trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 197178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #915 dnia: Luty 02, 2010, 07:32:59 pm »
Maciek ty jesteś na "Ty" z Rosińskim, Kasprzakiem i Polchem ? Tak mnie to mocno intryguje jak widzę to "Grześ, Zbyszek, Boguś".

Nie przesadzaj, tylko ze Zbyszkiem :)

Tak mnie to mocno intryguje jak widzę to "Grześ, Zbyszek, Boguś".

Właśnie dlatego napisałem "Grzegorz"  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline yurek1

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #916 dnia: Luty 04, 2010, 07:40:30 am »
pytanie do kupujących na amazonie.com: czy zdarzyło wam się, żeby paczka nie dotarła w ogóle? co wtedy? mail z prośbą o namierzenie (ale skoro jest to standardowa paka, to przecież nie mogą chyba namierzyć, prawda?)? co odpowiadają? każą czekać? oddają kasę? wysyłają ponownie? długo to trwa? z góry dzięki.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #917 dnia: Luty 04, 2010, 09:07:19 am »
Z tego co wiem, uznają reklamację i oddają kasę lub wysyłają jeszcze raz to samo.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline yurek1

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #918 dnia: Luty 04, 2010, 10:11:13 am »
kurna, oby.
bezsensowna sprawa: zamówiłem 10 komiksów. amazon wysłał to - nie wiedzieć czemu - w 5 paczkach, w tym 3 paki po 1 komiksie, 1 paka z 2 komiksami i 1 z 5 sztukami. no i co? oczywiście te pojedyncze podochodziły, a na resztę czekam ponad miesiąc. do tej pory zawsze z amazonu standardowe paki szły ok. 2 tygodni, czasem 2 i pół. ech.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #919 dnia: Luty 04, 2010, 10:15:10 am »
Takie duze to czasem trzeba odebrac z magazynu poczty. W Wawie jest chyba na Towarowej.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline donTomaszek

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #920 dnia: Luty 04, 2010, 10:20:01 am »
Ja raz z amerykanskiego amazona zamawialem Trylogie Nikopola w ladniutkiem HC, ale nie doszlo.
Najpierw kazali czekac do konca estimated time, a pozniej oddali kaske. Bez problemu.
Z angielskim odlamem amazonu takich przygod nie mialem, a zamawialem juz sporo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline yurek1

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #921 dnia: Luty 04, 2010, 11:04:12 am »
Takie duze to czasem trzeba odebrac z magazynu poczty. W Wawie jest chyba na Towarowej.
to nie jest duża paka, zamawiałem znacznie, znacznie większe.
raz zdarzyło mi się przy komiksie z USA jechać na Łączyny do Pocztowego Urzędu Celnego, bo okazało się, że koleś, który mi wysyłał rzecz (z eBaya) chyba nie napisał, z którego roku jest książka (mają taki szczegółowy formularz), więc zachodziło podejrzenie, że nie ma ISBN, więc należy się cło bla bla bla. skończyło się dobrze.

poczekam do końca "estimated" czasu dotarcia wysyłki i piszę maila, nie ma co. chodzi mi przede wszystkim o to, czy jest w ogóle sens dopominać się od nich czegokolwiek, czy będą kazali czekać w nieskończoność, czy zwrócą kasę?

a co, jeśli paka jednak przyjdzie po tym, jak oddadzą pieniądze? są w stanie jakoś to stwierdzić?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline donTomaszek

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #922 dnia: Luty 04, 2010, 12:08:37 pm »
Zazwyczaj sami proponuja zwrot kasy, jednakze dopiero po uplywie przewidywanego czasu dostawy.
Tez zastanawialem sie co jesli paczka dojdzie, ale... nie doszla. Kase oddali.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline FopoooNTE

Odp: Zakupy w internecie
« Odpowiedź #923 dnia: Grudzień 02, 2022, 11:04:54 am »
Ja lubię kupować z https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-stelazowe-INTEX-c478 ponieważ można tam znaleźć najlepszy basen ogrodowy stelażowy . Ogrodowy basen stelażowy to świetny sposób, aby dodać trochę zabawy i emocji do swojego podwórkowego basenu. Jest to nie tylko wspaniałe miejsce do ochłodzenia się w gorące letnie dni, ale także świetne miejsce do zabawy dla dzieci.

 

anything