trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 02, 2006, 11:02:11 am »
Cytat: "Borys"
Czy Ess DD juz fizycznie gdziekolwiek jest?

Z dobrego źródła wiem, że Ess DD ma się pojawić jutro (03.02.). Premiera Ess była przekładana chyba ze 2 razy - ostatnio miał być w poniedziałek (30.01.), teraz mam już nadzieję, że opóźnień więcej nie będzie. Jako wielki fan DD też z niecierpliwością czekam na tę pozycję, celowo zrezygnowałem z zamawiania oryginalnego Essa DD, gdy Mandra podała swoje zapowiedzi, mam nadzieję, że w weekend zaspokoję mój apetyt :badgrin:

Offline graves

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 02, 2006, 02:03:28 pm »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "Borys"
Czy Ess DD juz fizycznie gdziekolwiek jest?

Z dobrego źródła wiem, że Ess DD ma się pojawić jutro (03.02.). Premiera Ess była przekładana chyba ze 2 razy - ostatnio miał być w poniedziałek (30.01.), teraz mam już nadzieję, że opóźnień więcej nie będzie. Jako wielki fan DD też z niecierpliwością czekam na tę pozycję, celowo zrezygnowałem z zamawiania oryginalnego Essa DD, gdy Mandra podała swoje zapowiedzi, mam nadzieję, że w weekend zaspokoję mój apetyt :badgrin:

Z pakietu styczniowego, to kupiłem w kiosku - pod koniec zeszłego tygodnia (a może wten poniedziałek :roll: ) dwa zeszyciki - ST - Tag & Bink i Strażnicy Orlego Pióra
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2006, 02:17:27 pm »
Dziwnym trafem styczniowy pakiet Mandry został podzielony na 3 podpakiety. Dwa pierwsze: część zeszytów i druga część zeszytów + wydania kolekcjonerskie już są (a pojawiały się w odstępie prawie tygodnia). Został już tylko Ess. Czyżby Mandra nie wyrabiała się z obsługą wydawania?

Offline empro

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2006, 02:39:09 pm »
Cytat: "Kingpin"
Czyżby Mandra nie wyrabiała się z obsługą wydawania?


oby tylko takieopóźnienia były :)

Offline Borys

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 02, 2006, 02:48:29 pm »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "Borys"
Czy Ess DD juz fizycznie gdziekolwiek jest?

Jako wielki fan DD też z niecierpliwością czekam na tę pozycję

No to witaj w klubie... heh, z resztą to widać po naszych awatarach  :badgrin:
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 02, 2006, 03:31:00 pm »
w CK essential ma byc w piatek
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 02, 2006, 03:36:25 pm »
Cytat: "freshmaker"
w CK essential ma byc w piatek

Zdaje się, że napisałem to 5 postów wyżej ;)
aha i żeby rozwiać wątpliwości:
w piątek (jutro, 03.02.) ma też być w Komikslandii, Komiksiarni, Imago, Merlinie a może i w Empikach i Matrasach.
Teraz powinna pojawić się lista empików i matrasów ;)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 02, 2006, 03:52:47 pm »
Cytat: "Borys"
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "Borys"
Czy Ess DD juz fizycznie gdziekolwiek jest?

Jako wielki fan DD też z niecierpliwością czekam na tę pozycję

No to witaj w klubie... heh, z resztą to widać po naszych awatarach  :badgrin:


Ja też się dołączam (chociaż po avatarze tego nie widać)  ;)  :!:

Nie wiem co myśleć o DareDeil Ess. Z jednej strony mój ulubiony trykociarz Marvela, z drugiej- Stan Lee i Hard Stuff, który może zniechęcić. Poczekam na opinie "ekspertów" i zadecyduje.

P.S. Polecam Imago. Zawsze dostaje komiksy 3 dni po zamówieniu, w paczce i zawodowo zapakowane. Pomimo tego, że "za pobraniem" wzrosło, to i tak jest to dla mnie najlepszy sklep internetowy z komiksami, ale może niedługo skorzystam z usług Komiksiarnii.

Offline kingquest

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2006, 04:01:14 pm »
Ja zawsze (prawie) robie zakupy w komiksiarni. Niby niczym nie rózni się od Imago, ale... w komiksiarni zawsze wkładają komiksy w folijki

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2006, 05:22:33 pm »
Ja kupuje komiksy głównie przez allegro, czasem w empikach , a czasem w sklepach fachowych.
Kupowanie w sieci nie jest złe  i jak na swoje doświadczenia nie miałem zbyt wielu przykrości z tym związanych.
Ostatnio przeglądam strony komiksowych sklepów internetowych i zauważyłem, że mają sporo pakietów i promocji. Zobaczymy, może się skuszę na zakup w którymś z nich.

Offline [robak]

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2006, 08:40:16 pm »
U mnie przoduje zdecydowanie komiksiarnia.pl. Komiksy przychodza swietnie zapaowany na drugi dzien od zamowienia. Radziej korzystam z komikslandii i imago. Allegro prawie w ogole. A matrasy i empiki tez rzadko.

Offline Borys

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 03, 2006, 07:42:43 am »
Jak dla mnie komiksiarnia.pl rządzi! czasami nie zdąrze wypłacic sobie kasy, na zamówione komiksy, a one już są  :badgrin:
Pełen profesjonalizm wg mnie. No i te folijki...  8)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline teresa_orlowski

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 04, 2006, 09:47:02 pm »
Cytat: "Borys"
Jak dla mnie komiksiarnia.pl rządzi!


Bzykacie chłopczyki o tym sklepie dzięki któremu nie ma szans na szybkie wydanie Rorka 7 :roll:

Offline Maciej

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2006, 10:47:18 pm »
Możesz rozwinąć?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 17, 2006, 04:30:32 pm »
Po raz pierwszy dokonałem zakupu w IMAGO i powiem , że jestem bardzo zadowolony. Komiksy zamówiłem przedwczoraj późniejszym popołudniem i już dziś sporą część z nich sobie poczytałem :D
Bardzo dobrze spakowana przesyłka, miła obsługa, po kontakcie telefonicznym i chęci dopakowania paczki i przede wszystkim szybkość w działaniu oraz przystępne ceny spowodowały, ze Imago będzie miało we mnie stałego odbiorcę.
Zobaczymy jak to dalej będzie i mam nadzieję, że nie było to spowodowane tym , ze zamówienie było powyżej dwóch stówek ...
E tam nie będę psioczył na razie jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, ze tak bedzie w przyszłości  :D