trawa

Autor Wątek: Daredevil  (Przeczytany 268641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk_stepowy

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 07, 2014, 08:09:26 am »
Możecie podpowiedzieć jak to jest z vol.2 i runem Bendisa właśnie. Można to czytać bez znajomości Gurdian Devil, czy lepiej poczekać aby sobie czegoś nie popsuć?


I jeszcze jedno, jak do runu Bendisa mają się przerywniki typu Vision Quest i Playing to the Camera?

Offline vision2001

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 07, 2014, 08:43:17 am »
Możecie podpowiedzieć jak to jest z vol.2 i runem Bendisa właśnie. Można to czytać bez znajomości Gurdian Devil, czy lepiej poczekać aby sobie czegoś nie popsuć?
Śmiało czytaj run Bendisa nawet bez zapoznania się z Guardian Devil. Przeczytaj sobie ewentualnie recenzję / streszczenie.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline wilk_stepowy

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 07, 2014, 10:32:32 am »
No tak, tylko że liczę że GD będzie w 47 numerze wkkm. W związku z tym że nie chcę sobie popsuć tej historii, pytanie czy GD ma wpływ na run Bendisa, są tam jakieś odniesienie itd.?

Offline brzon

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 07, 2014, 04:59:11 pm »
W Guardian Devil jest dość istotne wydarzenie, które później jest w runie Bendisa wspominane i wpływa pośrednio na akcję. Natomiast poza tym Bendis tworzy swój własny wątek i na jego rozwijaniu się koncentruje (więc całej reszty przygód Daredevila znać nie trzeba).


Ja czytałem bez znajomości Vision Quest i Playing to the Camera.

Offline Nawimar

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 28, 2014, 06:43:47 pm »
Charlie Cox (m.in. "Gwiezdny pył") wcieli się w Matta Murdocka:
 

 
Szczerze pisząc mam bardzo mieszane odczucia. Data rozpoczęcia prac nad serialem jeszcze nieznana. Nieco więcej o sprawie poniżej:
 
http://paradoks.net.pl/read/23859

Offline Julek_

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 28, 2014, 06:56:38 pm »
Zdjęcia ruszają latem.

fragsel

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 05, 2014, 09:28:50 pm »
no nie do końca to Daredevil, ale się raz pojawia we wspomnieniach więc blisko:

staram się od trzech dni (i słabo mi wychodzi) skończyć Elektra - Assasin. Cały dzień się zabieram za ostatni, 8 zeszyt i chyba już dzisiaj nie dam rady.
Jeszcze nigdy nie czułem się tak zagubiony czytając Marvela. Jakby w trzecim (jeszcze najsensowniejszym) zeszycie nie było krótkiego omówienia/usystematyzowania fabuły dwóch pierwszych to nic bym nie zrozumiał (zresztą może dlatego trzeci zeszyt tak wygląda, bo były skargi ;) )
Wszystko to jakieś takie chaotyczne, porwane i poszarpane. I ten villain... O co cho? i ci inni też... Gdzie się podziałeś, Millerze z Eektra Saga? i to tylko w kilka lat...

A grafika zamiast pomagać szkodzi. Nie jestem fanem malowania komiksów, ale akceptuję je w granicach realistyczności (rozkoszowałem się na przykład Skarbkiem). Od dawna wiedziałem co mnie czeka z Sienkiewiczem, ale rzeczywistość okazała się gorsza niż koszmary. Ubóstwiam jego Moon Knighta, szanuję New Mutants ale to tutaj to nie dla mnie. A niestety przede mną jeszcze tego chmara.

Ktoś to proponował do WKKM w czwartej odsłonie watku (pewnie Anionorodnik ;) ). Pewnie się i komuś by spodobało. Ja cierpię...

Aaaaaaaa. Muszę to skończyć, bo myśl, że zacznę od tego jutro dzień jest zbyt bolesna.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 05, 2014, 10:35:14 pm »
Sienkiewicz nakładający tusz na szkice Sala Bascumy w semikowych Spiderach to był ból :doubt:.

Offline donTomaszek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 05, 2014, 10:43:04 pm »
Ja zawsze uwazalem Elektra Assasin za mega ciezki komiks. Zgadzam sie takze co do rysunku - taki pojechany Sienkiewicz w nadmiarze staje sie niestrawny.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 06, 2014, 07:21:20 pm »
Tak prezentuje się nowy Matt Mardock na planie serialu o Daredevilu:







Offline Julek_

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 07, 2014, 07:35:49 am »
Ktokolwiek jeszcze wątpi, że "ten dzieciak z Gwiezdnego Pyłu" nie pasuje do roli Matta Murdocka?

Offline Nick Jackolson

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 12, 2015, 01:29:18 pm »
Jestem po 3 odcinkach serialu... ludzie jest lepiej niż dobrze !!!! Mamy mroczny ciężki klimat, póki co mnie kupili ! może mnie zlinczujecie ale F.Miller wylewa się tu na ekranie ! + wielki szacun za sceny walki!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2015, 04:24:55 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 12, 2015, 02:45:49 pm »
Jestem po 3 odcinkach serialu... ludzie jest lepiej niż dobrze !!!! Mamy mroczny ciężki klimat, puki co mnie kupili ! może mnie zlinczujecie ale F.Miller wylewa się tu na ekranie ! + wielki szacun za sceny walki!


Nikt nie zlinczuje, tyle Millera co Bendisa, czyli wiela.
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Daredevil
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 13, 2015, 06:24:32 pm »
Po całym sezonie można powiedzieć jest moc. Sporo pochwał można napisać, mi się podobała postać Fiska zagrana przez D'Onofrio. Chyba serial roku jeżeli chodzi o tematykę superhero - jest równy od samego początku do końca. Nie za wiele jest zapychaczy wątkowych, trochę pozostawiono na kolejny sezon.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Daredevil
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 14, 2015, 07:14:48 am »
Jestem po 3 odcinkach serialu... ludzie jest lepiej niż dobrze !!!! Mamy mroczny ciężki klimat, póki co mnie kupili ! może mnie zlinczujecie ale F.Miller wylewa się tu na ekranie ! + wielki szacun za sceny walki!

Nikt nie zlinczuje, tyle Millera co Bendisa, czyli wiela.
Po całym sezonie można powiedzieć jest moc. Sporo pochwał można napisać, mi się podobała postać Fiska zagrana przez D'Onofrio. Chyba serial roku jeżeli chodzi o tematykę superhero - jest równy od samego początku do końca. Nie za wiele jest zapychaczy wątkowych, trochę pozostawiono na kolejny sezon.

Panowie - ale mi smaka narobiliście :)