trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 279671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Achilles

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2004, 05:05:09 pm »
Oferuje pomoc w Alien vs Predator 2
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Aver

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2004, 01:49:01 am »
Fallout 1&2
Fallout Tactic - Multiplayer
Baldurs Gate 1
Halo
Deus Ex
Half-Life
WH 40k Dawn Of War
I wiele wiele innych ale aktualnie zapomniałem :D
Jak przypomnie sobie co znam na pamięć to tu wrzucę ;)

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline VALNIR

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 02, 2005, 10:48:19 am »
Moge pomoc w Gothic 1 (Gothic 2 za jakiś czas)  :)
Warcraft3:The Frozen Throne (BNetowe strategie do orków i elfów)
Hitman 2

Anonymous

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 03, 2005, 07:09:31 pm »
Nie utknąłem w grze, straciłem za to save'y :(.
Tak więc poszukuję save'ów do Indiana Jones and the Fate of Atlantis, najlepiej w okolicach U-boota.
Godzinne googlanie nie przyniosło efektów ;(

Offline Dr. Zoidberg

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2005, 05:03:25 am »
Stary, chetnie bym pomogl, ale do U-Boota to malo ;) Poza tym, Indiana 4 ma 3 rozne drogi, sprobuj jeszcze raz, moze trafisz na inna!!!
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Aver

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2005, 06:25:32 pm »
HL: Opposing Force

Jestem przy prawobodobnie ostatnim robalu (Ma zółte oczy i wyszedł z różowego portalu) strzelam mu z laserów po oczach i wtedy mu się otwiera brzuch ,strzelam mu w brzuch po czym robal zaczyna wyć wyje i odchyla sie tak że bruch mu lepiej widać i nie wiem co dalej - z czego mu chuknąć żeby zdechł?

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline SquizzZ

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 05, 2005, 11:45:00 am »
Grałem ale nie pamiętam - tu powinno być: http://www.planethalflife.com/opforce/walk/OFwalk_e11.shtm
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

szafa@poznań

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 29, 2005, 09:40:58 pm »
Ratunku! utknąłem nie ja tylko płytka z moja ulubiona gierką Metal Gera Solid (część pierwsza) mainowicie utknęła w xczytniku kumpla i wyszła z eleganckimi ryskami...a ja głupi nie miąłem kopii technicznej :D czy ktoś poratuje wersją PC - oryginał czy nie, poszukuje pilnie!!

Offline Raven

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2005, 05:59:18 pm »
ja mam podobny problem. Od 7 lat byłem szczęśliwym posiadaczem  jednego z pierwszych egzemplarzy Fallouta 2 jaki wyszedł w Polsce, zakupionym za 169 zł jesli mnie pamięć nie myli. Wszyściutko oryginalne, wszyściutko piękne, grę przechodziłem setki razy. Aż mniej więcej miesiąc temu, moja płytka (z powodu rys, złego traktowania, kurzu, nie wiem!!) przestała działać. Sprawdzałem na różnych kompach, i po prostu coś mi się zwaliło. Moja prośba jest taka, czy ktoś nie mógłby mi owej gierki skopiować i wysłać? Nie jest to chyba jeszcze piractwo, gdyż nawet dysponuję kartą gwaranycjną z pudełka, a niedowiarkom moge pokazać moją oryginalną płytkę z fajnym obrazkiem. Czemu zwracam się z tą prośbą do forumowiczów, a nie zakupię gierki po prostu za 15 zł z jakąś gazetką?? Powód jest jeden. Zależy mi na angielskiej wersji gry. A dostępna na rynku jest teraz tylko polska wersja językowa, której nie chce, a CD projekt nie ma w dystrybucji angielskiej wersji. Jeśli jest na forum jakaś dobra dusza, która rozumie mój ból i miłość do tej gierki, błagam o pomoc.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2005, 02:24:44 pm »
Wiesz ... ja (tzn. mój brat) mam 3 wersje F1, F2.. Jak ? Fallout z CDA, w dodatku z Fallout Tactics i Fallout polski z NXK.
F2 -CDA, dodatek do Tactics i polski z NXK.
Jeśli chcesz eng, to spox, można się skontaktować. Popytam braciaka, czy sprzeda i sie załatwi na allegro, czy sumthin'.

Offline Possessed

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2005, 09:00:35 pm »
jak zrobić transformacje z Mecha w Ślizgacza w Future Cop'ie bo za zupełnie zapomniałem kombinacji klawiszy i nie moge nigdzie tego znaleść ... help ... z góry dziękuję ...
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline misio141

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2005, 03:33:07 pm »
czy wie ktoś jak ukraść owce temu wielkiemu psu w pierwszej misji Sheep Dog'n Wolf
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Draugdin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 01, 2005, 04:58:29 pm »
Mam problem z grą Piraci Nowego Świata. Gram i idzie mi nawet całkiem ok tylko nie wiem jednego. Jak przejąć (zdobyć) Miasto.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpwiedź.
here is no better Magic than Steel...

Offline SquizzZ

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 02, 2005, 02:57:27 pm »
Cytat: "misio141"
czy wie ktoś jak ukraść owce temu wielkiemu psu w pierwszej misji Sheep Dog'n Wolf

Jeśli ten wielki pies wabi się Sam, to, cytuję: "skradamy się i zabieramy owieczkę zza pleców Sama"  // pełna solucja

Pozdrawiam
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Achilles

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2005, 09:33:37 pm »
Jak zalogować się by grac w sacred przez internet?

Chodzi mi to gdy chce zrobić nowe konto wyskakuje mi napis "Brak połączenia". Dziwne jest to że jestem podłączony!  :?
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]