Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 197187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2005, 06:43:58 pm »
uwazaj na opcje preorder. na komiks czeka sie 2 miechy. zamowilem w lipcu i jeszcze czekam.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2005, 08:46:05 pm »
Cytat: "freshmaker"
uwazaj na opcje preorder. na komiks czeka sie 2 miechy. zamowilem w lipcu i jeszcze czekam.
Ta akurat mnie nie bardzo,ale dzieki za info.
Tobie Karolu rowniez

Anonymous

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:07:23 am »
Cytat: "freshmaker"
uwazaj na opcje preorder. na komiks czeka sie 2 miechy. zamowilem w lipcu i jeszcze czekam.


jak an kazdy preorder":D
zamawiajkac preordery na amzonei lub gdzie indziej czeka sie ejszce dluzej:D

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:44:22 am »
wiem, bylo ostrzezenie ale tego nie doczytalem i teraz cierpie. w kazdym razie ostrzegam niezorientowanych.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Ireneusz Pietryka

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 19, 2005, 09:06:50 am »
Zamówienie ze strony Top Shelf zrealizowano w niecałe dwa tygodnie, a na maila odpowiedziano natychmiast. Inna sprawa, że koszty samej przesyłki są wysokie.

prostuję: komiksy otrzymałem w niecałe dwa tygodnie, więc realizacją zamówienia zajęli się bezzwłocznie.
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 25, 2005, 01:49:15 pm »
zrob sobie prezent - w mile high THANKYOU codeword sale - 20% znizki na wszystkie TPB. w sumie przy zamawianiu za ponad 100$ wychodzi tak jak kiedys gdy przesylka byla darmowa (teraz doliczaja oplate 1,5$ za kazdego tradea).
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline jahob

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 29, 2005, 10:54:58 pm »
Witam

Mam pare pytan do freshmaker
jakie są koszty przesyłki z milehigh 15$ + 1,5$ za kazdy TPB?
jak wejsc na tą promocje o ktorej piszesz?
płacisz kartą kredytową - nie było problemów?
ile średnio trzeba czekać?
z góry dzięki za odpowiedz.

Jeszcze ogólna prośba do wszystkich - jeżeli maja jakieś doświadczenia z zakupami internetowymi za granicą (gł. komiksy ale nie tylko) żeby napisali - co polecają, a na co uważać.

jahob

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 30, 2005, 08:20:44 am »
www.milehighcomics.com - strona jest dosyc prymitywna, ale firma jest solidna. dobrze zapisac sie na newslettera bo w nim sa informacje o promocjach itp.

jezeli zamawiasz za ponad 100$ to przesylka jest gratis + obecnie wprowadzili oplate 1,5$ za kazdy tpb. ja zamowilem komiksow za 115 (doliczyli mi 15 za 10 sztuk tpb) ale jest obnizka 20% na wszystko, wiec w sumie place okolo 107$. trzeba wpisac haslo "thankyou" w formularzu zamowienia, chyba przedluzyli jeszcze o tydzien te promocje.

place karta VISA (nie electron) ktora zalozylem sobie w mbanku. jest to taka wirtualna visa do platnosci internetowych, akceptowana praktycznie wszedzie w sklepach internetowych. roczny koszt tej karty to kolo 20zl.

oczekiwanie na przesylke to okolo 3-4 tygodnie.
jezeli chcesz sie z nimi kontaktowac pisz pod backissues@... bo na stronie glownej jest blad w tym mailu. jakbys mial wiecej pytan to pisz na priva, postaram sie pomoc.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 30, 2006, 07:10:35 pm »
ciekawostka: dzis dotarla do mnie kolejna paczka z mhc. na awizo mialem napisane ze otrzymalem "pakiet". co to jest pakiet? na poczcie dostalem ogromny niebieski plastikowy worek. moja pierwsze mysl - celnicy rozpieprzyli paczke i moje komiksy wyladowaly w worze. okazalo sie ze w srodku wora byla normalna kartonowa paczka z mhc. do tej pory udalo mi sie ustalic ze wysylanie paczki w postaci "pakietu" do polski jest tansze niz wysylanie klasycznej kartonowej paczki :D
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 31, 2006, 08:47:40 am »
hmm
odkad pameitam z mile paczki rpzychodzily w niebeiskich badz bialych workach i zawsze nazwyaly sie pakietami:D

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 31, 2006, 08:50:40 am »
to ciekawe, bo ja kilka poprzednich paczek dostalem jako zwykle paczki. dlatego troche spanikowalem jak zobaczylem ten niebieski wór :D
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Maciej

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 31, 2006, 08:53:38 am »
Dobrze że to nie był czarny worek  ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 31, 2006, 08:56:55 am »
Cytat: "freshmaker"
to ciekawe, bo ja kilka poprzednich paczek dostalem jako zwykle paczki. dlatego troche spanikowalem jak zobaczylem ten niebieski wór :D


hmm a duzo zamawiales?
tylko preorder z mile laduja w male paki...

Offline freshmaker

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 31, 2006, 09:14:09 am »
zamawialem wczesniej 4 paczki, zawsze powyzej 100$ z darmowa przesylka, zawsze dostaje karton tych samych wymiarow.  odkad doliczaja kase za przesylke zamawiam tylko przy wyorzedazach - zamowilem 2 paczki (lacznie z ta ktora teraz doszla). babka na poczcie mi powiedziala ze paczka nadana jako pakiet z zagranicy jest tansza nawet jezeli wazy wiecej niz zwykla paczka.

moja panika bylo spowodowana glownie tym ze jak kiedys znajoma ze szwecji wysylala mi komiksy w paczce, to paczka przyszla ze sporym opoznieniem wlasnie "rozebrana na czesci" na granizcy zapewne.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Borys

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 02, 2006, 10:56:27 am »
Słyszałem, ze styczniowy pakiet mandry juz wyszedł... a w komiksiarni nie mają wszystkiego, np. Ess DD... :-( buuu ja juz chciałem zamówić, mam mase zaległości (łącznie na ponad 300 pln) i bez sensu jest zamawiać na raty. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak jest, ze pakiety wychodzą w "strzępach" albo nie dochodzą do sklepów na raz? Czy Ess DD juz fizycznie gdziekolwiek jest?
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman