trawa

Autor Wątek: Zakupy w internecie  (Przeczytany 199683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 04, 2004, 01:48:27 pm »
A kupował kto kiedy z wydawnictwa Kultura Gniewu? Wiem tylko, że chcą 10 złociszy za wysyłkę, ale nie piszą ile to trwa (np. z Egmontu zamawiałem, doszło gdzieś po 3 tygodniach  :x  )
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline burberry

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 04, 2004, 07:01:27 pm »
Cytat: "Dretwiak"
A kupował kto kiedy z wydawnictwa Kultura Gniewu? Wiem tylko, że chcą 10 złociszy za wysyłkę, ale nie piszą ile to trwa (np. z Egmontu zamawiałem, doszło gdzieś po 3 tygodniach  :x  )


3 tygodnie?! Chłopie! Ja na początku (no w sumie nie do końca) ich działalności zamówiłem pakiet, w którym był komiks Thorgal - Błękitna Zaraza. Kwiecień lub maj (lub coś takiego) 2001 roku. Szło 2 miechy i jeszcze dłużej.... dostałem jakoś po wakacjach niedługo....  :wall:
Bóg Cię kocha

Offline Igel

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2005, 03:54:03 pm »
Nie moge sie zdecydowac z ktorego sklepu zamawiac:
www.komiksiarnia.pl - podobno najlepszy, ale troche drogo maja
www.imago.com.pl - nizsze ceny, ale rozne opinie slyszalem
www.komikslandia.pl - tez niskie ceny, ale tez roznie to bywalo

w ktorym jest najszybsza wysylka, no i ktory polecacie?

Offline kingquest

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2005, 04:04:37 pm »
Cytat: "Igel"
Nie moge sie zdecydowac z ktorego sklepu zamawiac:
www.komiksiarnia.pl - podobno najlepszy, ale troche drogo maja
www.imago.com.pl - nizsze ceny, ale rozne opinie slyszalem
www.komikslandia.pl - tez niskie ceny, ale tez roznie to bywalo

w ktorym jest najszybsza wysylka, no i ktory polecacie?


Ja zwykle korzystam z Komiksiarni, albo Imago.
No i wysyłka z obu jest błyskawiczna. I z obu firm jestem bardzo zadowolony. A ceny jak to ceny, sam widzisz

A propo komikslandii. To podpisali przecież umowę z tym wielkim amerykańskim dystrybutorem. Mieli mieć tak dużo pozycji. I to w niskich cenach. Miałbyć internetowy katalog . Tymczasem w necie jest okolo 10 pozycji wszystkie w ogromnych cenach :roll:

Gilbaert

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2005, 05:44:42 pm »
Polecam Imago. W komiksiarni nie mają zinów i uzywanych komiksów. A w Imago owszem, tylko trzeba mejla napisać z zapytaniem o interesujące pozycje. Jak mają na sklepie to poinformują o cenach i stanie.

Offline Julek_

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:50:54 am »
w Imago maja dobre ceny pakietów z Egmontu
troche staroci
w Komiksiarni jest czasem taniej.

Offline Qbiak

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 17, 2005, 12:21:45 pm »
merlin też ma niższe ceny i szeroki asortyment komiksów (głównie Mandragory i Egmontu). Korzystam z tego sklepu i jestem zadowolony.
Jest też taki sklep :
http://www.komix.com.pl/
nigdy z nieg niego nie korzystałem, wię nie mogę o nim nic napisać, oprócz tego , że przesyłka jest darmowa dopier, gdy wartoś zakupu przekroczy lub będzie równa 200zł

Offline Gamart

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:46:51 pm »
Cytuj
Jest też taki sklep :
http://www.komix.com.pl/
nigdy z nieg niego nie korzystałem, wię nie mogę o nim nic napisać, oprócz tego , że przesyłka jest darmowa dopier, gdy wartoś zakupu przekroczy lub będzie równa 200z

a korzystalem, korzystalem. Glownie dla archiwaliow, przesylka byla blyskawiczna, a i jak zabraklo jednego z produktow i musialem dluzej poczekac to dostalem maila z przeprosinami i zostaly mi odliczone koszta wysylki, wiec sklep mi sie podoba. Chociaz i tak wiekszosc komiksow od dlugiego czasu zamawiam w Imago i narazie przy nich zostaje.
#8220;Imagine that you could save a family by sacrificing a child... but that you had to explain it to the child. What would you say?” – Black Bolt

Offline TIM

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 19, 2005, 06:02:15 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Polecam Imago. W komiksiarni nie mają zinów i uzywanych komiksów. A w Imago owszem, tylko trzeba mejla napisać z zapytaniem o interesujące pozycje. Jak mają na sklepie to poinformują o cenach i stanie.

