trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:34:17 pm »
Jak na spółkę z dziadkiem to kupcie w księgarni i tak płacicie po połowie to tanio wyjdzie  ;-)

Hehe, dobry żart Ci wyszedł, naprawe dobry  :)

Offline Shinue

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 09, 2009, 09:44:57 pm »
Empik wpadł na pomysł jak wybrnąć z niwygodnej sytuacji:
Cytuj
Szanowny Kliencie,

Informujemy, że nie uda nam się zrealizować w całości zamówienia 90002586 we wcześniej deklarowanym terminie.

Produkty, których obecnie nie mamy to:
Boże, Zachowaj Królową. Bolton - Kolekcja Obrazy Grozy 1 szt.

Prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania wobec tego zamówienia, klikając na jeden z poniższych linków.

Czy chcesz:

1. czekać na wszystko http://www.empik.com/zamowienie_decyzja...prelonagation
Poczekamy, z wysłaniem zamówienia do momentu, gdy otrzymamy brakujący produkt lub informację od dostawcy o wyczerpaniu się nakładu. Informację tą powinniśmy otrzymać około 2009-01-29.

2. anulować zamówienie http://www.empik.com/zamowienie_decyzja...cancel
Po wybraniu tej opcji anulujemy całe zamówienie. W przypadku zamówień opłaconych kartą lub przelewem i podjęciu decyzji o anulowaniu zamówienia, zwrot wpłaconych pieniędzy nastąpi na konto, z którego przelew został dokonany.

Na decyzję będziemy czekać 7 dni.
Jeśli w czasie oczekiwania na podjęcie decyzji otrzymamy brakujące pozycje, zamówienie zostanie przez nas wysłane.

Szczegółowe informacje na temat zamówienia zamieściliśmy w sekcji TWOJE KONTO, w HISTORII ZAMÓWIEŃ. Dostęp do TWOJEGO KONTA jest możliwy po zalogowaniu się na www.empik.com.

Przepraszamy za spowodowane niedogodności. Zapewniamy, że zespół empik.com dokłada wszelkich starań, aby eliminować takie sytuacje w przyszłości.

Offline Death

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 13, 2009, 11:20:26 am »
http://www.ksiegarniawarszawa.pl/ ma stałą 20%. A takiej, co ma 25% nie znam.

Ta warszawska księgrania ma poschizowane ceny (okładkowe?). Np. piszą że Dallas Barr 150,75 zł a ich cena 119,85 i w nawiasie -21% a w rzeczywistości mają zniżkę 20 % na tę pozycję bo powinni to liczyć od okładkowej czyli 150 zł. Wszystko naciągane i dziwne. Zauważyłem też fajną rzecz. Jeśli jeszcze ktoś nie ma Towarzyszy Zmierzchu to nic tylko brać z tej księgarnii bo mają cenę 89,45 zł (okładkowa 120) bo sobie policzyli z ceny z kosmosu czyli z 112,56 więc wychodzi nie 21% zniżki (jak napisali) a ponad 25!

 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Edit.

Jeśli ktoś coś znajdzie równie fajnego jak Towarzysze to proszę napisać, trzeba się dzielić z kolegami z forum  ;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 11:24:47 am wysłana przez Death »

Offline donTomaszek

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #693 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:56:06 pm »
Jeśli ktoś coś znajdzie równie fajnego jak Towarzysze to proszę napisać, trzeba się dzielić z kolegami z forum  ;-)

Po co?
Zeby wykupili?
 :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline matty46

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #694 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:42:06 pm »
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na www.komiksy.com maja do 22 stycznia promocję 50% na 105 komiksów amerykańskich

Offline Ranaghar

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #695 dnia: Styczeń 19, 2009, 07:13:10 pm »
Jest coś godnego polecenia wśród tych 105 komiksów?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #696 dnia: Styczeń 19, 2009, 07:21:44 pm »
Jest coś godnego polecenia wśród tych 105 komiksów?
Ja polecam Daredevil: Redemption - bardzo dobra historia! oraz Powerless - alternatywna historia superbohaterów bez supermocy (obie miałem już wcześniej)
Supreme Power też jest godne uwagi.

