, 2004, 11:56:06 pm »
Natknąłem się przypadkiem i przypadkiem podsyłam i tam :), dosyć ciekawe, ciekawe przemyślenia, historia i pomysł
Ktoś oglądał?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MaD

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2004, 12:02:30 am »
Tak, super anime pomysl oryginalny , kreska genialna akcji w sam raz muzyka tez qll, ideal jak dla mnie  :)
pytanie: czy to prawda ze ma byc tylko 45 odcinkow??
he scourge of Amalek is upon you
The seed of Amu hath oppressed you
They hath urinated upon you
And made you to eat feces

Offline Jo][nT

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2004, 04:56:13 pm »
heh znowu MaDa spotykam :P Ja tesh oglądałem :P (MaD małpko a nie pochwalisz się od kogo masz FMA :P) Swietne anime naprawdę mi się podoba. a co do 45 epów... hmm trochę mało myślę że będzie więcej ale ręki nie dam sobie obciąć...
img]http://www.grunwaldzka.net/~buras/rurken.gif[/img]

Offline An-Nah

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2004, 05:41:56 pm »
A moge sie dowiedziec czegos nt tematyki i kreski? Tzn, czy jest to lekka nawalanka w stylu Naruto, czy raczej cos powazniejszego? Z gory mowie - ja wole powazniejsze klimaty i kreske ciazaca ku realizmowi. Daltego pytam - bo nie wiem, czy ciagnac.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Dunadan7

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2004, 07:08:36 pm »
a ktos wie gdzie moge znalezc odcinki 40+????
Pomysl fajny.. bohaterzy..hm z pomyslem.. kreska nie jest rewelacyjna....
MA
gg to:1115807
mail to: mm7@go2.pl (priv)
mma@amp.pw.edu.pl (Amplitron)

"najmniejszy oddział świata ...ty i ja..."

Offline Herudaio

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2004, 07:56:43 pm »
odcinków powyżej 40tego nie ma bo jeszcze nie wyszły :] wiem bo co tydzień ściągam jak tylko dodadzą napisy :), tak więc co tydzień wychodzi kolejny, ma być 56 odcinków (a w każdym razie tyle jest w planach jak na razie chyba), seria btw we wrześniu ma być w stanach na cartoon network czy bardzo możliwe że w Polsce też będzie.
Co do powagi i lekkiej nawalanki, to w FMA lubie to że jest to i to, jak się bracia pokłócą i jest pojedynek alchemiczny to taczać się można ze śmiechu, albo motywacje Mustanga by osiągnąć władze :) natomiast generalnie jest to dosyć poważna seria. Autor zadaje wiele ważnych pytań ile ludzkich istnień można poświęcić dla jakiegoś celu, o ile jest coś wartego choć jednego istnienia... no ale odsyłam do filmu :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Jo][nT

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2004, 10:03:35 pm »
Oj tutaj niestety nie mogę się zgodzić ponieważ wyszły już odcinki 41 i 42 zarówno w wersji RAW jak i HARDSUBowane. Wprawdzie przez mniej znana i słabszą grupę [Fork] ale są :P Co do kreski to mnie bardzo przypadła do gustu. A w odpowiedzi na pytanie An-nah to jest taka lajtowa nawalanka wzbogacona czasami o coś drastyczniejszego aczkolwiek znośnego  :)
img]http://www.grunwaldzka.net/~buras/rurken.gif[/img]

Offline An-Nah

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2004, 08:33:06 am »
No dzieki, chyba poczekam na jakis konwent i zobaczes sobie dla pruby, bo sciagania w ciemno ryzykowac nie bede... puki co sciagam Paranoia Agent...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Nathaniel

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 01, 2004, 12:31:46 pm »
powiem tak: fabula ciekawa, intryga bardzo dobra i przemyslana, kreska prosta i oszczedna - nie jest to szczyt animacji ale pasuje i jest oki, seria czasem bardzo (!) powazna czasem bardzo zabawna, ale nic nie jest takie na jakie wyglada. Prawie nie ma nudnych fillerow. Odcinkow ma byc 52. Aktualnie wyszly 41 i 42. Ogolnie to seria bardzo udana, moge ja nawet z czystym sercem polecic. :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline MaD

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2004, 12:39:24 am »
Cytuj
kreska prosta i oszczedna

wg mnie jak na  dłuzsza serie ( bo nie porownuje przeciez z pelnometrazowkami)  to kreska jest na prawde fajna, a moze mam  niskie wymagania?  :?
he scourge of Amalek is upon you
The seed of Amu hath oppressed you
They hath urinated upon you
And made you to eat feces

Offline Jo][nT

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2004, 10:41:26 am »
Jak dla mnie wszystko wykonane jest solidnie i starannie i wcale nie zauważyłem jakiśch niedociągnięć.
img]http://www.grunwaldzka.net/~buras/rurken.gif[/img]

Offline Cyel

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2004, 07:30:22 am »
Mi sie FMA bardzo spodobało, fajne postacie (jak zwykle najfajniejsze drugoplanowe ;) -Hughes!! )dobra fabuła, wciągnęła mnie, mimo, że zazwyczaj serie anime szybko zaczynają mnie nudzić...

Offline Jo][nT

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 13, 2004, 11:27:43 am »
Oj ale co się teraz dzieje w najnowszych odcinkach... Nie będe spojlerował ale coś pięknego 8)
img]http://www.grunwaldzka.net/~buras/rurken.gif[/img]

Offline Syuin

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2004, 06:58:22 am »
http://www.shochiku.co.jp/hagaren/top.html

łomatko!!!! Edward urósł, a Al tez mówi takim głosem jakby był dorosły!!! :o
url=http://www.bleachportal.net/interactive/pquiz/index]Take The Quiz Yourself![/url]

Offline Lina_

Fullmetal Alchemist
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2004, 09:23:54 am »
BArdzo fajne anime, ładnie narysowane postacie nie odrzucają (jak to w przypadku Naruto było po prostu bleee....) nie banalna fabuła, cos orginalnego, nowego (przynajmniej ja wczesniej nie widziałam  :mrgreen: ) poleciłabym je każdemu :D