trawa

Autor Wątek: Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!  (Przeczytany 284561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 19, 2006, 05:00:21 pm »
Mam problem. Czy ktoś umie tu bindować klawisze w enemy territory?  :?
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

gość1

  • Gość
Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 19, 2006, 05:01:37 pm »

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 19, 2006, 06:40:16 pm »
Dzięki. :o  Już to wcześniej widziałem, ale nie chciało działać. Teraz się uwziąłem i metodą prób i błedów męczyłem komputer przez pare godzin. :cry:  Ale sie udało! 8)  Dzięki!
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Deytonus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 19, 2006, 06:45:35 pm »
W ramach wdzięczności kup słownik ortograficzny(sobie, nie Coenowi)^^.

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 20, 2006, 01:34:59 pm »
Słownik mam. A w ramach pokuty napiszę 10 razy ęęęęęęęęęę.  :p

Jest 10 razy, koniec zabawy- Norsefir
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline jstepor

Kody do gry Piraci z Karaibów - pomocy!
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 25, 2006, 06:51:49 am »
Gram po raz 8 w piratów i postanowiłem uzyć kodów na nieśmiertelność by łatwiej i przyjemniej przejść całą grę. Kody są i działaja (modyfikacja pliku characteres_init ) ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas jednej z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
Czy ktoś miał taki problem i wie co z tym fantem zrobić?


PS
Będę już grzeczny - przepraszam. Zawsze zapominam by dopisać się do istniejącego tematu.

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 25, 2006, 02:05:08 pm »
Przechodzisz całą grę od początku do końca na kodzie, na nieśmiertelność?  :shock:  Piratów przeszłem parę razy i ani razu nie potrzebowałem kodów. Może byś przeszedł ich normalnie? :?
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 26, 2006, 06:33:14 am »
Cytat: "Master Fenix"
Przechodzisz całą grę od początku do końca na kodzie, na nieśmiertelność?  :shock:  Piratów przeszłem parę razy i ani razu nie potrzebowałem kodów. Może byś przeszedł ich normalnie? :?


Przeszedłem parę razy normalnie ale to gra za trudna na moje umiejętnosci manualne - zawsze były męczarnie. A chciałbym wreszcie nie mieć sytuacji gdy przy każdej walce na lądzie muszę kilka razy wczytywać stan gry po mnie ubili.

Kolejną grę przeszedłeś i znowu szukasz czitów, żeby przejść jeszcze raz? Dziiwnee ;)

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 26, 2006, 11:33:43 am »
Wiem, że walka na lądzie jest trudna, ale jeśli dobrze pamiętam, to przymusowo walczyłem tylko jeden raz (w jakiejś chatce w obozie piratów). Po prostu omijaj walki wręcz, a bądź wilkiem morskim na morzu 8) (ja tak robiłem i nie wyszłem na tym źle [2 okręty liniowe i mój flagowy niszczyciel + jedno miejsce puste pozostawione dla zdobyczych okrętów]) :D . Wystarczy dobre wykorzystanie pistoletu (najlepiej 2, albo 4 lufowego) i bloku/odskoku, a nawet tam cię nie pokonają. Moja rada: do tantego czasu nie walcz wręcz, aż sobie odpowiednio nabijesz umiejętność walki (najlepiej 10). Jak byś miał problem z jakąś walką to powiedz z jaką.
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Nosferatus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 26, 2006, 01:27:52 pm »
Mam problem w grze Siege of Avalon . Nie mogę znaleźć Corvusa , brata bohatera gry . Proszę o podanie mniejwięcej lokalizacji Corvusa PLZ!! Przynajmiej numer wioski
FAST!!!

Offline jstepor

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 27, 2006, 08:08:04 am »
Cytat: "Master Fenix"
Wiem, że walka na lądzie jest trudna, ale jeśli dobrze pamiętam, to przymusowo walczyłem tylko jeden raz (w jakiejś chatce w obozie piratów). Po prostu omijaj walki wręcz, a bądź wilkiem morskim na morzu 8) (ja tak robiłem i nie wyszłem na tym źle [2 okręty liniowe i mój flagowy niszczyciel + jedno miejsce puste pozostawione dla zdobyczych okrętów]) :D . Wystarczy dobre wykorzystanie pistoletu (najlepiej 2, albo 4 lufowego) i bloku/odskoku, a nawet tam cię nie pokonają. Moja rada: do tantego czasu nie walcz wręcz, aż sobie odpowiednio nabijesz umiejętność walki (najlepiej 10). Jak byś miał problem z jakąś walką to powiedz z jaką.


Najwięcej problemów mam ze szkieletami - w jaskiniach i w mieście(podziemia)

Offline Master Fenix

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 27, 2006, 11:32:39 am »
W mieście sobie je odpuść - bardzo bolesne przeżycie. :? Zostaw je sobie lepiej na koniec gry,  mnie zawsze po paru krokach zabijali, a co do jaskiń to tylko jedna jest warta zwiedzania - na Oxbay - jest tam najlepszy miecz w grze - tasak (i raczej tam problemów nie będzie, bo szkielety są porozstawiane pojedynczo, a takiego to można zastrzelić jednym strzałem, a jak i tam będziesz miał problemy to zabierz ze sobą paru oficerów - nieraz się przydają :) )
iech Moc będzie z tobą, mój padawanie!

Offline Nosferatus

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 27, 2006, 04:02:54 pm »
PLZ!!! Niech ktoś mi pomoże!!!  Utknąłem w grze Siege of Avalon. Konkretnie - nie wiem jak zabić Lisza. Plz niech ktoś mi pomoże FAST bo nie mam w co grać :P :cry: Piszcie również na GG - (NAWET JEŚLI NIE JESTEM DOSTĘPNY) - 2815016

Offline Siemin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 06, 2006, 03:01:51 pm »
Wiem że to głupie ale w homm5 nie umiem rozdzielać jednostek, np. jak mam łucznika których jest 10 to jak zrobić żeby było 2 po 5?? proszę o szybką odpowiedź

Offline fin

Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 06, 2006, 04:05:49 pm »
Shift + W, albo sam shift.

 

anything