Sam wziąłem FF: Unstable Molecules - wydaje mi się że gdzieś czytałem, że dobre, ale to tak w ciemno trochę.

Generalnie - zależy co lubisz?

Offline Death

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #697 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:27:27 pm »
Coś Wam powiem: Multiversum ma zniżkę 25 % a nawet 30 % (przedpremierowo) na Manzoku. Pisze że wkrótce będzie oferta komiksów z Egmontu. Jeśli takie zniżki będą w Egmoncie to będą bezkonkurencyjni.
I świetnie pakują!

A jak ktoś jest z Poznania to już bajka bo nie ma nawet floty za wysyłkę  ;-) Zamawiasz w przedpremierze z 30%-owym upustem i czekasz na maila kiedy masz przyjść po komiksy...BAJKA Panowie BAJKA  :D

I pomyśleć że Manzoku jest z Wrocławia a ja nie mogę sobie odebrać osobiście  :evil:

Gilbaert

  • Gość
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #698 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:38:28 pm »
zamówiłem zagraniczne komiksy w Krainie Książek. Szybko i sprawnie 5 styczeń zamówienie - 19 styczeń kurier przywiózł. Jest spoko polecam. Moim zdaniem dużo lepiej niż empik.com

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 20, 2009, 01:59:34 pm »
Sklep Gildii:
-25% na starsze (i nowsze) komiksy
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/promocja-25-procent

Offline Damian xyz

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:37:50 pm »
Komikslandia reklamuje się jakoby miała najtańszą prenumeratę na MK i PE w Polsce Tymczasem mają drożej niż Imago (czyżby Katowice nie leżały w Polsce?)

Dla porównania:

http://komikslandia.pl/preord.php

http://www.imago.com.pl/

Offline Death

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #701 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:17:50 pm »
E tam prenumeraty :roll: W sklepie gildii wyjdzie taniej nawet z wysyłką a poza tym nie trzeba bulić od razu całej sumy... Prenumerata -20% to śmiech na sali. Jakby dali -30% lub chociaż -25% już z wliczoną wysyłka to można by powiedzieć że prenumerata ma jakikolwiek sens. Ja i tak czekam na info że Multiversum zapoda 30% zniżki na zamówienia przedpremierowe na pozycje Egmontu. To będzie dopiero hit. Jeszcze tylko KG i Timof i nie będzie mocnych  ;-)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #702 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:41:48 pm »
Jeszcze tylko KG i Timof i nie będzie mocnych
Nie licz na to.

Offline kas1

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #703 dnia: Styczeń 22, 2009, 07:58:41 am »
E tam prenumeraty :roll: W sklepie gildii wyjdzie taniej nawet z wysyłką a poza tym nie trzeba bulić od razu całej sumy... Prenumerata -20% to śmiech na sali. Jakby dali -30% lub chociaż -25% już z wliczoną wysyłka to można by powiedzieć że prenumerata ma jakikolwiek sens. Ja i tak czekam na info że Multiversum zapoda 30% zniżki na zamówienia przedpremierowe na pozycje Egmontu. To będzie dopiero hit. Jeszcze tylko KG i Timof i nie będzie mocnych  ;-)

Też zachwalałem aż się przejechałem...

Offline Death

Sklep gildii pakuje w folię;P
« Odpowiedź #704 dnia: Styczeń 29, 2009, 11:34:36 am »
Z maila ze sklepu gildii:

Cytuj
Pakujemy jeszcze lepiej!

Na koniec chcieliśmy pochwalić się zmodyfikowanym systemem pakowania paczek. Od jakiegoś czasu wdrożyliśmy nowe rozwiązania. Teraz wszystkie produkty pakowane są w folię typu stretch (w tym książki!), a jeśli wymaga tego sytuacja - większe zamówienia owijamy w folię z bąbelkami. To wszystko aby produkty zakupione w naszym sklepie dotarły do Was całe i zdrowe:)

W końcy foliują... To cieszy  8)
I nawet galerię dali   ;-)