Informacja na temat braku komiksów używanych w komiksiarni i zinów jest nieprawdziwa.Na tą chwile można wybierać wsród około 2000 komiksów używanych które co prawda nie są wpisywane na strone z powodu ogromnej rotacji.Zarówno ziny jak komiksy starsze można nabyc po uzgodnieniu mailowym.Pozdrawiam

Offline spidey

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2005, 08:08:28 pm »
Mam pytanie. W którym z następujących sklepów internetowych:
www.merlin.pl
www.komikslandia.pl
www.komiksiarnia.pl
www.imago.com.pl
komiksy przychodzą w najidealniejszym stanie, są najmniej zniszczone i najlepiej zapakowane. Pytam niejako z tego powodu ponieważ ostatnio jestem wręcz zmuszony do  kupna komiksów tą drogą bo w moim wiejskim mieście to niedługo już nigdzie nie będzie można dostać żadnego komiksu. Ja do tej pory zamawiałem tylko kilka razy w merlinie i nie do końca jestem z tego zadowolony. Kilka razy zdarzyło się że komiksy (szczególnie te starsze) były trochę zniszczone. A to róg zagięty, a to grzbiet zniszczony. A Obergeist to wręcz widać ze komuś w tym merlinie upadł i to z dość dużej wysokości bo strasznie klejenie jest zniszczone. Mnie takie rzeczy cholernie wkurzają bo jestem niesamowitym pedantem. Może ktoś z forum też używa głównie tej drogi zakupów komiksów wiec bedzie mógł mi pomóc. Chodzi mi też o archiwalia, nawet te bardzo stare (np. pierwsze Sandmany i inne).

Offline Maciej

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2005, 10:42:22 pm »
Obergeist był kichowo sklejony. Chyba każdemu grzbiet odpadł :(

Ja zamawiam zazwyczaj w imago
ale ostatnio przysłali mi jakiegoś wymiętolonego Kalwina i Hoobesa :/
z ZAGIĘTYM rogiem
do bani :(
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Krejt

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2005, 06:13:01 am »
Zawsze zamawiam w Komiksiarni, komiksy są w bardzo dobrym stanie (nawet te starsze), każdy zapakowany w foliówkę na wymiar a całość w solidny karton. No i ta szybkość dostawy... (niejednokrotnie się zdarzyło, że zamawiałem komiksy jednego dnia ok. 17, a następnego o 9-10 listonosz mi je przynosił :) ).

Offline Lavamancer

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2005, 03:26:17 pm »
Cytat: "Krejt"
Zawsze zamawiam w Komiksiarni, komiksy są w bardzo dobrym stanie (nawet te starsze), każdy zapakowany w foliówkę na wymiar a całość w solidny karton. No i ta szybkość dostawy... (niejednokrotnie się zdarzyło, że zamawiałem komiksy jednego dnia ok. 17, a następnego o 9-10 listonosz mi je przynosił :) ).

Ja to samo, preferuję Komiksiarnię (a zamawiałem z Merlina, landii i Imago, z każdego po conajmniej dwa razy, więc mam dosyć dobre porównanie). Komiksiarnia, Komikslandia i Imago wszystkie wysyłają komiksy ładnie zapakowane i w dobrym stanie, Imago ma taniej komiksy Egmontu, a Komiksiarnia najszybszą wysyłkę i odpowiedzi na maile (przy tym wszystkie komiksy mają minimalnie taniej niż wynosi ich cena okładkowa, w zeszłym miesiącu pakiet Egmontu kosztował porównywalnie z Imago, co liczę stanie się normą).

Offline Macias

Zakupy w internecie
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2005, 05:55:38 pm »
www.komiksy.com
Korzystal ktos? Warto? I ile wynosi przesylka bo nijak nie moge tego znalezc na stronce...

Anonymous

  • Gość
Zakupy w internecie
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2005, 06:03:54 pm »
Cytat: "Macias"
www.komiksy.com
Korzystal ktos? Warto? I ile wynosi przesylka bo nijak nie moge tego znalezc na stronce...


ryczalt 5 zl
polecam

 

anything