trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #735 dnia: Luty 21, 2009, 06:57:11 pm »
Za pół ceny oferuję oryginalne podróbki folii egmontowych. Niemacane.

Co poniektórzy powinni się rozejrzeć. Gdyby okazało się, że w swoim bliskim otoczeniu widzą twardą ścianę, powinni wziąć rozbieg. I strzelić sobie baranka.

Akurat nie pod twoim adresem, kas1, jakby co :D

Offline BOUNCER

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #736 dnia: Luty 23, 2009, 08:40:48 pm »

Mefisto - od kobiet także próbowałem wymagać certyfikatu autentyczności i potwierdzenia na piśmie nie smyrania przez poprzedniego właściciela, ale z niewiadomych powodów ich reakcje na moje prośby były z deczka inne niż zakładałem, więc postanowiłem zaciskać zęby i nie myśleć o braku folii ;).



Pomyśl zatem o jakimś innym opakowaniu - niekoniecznie dla owych dziewcząt , bo w dzisiejszych czasach różnie bywa.....     8)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #737 dnia: Luty 25, 2009, 11:36:09 am »
Ostatnio zetknąłem się na fg z negatywnymi opiniami skierowanymi w stronę Multiversum.
Że niby jest nie tak, jak kiedyś. Że komiksy są źle spakowane itp. itd.

Dzisiaj odebrałem paczkę od Rafała.
Te parę softów, jakie u niego zamówiłem, zapakował profesjonalnie. Komiksy są wręcz nietknięte.
Zawodowo.

Nie wiem, jak innych, ale mnie Rafał jak na razie jeszcze nie zawiódł. I w tym przypadku spisał się wyśmienicie.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #738 dnia: Luty 25, 2009, 11:41:19 am »
Ostatnio zetknąłem się na fg z negatywnymi opiniami skierowanymi w stronę Multiversum.
Że niby jest nie tak, jak kiedyś. Że komiksy są źle spakowane itp. itd.

Dzisiaj odebrałem paczkę od Rafała.
Te parę softów, jakie u niego zamówiłem, zapakował profesjonalnie. Komiksy są wręcz nietknięte.
Zawodowo.

Nie wiem, jak innych, ale mnie Rafał jak na razie jeszcze nie zawiódł. I w tym przypadku spisał się wyśmienicie.
Dołączam się, też dostałem 2 tpb zapakowane pancernie.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #739 dnia: Marzec 06, 2009, 09:46:58 pm »
mam takie pytanko: jak szybko sklep Gildii wysyła zamówione towary (jeszcze tam nie zamawiałem), jeśli są dostępne na magazynie ?? chodzi mi o to, czy czas realizacjii to faktycznie 24 h czy zdażają sie jakieś wypadki. z góry dzięki za info.

Offline Shinue

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #740 dnia: Marzec 06, 2009, 09:52:09 pm »
zamawiałem tam kilka razy ale ostatnio towar, który miał czas realizacji 1-2 dni dotarł do mnie po półtorej tygodnia.
co nie z mienia faktu, ze bardzo ten sklep polecam. jest tanio i bardzo solidnie wszystko opakowane.

Offline Robertos

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #741 dnia: Marzec 06, 2009, 10:06:32 pm »
Ja też kupuje tam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.Mają solidne zniżki 25%.Jeśli chodzi o szybkość
realizacji zamówienia to czasem to troszkę dłużej trwa bo  komiksy znikają im z magazynu i trzeba czekać na nową dostawe.
Ostatnio nawet pakowanie  jest lepsze.Jednym słowem POLECAM!!!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 11:30:52 pm wysłana przez Robertos »

Offline under

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 06, 2009, 10:28:53 pm »
ostatnio lepiej pakuja potwierdzam

Offline jakubg

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #743 dnia: Marzec 07, 2009, 11:29:28 am »
Do mnie ostatnio po tygodniu od złożeniu zamówienia ( zamówiłem w czwartek wieczorem, paczka doszła w piątek rano następnego tygodnia ) dotarła paczka z Multiversum z egmontowskimi komiksami i muszę przyznać, że jestem zachwycony, komiksy są w idealnym stanie i były naprawdę świetnie zapakowane, serdecznie polecam wszystkim ten sklep.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 05:23:48 pm wysłana przez jakubg »

Offline Robertos

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #744 dnia: Marzec 08, 2009, 05:12:55 pm »
Multiversum ma już swoją wyrobioną marke jeśli chodzi o pakowanie i szybkość realizacji zamówień :)

Offline frontzeck

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #745 dnia: Marzec 25, 2009, 06:25:21 pm »
Mój pierwszy raz z komiksy.com:
Złożyłem zamówienie na początku listopada, chodziło o dwa zeszyty 100 Bullets (nie jestem pewien, ale jeden z nich na dzień zamówienia nie był jeszcze w sprzedaży w USA, albo dopiero co się ukazał - więc byłem przygotowany na to, że trochę będę musiał poczekać na realizację, chociaż po cichu liczyłem, że komiksy znajdę pod choinką).

Na początku stycznia wysłałem maila z zapytaniem o stan realizacji - okazało się, że komiksy nie znalazły się w paczce z winy dystrybutora czy przewoźnika, będą na początku lutego. OK, pomyślałem, czekałem dwa miechy, poczekam jeszcze trochę.
Pod koniec lutego napisałem ponownie - tym razem powód opóźnienia to "zaostrzono przepisy dotyczące przesyłek zagranicznych wychodzących z USA" i "magazyn głównego amerykańskiego dostawcy jest w trakcie przeprowadzki do innego miejsca", ale wszystko i tak zmierza do szczęśliwego końca, bo "dostawa powinna być na miejscu w przyszłym tygodniu, zatem komiksy powinny być posłane również nie później niż w przyszłym tygodniu." (cytaty z odpowiedzi).

Marzec się kończy, a komiksów w skrzynce niet. Mimo, że nie należę do cierpliwych osób, to musicie przyznać, że dałem panu Witkowi naprawdę spory kredyt zaufania.
I na koniec pytanie do tych, którzy korzystają z usług tego sklepu - mieliście podobne problemy? poczekać (jeśli tak, to jak długo jeszcze?) czy poprosić o zwrot kaski?


Mały update: komiksy doszły wczoraj (3 kwietnia, oprócz zamówienia znalazłem w paczce bonusowy komiks), więc w końcu odetchnąłem z ulgą. Teraz czas na skompletowanie ostatnich zeszytów - 100 Bullets #100 ma się ukazać 15 kwietnia w Stanach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 03:07:53 pm wysłana przez frontzeck »
This is what he'd always known
The promise of something greater
beyond the water's final horizon.

Offline Doctor Who

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 06, 2009, 12:11:32 pm »
Witam na forum! Szukam opinii na temat sklepów www.nostalgiazone.com i www.mycomicshop.com z których planuję zamówić parę staroci, na których mi zależy. Jak działają, jak szybko przesyłają, kwestie opłaty, waluty itp.

Chodzi o te pozycje:

Cytuj
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR #1  1997   
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR #2 1997   
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR #3 1997   
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR #4 1997   
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR #5 1997    
DARK HORSE CLASSICS: ALIENS VERSUS PREDATOR # 6 1997

Jeżeli wiecie gdzie indziej można je znaleźć (po warunkiem, że wszystkie!! Na amazonie mają tylko dwie częśći), to powiedzcie. Z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 10:50:44 am wysłana przez Doctor Who »
Bóg uczynił nas braćmi, Prozac zrobił z nas przyjaciół...
Urojenia jednej osoby to szaleństwo, tysięcy osób to religia.

Offline frontzeck

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 08, 2009, 08:47:25 pm »
Witam na forum! Szukam opinii na temat sklepów www.nostalgiazone.com i www.mycomicshop.com z których planuję zamówić parę staroci, na których mi zależy. Jak działają, jak szybko przesyłają, kwestie opłaty, waluty itp.
[...]

mycomicshop - w moim przypadku (jeden raz, jak dotąd) od zamówienia do wysyłki upłynęło 6-7 dni, kolejne ok.dwa tygodnie przesyłka szła do Polski,
do zamówienia o wartości ok.60 usd doliczyli 20 usd kosztów (niestety, nie pamiętam co się złożyło na te koszty),
płatność za pomocą e-karty mbanku (nie było żadnych problemów)
This is what he'd always known
The promise of something greater
beyond the water's final horizon.

Offline Dembol_

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 08, 2009, 09:51:03 pm »
Jeśli chodzi o starocie to najlepiej wspomniany mycomicshop i milehighcomics.com
Przesyłka pewnie kosztuje mniej więcej tyle samo w obu, ale jeśli zamawiasz naprawdę dużo polecam milehigh (darmowa wysyłka gdy zamawiasz za więcej niż $125). Jeśli nie to posprawdzaj gdzie mają to co Cię interesuje i jazda.

Offline aguirre

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 19, 2009, 12:58:37 pm »
A czy ktoś z Was zamawiał ze strony empiku komiksy zachodnie??? Bo chyba sprowadzają, mają w ofercie np nowe wydania Slaina Bisley'a --- http://www.empik.com/slaine-the-horned-god-z-importu,prod1351720,p   .

 

anything