trawa

Autor Wątek: W których horrorach obcinają?  (Przeczytany 3502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline panyan

W których horrorach obcinają?
« dnia: Lipiec 25, 2004, 11:11:38 pm »
Oglądałem ostatnio Blair Witch 2. Strasznie podobała mi się scena, gdzie jedna grupka napada w lesie drugą, po czym w szale ich zarzynają ( w ogóle nieźle się najadłem strachu przy tym filmie - niesamowicie trzyma w napięciu). Jest tam scenka, kiedy jedna z pań przywiązuje faceta do drzewa, po czym obcina mu genitalia. Tak się zastanowiłem... w których jeszcze filmach są takie sekwencje, gdzie w ten sposób "traktowany" jest mężczyzna? Będe wdzięczny za podpowiedzi.

Offline greah

W których horrorach obcinają?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2004, 11:52:22 pm »
w kilku(nastu?) wloskich filmach o kanibalach

Offline darksphere

W których horrorach obcinają?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2004, 04:40:46 pm »
Oj, panieyanie - poszukam dla pana tych tytułów...
Za kilka dni coś wrzuce do tematu - proszę o pomoc innych fanów horrorów gdzie obcinają  :|

PS.: Ja tam głównie zwróciłem w tej scenie uwagę na panie :P

Offline panyan

W których horrorach obcinają?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:51:03 pm »
Darksphere - skoro zwróciłeś uwagę na panie (ja szczególnie na tą z takim ekstra ostrym, czarnym makijażem, która "obcinała w roli głównej"), to znaczy, że chyba czujesz klimat ;)
Blair Witch 2, Cannibal Holocaust oraz Dziś w nocy jestem niebezpieczna (szukam tego filmu, kiedyś emitowali go na Polonia 1, ale nie znam tytułu oryginału, by go odszukać), to znam, ale pozostałe... Zdaje się na Waszą wiedzę.

Offline panyan

W których horrorach obcinają?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2004, 05:19:37 pm »
No i nie doczekałem się odpowiedzi, co do tytułów filmów. Moze więc ktoś kojarzy książki, których wspólnym mianownikiem jest erotic-horror? Wiem, że Masterton zawiera w swoich ksiązkach tego typu elementy, ale czy... ktoś jeszcze? Będę wdzięczny za (tym razem) zainteresowanie i odpowiedź.

Offline śmigło

W których horrorach obcinają?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2004, 09:56:05 pm »
obcinaja nie tylko w cannibal holocoaust, obcinaja tez w :
cannibal ferox
i spit on your grave
i spit on your corpse, i piss on your grave
august underground mordum
chyba w island of death tez  obcinaja
i bodajze w ilsa... ale ktorej dokladnie to nie pamietam.
ogolnie szukaj filmow typu exploitation/sexploitation - te gatunki umilowaly sobie wszelkiego typu naduzycia o podlozu seksualnym, tortury itp.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.